Get Adobe Flash player

 

VÝKLAD KARET PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ NA ROK 2020 OD ANDĚLSKÉ PANÍ

 

Beran

 

Se začátkem roku leden- únor, na vás čekají samé příjemné věci. Dokonce i to, co považujete za negativní se později prokáže jako dar, který vás posunuje za poznáním a velkým štěstím. To však poznáte až postupem času. Odpoutejte se od minulosti, plně prožívejte přítomnost, jen tam tvoříte svoji budoucnost.

Březen- duben vás milý Berani čeká láska. Je pravděpodobné, že i pro mezilidské vztahy obecně. Láska, kterou budete vyzařovat ke svým blízkým, se vám znásobena vrací. Nezadaní možná potkají spřízněnou duši pro vztah, u zadaných se vztahy prohlubují. Přeje vám štěstí jak ve finančních tak i pracovních sférách.

Na květen- červen se na vás chystá emocionální očista od toho, co již tělo nepotřebuje dále nést v podobě zlosti. Když své emoce budete přijímat tímto postojem, pak je budete řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumění, ovlivňujících vaši budoucnost.

Červenec- srpen se na vás chystá v podobě příjemných a zábavných činností a dají vám na chvíli zapomenout  na běh všedních dní. Jsou to dny prožívané v pocitu radosti a štěstí.

Září- říjen budete Berani prožívat to, co jste si naplánovali už před vstupem do života. Zároveň v tomto období svému partnerovi a přátelům poskytujete stabilní a pevné svazky. Vaši blízcí se na vás mohou spolehnout a to na vás oceňují.

Listopad- prosinec je pro Berana - ženu dobou, kdy se bude obracet do svého nitra a bude rekapitulovat svůj postoj k sobě samé. Budou možná mít potřebu být více samy se sebou. Ti méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Berani – muži- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých matek, či jim přichází do života žena, která již není zatížená svojí minulostí.

 

 

Býci

 

Býci jsou hned od ledna vedení k převzetí zodpovědnosti za svůj život prostřednictvím každé své myšlenky. Už Budha řekl: "Svět si utváříme vlastními myšlenkami". Bude záležet pouze na vás jakou si realitu prostřednictvím myšlenek vytvoříte, zda se budete soustředit na lásku, nebo strach….

Březen- duben je pro Býka- ženu dobou, kdy se bude obracet do svého nitra a bude rekapitulovat svůj postoj k sobě samé. Budou možná mít potřebu být více samy se sebou. Ty méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Býci – muži- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých matek, či jim přichází do života žena, která již není zatížená svojí minulostí.

Květen- červen vás Býci čeká láska. Je pravděpodobné, že i pro mezilidské vztahy obecně. Láska, kterou budete vyzařovat ke svým blízkým, se vám znásobena vrací. Nezadaní možná potkají spřízněnou duši pro vztah, u zadaných se vztahy prohlubují. Přeje vám štěstí jak ve finančních tak i pracovních sférách.

Červenec- srpen je obdobím pro vás ,,nadějným“ ve všech směrech. "Věř a víra tvá tě uzdraví" – pouze vaší vírou pro cokoliv máte sílu a schopnost naplnit své sny. Období velice pozitivní ve znamení spojení vysněných ideálů s realitou.

Září- říjen, Býci, stojí před vámi změna. Věci se dávají do pohybu. Některé fyzicky- můžete cestovat, další zase jiným myšlením, než jaké jste měli doposud. Navážete nové kontakty se spoustou zajímavých lidí.

Listopad- prosinec hlásí přísun menších peněžních částek, které zlepší vaši finanční situaci. Jste vedeni, abyste si ve svém životě již dali do rovnováhy energii ,,braní a dávání“. Jste otevřeni přijímat dary a honoráře za váš čas, který věnujete druhým lidem? Vracíte své dluhy? Peníze Býkům dlouho zajišťovali iluzi ,,jistoty“. Býci, peníze je energie na možnost směny za potřeby a prožitky. Do hrobu si s sebou nic nevezmete….

 

 

Blíženci

 

Blíženci, hned s novým rokem přichází pro nezadané do vašeho života vztah. Ať už jde o pracovní spolupráci, nové přátelství nebo partnerství, buďte si jisti, že takový svazek bude velmi pevný a spolehlivý stejně jako vztahy završené svatbou.

Březen- duben vám otevře cesty, kde jste úzce spjati s minulostí, která vás tíží a táhne jako kámen dolů, i když byste raději vzlétli vstříc k budoucnosti. Všechny rány nebyly dosud zahojeny, teprve až se tak stane, přijde pocit uvolnění těžkého břemene, které nosíte stále s sebou a zmizí i bolest způsobená vzpomínkami. Dovolte si vyplakat všechny slzy smutků, to je jeden ze způsobů, jak vyléčíte fyzické tělo- emoce- nemoce….

Květen- červen stejně jako předchozí období budete mít velice emocionálně čistící, tentokrát z roviny zloby. Když své emoce budete přijímat tímto postojem, pak je budete řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumění ovlivňujících vaši budoucnost.

Červenec- srpen vám zaručuje nová setkání všeho druhu a navazování kontaktů i počátky nových věcí. Možná právě díky očistnému předchozímu období dochází ke změně vaší vibrace a tím se v podobě přátel mění i vaše okolí…

Září- říjen vás čeká spolehlivost, stabilita a harmonie. Naznačuje pevné rodinné svazky a zázemí, ale také vnitřní vyrovnanost. V mezilidských vztazích zaručuje bezpečí a důvěru. Bude záležet jen na vás, jak se postavíte vůči změnám, které se na vás chystají.

Listopad- prosinec je pro Blížence - ženu- dobou, kdy se bude obracet do svého nitra a bude rekapitulovat svůj postoj k sobě samé. Budou možná mít potřebu být více samy se sebou. Ty méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Blíženci – muži- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých matek, či jim přichází do života žena, která již není zatížená svojí minulostí.

 

 


Raci

 

Raky hned s příchodem nového roku po dobu leden- únor čeká láska. Je pravděpodobné, že i pro mezilidské vztahy obecně. Láska, kterou budete vyzařovat ke svým blízkým, se vám znásobena vrací. Nezadaní možná potkají spřízněnou duši pro vztah, u zadaných se vztahy prohlubují. Přeje vám štěstí jak ve finančních tak i pracovních sférách.

Březen- duben bude u Raků o finanční hojnosti. O nedostatek peněz a materiálních statků nemusíte mít vůbec strach. V blízké době jich budete mít skutečně požehnaně. Karta přináší i notnou dávku štěstí a plní tajná přání. Buďte otevřeni pro přijímání, zasloužíte si…

Květen- červen stojí před vámi změny. Věci se dávají do pohybu. Některé fyzicky- můžete cestovat, další zase jiným myšlením, než jaké jste měli doposud. Navážete nové kontakty se spoustou zajímavých lidí.

Červenec-srpen, Raci, jste upřímní sami k sobě? Ke svým citům a pocitům? Pokud ne, tak k vám nemohou být upřímní ostatní, protože vám činí zrcadlo! Falešná hra vám nic pozitivního nepřidá, proto si zkuste ujasnit, jak se věci mají a odstraňte příčinu toho, proč jste to doposud potřebovali.

Září- říjen pro Raka- muže- je dobou, kdy se bude obracet do svého nitra a bude rekapitulovat svůj postoj k sobě samému. Budou možná mít potřebu být více sami se sebou. Ti méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Raci – ženy- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých otců, či jim přichází do života muž, který již není zatížen svojí minulostí.

Listopad- prosinec je, Raci, obdobím pro vás ,,nadějným“ ve všech směrech. "Věř a víra tvá tě uzdraví" – pouze vaší vírou pro cokoliv máte sílu a schopnost naplnit své sny. Období velice pozitivní ve znamení spojení vysněných ideálů s realitou.

 

 

Lev

 

Leden- únor se dozvíte informaci, která nějakým způsobem zahýbá vaším životem. Může to být i vědomost či pochopení něčeho, co vás posune o veliký kus kupředu. Období je velmi příznivé pro komunikaci, dorozumění s okolím a mezilidskými vztahy obecně.

Březen- duben budete mít, Lvi, požehnání všemu, co děláte a také se vám dostává postupu vnitřní cesty k poznání, které vám doposud chybělo. Po duchovní stránce budete stoupat výš a výš - počítejte však s tím, že postupujeme prostřednictvím lidských prožitků, takže se bude dít...

Květen- červen bude u Lvů o finanční hojnosti. O nedostatek peněz a materiálních statků nemusíte mít vůbec strach. V blízké době jich budete mít skutečně požehnaně. Karta přináší i notnou dávku štěstí a plní tajná přání. Buďte otevřeni pro přijímání, zasloužíte si…

Červenec- srpen pro Lva- muže- je dobou, kdy se bude obracet do svého nitra a bude rekapitulovat svůj postoj k sobě samému. Budou možná mít potřebu být více sami se sebou. Ti méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Lev – ženy- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých otců, či jim přichází do života muž, který již není zatížen svojí minulostí.

Září- říjen je obdobím ztrát, ne však každá ztráta ,,musí“ být negativní. Milí Lvi, zaměřte se na vše, co by vás mohlo doposud zatěžovat a tato břemena ze sebe sejměte. Když se v tomto období zaměříte na sebe právě tímto postojem, předejdete ztrátám, které by vás jinak oslabovaly.

Listopad- prosinec hlásí zásadní změnu. I když se vám to zrovna dvakrát nemusí líbit, váš dosavadní život bude o dost jiný než dřív. Potřebujete se zbavit starých myšlenek a načerpat nové, jedná se totiž o přechod z jedné formy do druhé. Definitivní zakončení čehokoliv…

 

 

 

Panny

 

Leden –únor čeká Panny požehnání všemu, co děláte a také se vám dostává postupu vnitřní cesty k poznání, které vám doposud chybělo. Po duchovní stránce budete stoupat výš a výš - počítejte však s tím, že postupujeme prostřednictvím lidských prožitků, takže se bude dít...

Březen- duben je, Panny, čas věnovat se příjemným a zábavným činnostem a na chvíli zapomenout na běh všedních dní. Svou dobrou náladou nakazíte i celé okolí a pozitivní myšlení vnese do vašeho života spoustu štěstí.

Květen-červen přichází nesrovnalosti v zaběhnutém koloběhu. Je velká pravděpodobnost, že se projeví v zhoršení fyzického či psychického stavu. Každou ,,nemocí“ nám tělo dává informace, kde a čím jdeme proti sobě. Snažte se v prvé řadě přijít na prvotní příčinu a něco změnit, než léčit nemoc a pokračovat dál obvyklým způsobem.

Červenec- srpen se na vás chystá emocionální očista od toho, co již tělo nepotřebuje dále nést v podobě zlosti. Když své emoce budete přijímat tímto postojem, pak je budete řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumění ovlivňujících vaši budoucnost.

Září- říjen v tomto období se dozvíte pozitivní zprávu. Negativní jen vzácně. Je vhodná chvíle k rozeslání korespondence a žádostí na úřady, k jejichž sepsání jste se již dlouhou dobu odhodlávaly.

Listopad- prosinec přináší pozitivní vliv a velké štěstí do vašeho života v kterémkoliv směru.

 Váhy

 

Leden- únor v tomto období se dozvíte pozitivní zprávu. Negativní jen vzácně. Je vhodná chvíle k rozeslání korespondence a žádostí na úřady, k jejichž sepsání jste se již dlouhou dobu odhodlávaly.

Březen- duben vás čekají samé příjemné věci. Dokonce i to, co považujete za negativní, se později prokáže jako dar v podobě posunutí se v cestičce za poznáním a nebo vlastně velkým štěstím. To však poznáte až postupem času. Zapomeňte na minulost a  vychutnávejte si plnými doušky všechny krásné věci, které na vás čekají v budoucnosti.

Květen-červen hlásí přísun menších peněžních částek, které zlepší vaši finanční situaci. Jste vedeni, abyste si ve svém životě již daly do rovnováhy energii ,,braní a dávání“. Jste otevřeni přijímat dary a honoráře za váš čas, který věnujete druhým lidem? Vracíte své dluhy? Peníze vám dlouho vytvářely iluzi ,,jistoty“. Milé Váhy, peníze je energie na možnost směny za potřeby a prožitky. Do hrobu si s sebou nic nevezmete….

Červenec- srpen je pro Váhy- muže dobou, kdy se budou obracet do svého nitra a budou rekapitulovat svůj postoj k sobě samému. Budou možná mít potřebu být více sami se sebou. Ti méně vědomě žijící mohou prožívat pocity samoty. Váhy – ženy- mohou mít v tomto období otevřená témata ohledně svých otců, či jim přichází do života muž, který již není zatížen svojí minulostí.

Září- říjen požehnání všemu co děláte a také se vám dostává postupu vnitřní cesty k poznání, které vám doposud chybělo. Po duchovní stránce budete stoupat výš a výš - počítejte však s tím, že postupujeme prostřednictvím lidských prožitků, takže se bude dít...

Listopad- Prosinec budete Váhy prožívat to, co jste si naplánovali už před vstupem do života. Zároveň v tomto období svému partnerovi a přátelům poskytujete stabilní a pevné svazky. Vaši blízcí se na vás mohou spolehnout a to na vás oceňují.

 

 

 

Štír

 

Leden- únor budete Štíři prožívat to, co jste si naplánovali už před vstupem do života. Zároveň v tomto období svému partnerovi a přátelům poskytujete stabilní a pevné svazky. Vaši blízcí se na vás mohou spolehnout a to na vás oceňují.

Březen- duben požehnání všemu, co děláte a také se vám dostává postupu vnitřní cesty k poznání, které vám doposud chybělo. Po duchovní stránce budete stoupat výš a výš - počítejte však s tím, že postupujeme prostřednictvím lidských prožitků, takže se bude dít...

Květen-červen je,Štíři, čas se věnovat příjemným a zábavným činnostem a na chvíli zapomenout na běh všedních dní. Svou dobrou náladou nakazíte i celé okolí a pozitivní myšlení vnese do vašeho života spoustu štěstí.

Červenec- srpen jste upřímní sami k sobě? Ke svým citům a pocitům? Pokud ne, tak k vám nemohou být upřímní ostatní, protože vám činí zrcadlo! Falešná hra vám nic pozitivního nepřidá, proto si zkuste ujasnit, jak se věci mají a odstraňte příčinu toho, proč jste to doposud potřebovali.

Září- říjen dávejte na sebe Štíři v tomto období velmi dobrý pozor, i když ,,nikomu se nic nestane, co by nepotřeboval". Zachovejte chladnou hlavu a buďte na všechno připraveni. Teprve tak zvládnete řešení nenadálé nastalé situace.

Listopad- Prosinec možná budete mít na blízku osobu, která vám nepřeje zrovna mnoho štěstí a pokusí se vás připravit o něco, na čem vám hodně záleží. Je ale klidně možné, že vy sami se připravujete o báječnou příležitost nebo vlastní zdraví. V partnerských vztazích tato karta naznačuje, že vás partner brzdí v rozvoji. Nenechejte se stáhnout dolů a uvědomte si své schopnosti.

 

 

Střelec

 

Leden- únor v tomto období přichází nesrovnalosti v zaběhnutém koloběhu. Je velká pravděpodobnost, že se projeví v zhoršení fyzického či psychického stavu. Každou ,,nemocí“ nám tělo dává informace, kde a čím jdeme proti sobě. Snažte se v prvé řadě přijít na prvotní příčinu a něco změnit, než léčit nemoc a pokračovat dál obvyklým způsobem.

Březen- duben je obdobím ztrát, ne však každá ztráta ,,musí“ být negativní. Střelci, zaměřte se na vše, co by vás mohlo doposud zatěžovat a tato břemena ze sebe sejměte. Když se v tomto období zaměříte na sebe právě tímto postojem, předejdete ztrátám, které by vás jinak oslabovaly.

Květen-červen možná budete mít na blízku osobu, která vám nepřeje zrovna mnoho štěstí a pokusí se vás připravit o něco, na čem vám hodně záleží. Je ale klidně možné, že vy sami se připravujete o báječnou příležitost nebo vlastní zdraví. V partnerských vztazích tato karta naznačuje, že vás partner brzdí v rozvoji. Nenechejte se stáhnout dolů a uvědomte si své schopnosti.

Červenec- srpen dávejte na sebe, Střelci, v tomto období velmi dobrý pozor, i když ,,nikomu se nic nestane, co by nepotřeboval". Zachovejte chladnou hlavu a buďte na všechno připraveni. Teprve tak zvládnete řešení nenadálé nastalé situace.

Září- říjen stojí před vámi změny. Věci se dávají do pohybu. Některé fyzicky- můžete cestovat, další zase jiným myšlením, než jaké jste měli doposud. Navážete nové kontakty se spoustou zajímavých lidí.

Listopad- Prosinec nastal čas přestat sedět v koutě, je třeba konečně vyjít na světlo světa. Přichází pro vás období setkávání všeho druhu a navazování kontaktů i počátky nových věcí. Přichází i vyfiltrování vašich ,,přátel“ na základě změny vás samotných.

 

 


Kozoroh

 

Leden- únor přichází nesrovnalosti v zaběhnutém koloběhu. Je velká pravděpodobnost, že se projeví v zhoršení fyzického či psychického stavu. Každou ,,nemocí“ nám tělo dává informace, kde a čím jdeme proti sobě. Snažte se v prvé řadě přijít na prvotní příčinu a něco změnit, než léčit nemoc a pokračovat dál obvyklým způsobem.

Březen- duben je obdobím ztrát, ne však každá ztráta ,,musí“ být negativní. Zaměřte se na vše, co by vás mohlo doposud zatěžovat a tato břemena ze sebe sejměte. Když se v tomto období zaměříte na sebe právě tímto postojem, předejdete ztrátám, které by vás jinak oslabovaly.

Květen-červen nastal čas spravedlnosti. Jestliže jste dříve měli pocit, že na vás bylo konáno bezpráví, vězte, že brzo se vše vyjasní a pravda vyjde najevo. Záleží pak už jen, zda-li ona pravda bude hrát pro a nebo proti vám.

Červenec- srpen nastal čas přestat sedět v koutě, je třeba konečně vyjít na světlo světa. Přichází pro vás období setkávání všeho druhu a navazování kontaktů i počátky nových věcí. Přichází i vyfiltrování vašich ,,přátel“ na základě změny vás samotných.

Září- říjen dozvíte se informaci, která nějakým způsobem zahýbá vaším životem. Může to být i vědomost či pochopení něčeho, co vás posune o veliký kus kupředu. Karta je velmi příznivá pro komunikaci, dorozumění s okolím a mezilidskými vztahy obecně.

Listopad- Prosinec přichází pozitivní vliv a velké štěstí do vašeho života v kterémkoliv směru.

 

 

Vodnář

 

Vodnáři hned od ledna jsou vedení k převzetí zodpovědnosti za svůj život prostřednictvím každé své myšlenky. Už Budha řekl: "Svět si utváříme vlastními myšlenkami". Bude záležet pouze na vás jakou si realitu prostřednictvím myšlenek vytvoříte, zda se budete soustředit na lásku nebo strach….

Březen- duben chystá se na vás emocionální očista od toho, co již tělo nepotřebuje dále nést v podobě zlosti. Když své emoce budete přijímat tímto postojem, pak je budete řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumění ovlivňujících vaši budoucnost.

Květen-červen vás čekají samé příjemné věci. Dokonce i to, co považujete za negativní se později prokáže jako dar, který vás posunuje za poznáním a velkým štěstím. To však poznáte až postupem času. Odpoutejte se od minulosti, plně prožívejte přítomnost, jen tam tvoříte svoji budoucnost.

Červenec- srpen jste úzce spjati s minulostí, která vás tíží a táhne jako kámen dolů, i když byste raději vzlétli vstříc k budoucnosti. Všechny rány nebyly dosud zhojeny, teprve až se tak stane, přijde pocit uvolnění těžkého břemene, které jste dosud nosili s sebou a zmizí i bolest způsobená vzpomínkami.

Září- říjen přichází pozitivní vliv a velké štěstí do vašeho života v kterémkoliv směru.

Listopad- Prosinec budete vedeni k celkové změně přístupu a hlavně nepředpojatého myšlení z prožitých zkušeností. Ohlašuje se do vašeho života změna nebo alespoň částečná obměna dosavadního života, ale je jen ve vašich rukou, jak s ním naložíte.

 

 

Ryby

 

Leden- únor chystá se na vás v podobě příjemných a zábavných činností a dají vám na chvíli zapomenout  na běh všedních dní. Jsou to dny prožívané v pocitu radosti a štěstí.

Březen- duben čeká vás hned několik nenadálých překvapení, z nichž budete mít velkou radost v té nejneočekávanější chvíli. Velice šťastné období.

Na květen- červen se na vás chystá emocionální očista od toho, co již tělo nepotřebuje dále nést v podobě zlosti. Když své emoce budete přijímat tímto postojem, pak je budete řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumění ovlivňujících vaši budoucnost.

Červenec- srpen přichází období, kdy si plně uvědomíte svá tajná přání a touhy, bude chybět už jen malý krůček k jejich naplnění. Stačí přidat špetku úsilí a cílevědomosti a vaše vysněné sny vás určitě neminou.

Září- říjen budete vedeni k celkové změně přístupu a hlavně nepředpojatého myšlení z prožitých zkušeností. Ohlašuje se do vašeho života změna nebo alespoň částečná obměna dosavadního života, ale je jen ve vašich rukou, jak s ním naložíte.

Listopad- Prosinec je obdobím ztrát, ne však každá ztráta ,,musí“ být negativní. Zaměřte se na vše, co by vás mohlo doposud zatěžovat a tato břemena ze sebe sejměte. Když se v tomto období zaměříte na sebe právě tímto postojem, předejdete ztrátám, které by vás jinak oslabovaly.

 

 

Vytvořila pro Vás Andělská paní

https://andelskapani.cz/

https://andelskapani.cz/index.php/rok-2020/281-vyklad-karet-pro-jednotliva-znameni-na-rok-2019-od-andelske-pani

Kopírování textu bez aktivního odkazu na stránku je zakázané.