Get Adobe Flash player

 

Výklad Andělských karet na každý měsíc 2020

 Nechť vás tento výklad motivuje k navázání bližšího vztahu se sebou samými prostřednictvím doprovodu vašich průvodců.

Leden     

Odpusťte si


Nechte odejít pocity viny a vzpomeňte si, že jste dokonalým dítkem božím.

V poslední době jste na sebe velmi tvrdí. Když mluvíte sami se sebou, ať už potichu, nebo nahlas, používáte často hrubá slova. Tato karta vás varuje, že jste se ocitli na samé hranici sebezneužívání. Každý z nás někdy udělá a občas toho litujeme. Důležité však je, jak své chyby zvládneme.

Když se soustředíte na své pozitivní vlastnosti, vzrůstá vaše sebeúcta a mizí pocit napětí. Nezapomínejte, že vina je protikladem lásky a pocity viny nikomu a ničemu nepomůžou. Naopak bezpodmínečná láska pomáhá všem a všude.

Opakujte si: „Žádám o zrušení následků mých chyb ve všech směrech času a kompletně se osvobozuji od všech pocitů viny. Miluji sama/sám sebe takovou/takového jaká/ý jsem – od hlavy až k patě.“

 

Únor

 

Nebojte se snít!


Zbavte se omezujících představ a úspěch je váš.

V minulosti jste se možná považovali za bezcenné či bezvýznamné. Tato karta vás žádá, abyste se zbavili všech myšlenek, které ve vás tyto pocity vyvolávají. Z celého svého srdce věřte tomu, že jste plně kvalifikováni k jakékoli činnosti, kterou si dokážete představit.

Napište si seznam všech svých obav na papír a utopte je v míse nebo kyblíku s vodou. Pak si dejte očistnou sprchu či lázeň nebo si běžte zaplavat. Voda vám pomůže zocelit váš nový pohled na sebe samé…., neboť v pravdě jsme všichni rovnocenná dítka Boží.

 

Březen


Léčivé srdce

Máte ohromné léčitelské schopnosti. Věnujte se svému poslání!

Hluboko ve svém srdci o svých léčitelských schopnostech již víte. Možná už vám také někdo řekl, jak hojivě na něj zapůsobila vaše slova nebo váš dotek. Vytažením této karty jste žádáni, abyste tyto schopnosti posunuli na vyšší úroveň. Chce se po vás, abyste přešli na zdravou stravu a očistili své myšlenky, aby vámi mohly proudit vyšší frekvence léčivé energie.

Jakmile se vyšší úrovni otevřete, zjistíte, že se změnily okolnosti i lidé, kteří vás žádají o pomoc. Budete mít čím dál více léčitelských příležitostí, nebo vás začnou vyhledávat klienti s duchovnějším přístupem.

Nebesa plně podporují vaši léčitelskou práci, jestliže toužíte po dalším vzdělání, práci v léčitelském centru nebo po vyšším příjmu, jednoduše o to požádejte… a otevřete se přijímání.

 

Duben

Ranní afirmace


Každé ráno si opakujte pozitivní afirmace. Otevřete tak brány vedoucí ke splnění vašich snů.

Tato karta vás žádá, abyste každý den začínali s pozitivním záměrem a afirmacemi. Ještě než se zvednete z postele, přemýšlejte chvíli se zavřenýma očima o svých přáních. Nezabývejte se tím, jak dojde k jejich uskutečnění. Představujte si je tak, jakoby se už vyplnila.

Potom vytvořte několik pozitivních tvrzení neboli afirmací, které jejich zhmotnění budou potvrzovat. Až otevřete oči, afirmace si zapište (z toho důvodu je dobře mít na nočním stolku tužku a zápisník). Své ranní afirmace si během dne několikrát nahlas nebo v duchu čtěte a opakujte.

 

 

Květen


Rozhodněte se

Cítíte se zaseknutí a nerozhodní? Naslouchejte své intuici a učiňte rozhodnutí.

Někdy se stává, že zatímco čekáme na další pokyny z nebes, cítíme se jako ve slepé uličce. Vytažením této karty se vás však Vyšší síly ptají: „Co si přejete vy sami?“ Někdy po vás zkrátka univerzum chce, abyste byli rozhodní, a taková chvíle právě nastala.

Nenechte se již déle pasivně ovládat životem jako loďka ve větru. Je na čase, abyste se chopili kormidla a stali se těmi, kdo udávají vašemu životu směr. Pokud učiníte jasné pevné rozhodnutí, nebesa vám poskytnou vše, co budete potřebovat k tomu, abyste vykormidlovali z jakékoli nepříjemné situace.

Svou rozhodností pomůžete Nebesům, aby vám pomohla zhmotnit vaše přání mnohem rychleji. Odložte stranou všechen strach a obavy a soustřeďte se pouze na to, čeho chcete dosáhnout. Užívejte si přitom každého kroku na vaší cestě.

 

Červen


Hleďte vzhůru

Zvyšte svůj standart a očekávejte pro sebe více. Nesmiřujte se s nepřijatelným!

Tato karta signalizuje, že jste se snažili považovat určitou situaci za přijatelnou… zatímco tomu bylo naopak. Smířili jste se s tím, že dostáváte méně, než po čem toužíte, méně, než si zasloužíte. Nemusíte dělat kompromisy! Nebesa vám pomohou problematické životní situace uzdravit nebo změnit stačí je požádat o pomoc a pak následovat jejich vedení.

Udělejte si dnes čas na vizualizování a snění o tom, po čem doopravdy toužíte. Nebojte se zklamání – zasloužíte si úžasný život a máte sílu i pomoc Nebes jej uskutečnit! Strach a obavy zpomalují zhmotňování, proto se zbavte všech starostí a pochybností tím, že je budete odevzdávat Nebesům.

Možná, že se přechodu na vyšší úroveň vaší cesty obáváte, máte však božské ujištění, že jste připraveni. Natáhněte ruce ke hvězdám a věřte, že jste plně kvalifikováni a všechny dary si zasloužíte. Otevřete svou náruč a přijměte je!

 

Červenec

 

Duchovní partner


Čeká na vás nová, spirituální, romantická láska.

Vaše touha po velkém milostném vztahu se zhmotnila a vy jste vedeni čím dál blíže k jejímu naplnění. Vztah, ve kterém oba partneři sdílejí hlubokou víru, mají shodné duchovní názory a jsou otevření učit se novým věcem a prosazovat je, má hluboké kořeny.

Nové partnerství k vám přichází přirozenou cestou právě teď. Nemějte žádné obavy a nesnažte se situaci urychlit – tím byste konečný výsledek jen oddálili. Nyní je důležité radovat se z probíhajícího procesu, který vás vede k vytouženému cíli. Tancujte v rytmu probíhajícího zhmotňování. Oslňte svého partnera srdečností a uvolněností a věřte tomu, že Nebesa se postarají o každý detail za vás oba!

 

Srpen


Pomocník

Někdo vám chce pomoci. Přemýšlejte, kdo by to mohl být, a spojte se s ním.

Máte ve své blízkosti někoho, kdo vám chce pomoci dosáhnout požadovaného výsledku. Pravděpodobně už vás napadlo, kdo by to mohl být. Může, ale také jít o někoho nového, koho brzy potkáte.

Otevřete se pomoci druhých. Všichni úspěšní lidé jsou si vědomi, jak je důležité delegovat práci na druhé a pracovat v týmu. To může být období, ve kterém se máte naučit této důležité lekci. Neváhejte proto vyslovit nahlas své potřeby a požádejte o pomoc. S pomocí máte mnohem větší šanci zhmotnit svá přání a božské poslání.

 

Září


Hrajte si!

Delfíni dobře vědí, jak je důležité umět si hrát, neboť pocity radosti přinášejí zázraky a splněná přání.

Tato karta naznačuje, že jste v poslední době přepínali své síly a věnovali příliš mnoho času těžké práci. Ztratili jste z dohledu svůj původní záměr a teď už se snažíte spíše ze zvyku, jakoby bezcílně. Delfíni vás prosí, abyste s tím přestali a rozptýlili se pošetilostí a nesoutěživým hraním. Jakákoli hravá činnost otřese vaší rutinou a umožní vám získat objektivní pohled na to, co pro vás je a co není důležité.

Hravost je magickou formou meditace, která otevírá srdeční čakru a umožňuje tvořivému duchu, aby se spojil s božskou moudrostí. Běžte si hrát do přírody, kde díky čerstvému vzduchu budete novými nápady jen sršet.

 

Říjen


Poklid

Udělejte si čas na odpočinek a klid. Užívejte si samotu a dopřejte si tolik potřebnou péči o sebe samé.

Tato karta vás žádá, abyste si odpočinuli od svého nabitého programu. Koupání nebo plavání ve slané vodě nabíjejí tělo magickou, elektrizující energií a sůl odplavuje škodlivé látky z vašeho těla i duše.

Kupte si v obchodě se zdravou výživou mořskou sůl a připravte si z ní horkou koupel, do které přidejte také vonné esenciální oleje. Ponořte se do vany tak, aby vaše hruď a srdeční čakra byly pod vodou a mohly se zbavit škodlivých emocí.

Zapalte si bílou svíčku a pozorujte mihotající se plamínek. Myslete přitom na svá přání. Bílá svíce rozvine a znásobí vaše myšlenky. Nechte slanou vodu, ať z vás smyje všechny pochybnosti, které brání zhmotňování vašich snů. Poproste svíci, aby prozářila vaši mysl vírou a pozitivním očekáváním. Vychutnejte si čas uvolnění a věřte, že vaše modlitby byly vyslyšeny a vyplní se vám.

 

Listopad


Osvoboďte se!

Vyzkoušejte něco jiného! Nové zkušenosti vás přivedou k dalšímu růstu a poznání.

Občas se nám stává, že se zasekneme ve vyjetých kolejích, neboť nám připadají tak pohodlné a bezpečné. Vytažením této karty jste vybízeni k tomu, abyste vypluli ze zóny vašeho pohodlí. Nastal čas riskovat a objevovat nové způsoby myšlení a živobytí a nové možnosti, jak být ve vztazích.

Jakmile se skutečně rozhodnete objevovat a experimentovat, celý svět vám vyjde vstříc a nabídne vám nádherné nové zkušenosti. Není nutné, abyste se na této dobrodružné výpravě usadili natrvalo, ale rozhodně si ozkoušejte nové vody a svou odvahu. Někdy se stává, že když se po prožití něčeho nového vrátíme do naší pohodlné, zaběhlé rutiny, změnili jsme se (k lepšímu). A pro vás je rozhodně na čase otevřít se novým příležitostem a začít si je užívat. Zkuste dnes něco nového!

 

Prosinec


Zvažte své možnosti

Nastal čas poohlédnout se po jiných možnostech. Nyní je vhodná doba učinit změny.

Někdy si myslíme, že věci jsou prostě takové, jaké jsou, a jiné možnosti nevidíme. Vytažením této karty vás Nebesa žádají, abyste se zamysleli nad každou situací, o které si myslíte, že se nedá změnit.

Představte si, že vám kouzelná mořská víla splní tři přání. Můžete si přát cokoli! Co to bude? Věřte, že neexistuje nic, co byste nemohli mít, a tato karta vás žádá, abyste prozkoumali všechny své možnosti. Nejprve tak můžete učinit mentálně, například během denního snění anebo ve snech.

Potom je důležité proměnit tato přání ve skutečnost. Velké cíle rozdělte na menší a začněte ještě dnes. Jakmile začněte objevovat nové možnosti, přitáhnete vesmírnou energii směrem k vašim snům. Jakýkoli krok, který učiníte ať už malý či velký vám pomůže vidět možnosti, kterých byste si dříve nevšimli.

 

Vypracovala pro vás Andělská paní

www.andelskapani.cz