E-mail Vytisknout

Kalendář akcí

Akce 

Název akce:
Léčení s Anděly
Datum konání:
22.05.2020 - 24.05.2020 17.00 hod. - 13.00 hod.
Místo konání:
Chalupa u pramene Hedeč - Králíky
Kategorie:
Vícedenní skupinové setkání

Popis

Srdečně Vás zveme na víkendovou  skupinovou terapii

22.5.- od 18h – 24.5.20

 

v krásném prostředí  Orlických hor v
PENZIONU-Chalupa  U pramene

S sebou: pohodlné oblečení ( více triček ), karimatku, deku, psací potřeby, pastelky, šátek, 

 

Uzávěrka přihlášek:  při obsazení kapacity, max. do 15.5.2020 , rezervace bude potvrzena po platbě zálohy 2000,-/ do 5 prac. dní od přihlášení na účet: 670100-2209950014/6210, var.s. 220520, do zprávy jméno zbytek celkové částky V HOTOVOSTI NA MÍSTĚ!!!

Z důvodu kapacity 20 osob, doporučuji rezervaci co nejdříve.

Terapie může být v duchu meditace, např. rozpouštění strachů, komunikace s duchovním světem (andělem strážným, duchovními průvodci, archanděly apod.) s vnitřními částmi našeho Já, terapie v hlubším spojením formou jasnovědění, jasnoslyšení, jasnovidění, čištění-harmonizace hlavních čaker, osho meditacemi, masáže, her, automatickým písmem a kresbou, práce s energií na různých úrovních, ale také předávání informací prostřednictvím sdílení, výkladů karet. Můžete být překvapeni naprosto čímkoliv, proto pokud se rozhodnete přijet, přijeďte bez očekávání, pouze s myšlenkou, že se bude odehrávat právě to, co v danou chvíli potřebujete.

Rezervace na tel- 736 764 087, nebo andelskapani@gmail.com

Na setkání s Vámi se těší Andělská paní

www.andelskapani.cz

Místo konání

Chalupa u pramene HedečKliknutím zobrazíte místo akce na mape
Kliknutím zobrazíte místo akce na mape
Místo:
Chalupa u pramene Hedeč   -   Webové stránky
Ulice:
Dolní Hedeč 49
PSC:
56169
Mesto:
Králíky
Stát:
Stát: cz

Popis

Přestože žijeme v souladu s přírodou, ubytování je v moderně a vkusně zařízených dvanácti apartmánech. Šest apartmánů je po dvou lůžkách, pět po čtyřech, z čehož jeden je bezbarierově zařízen (WC i sprchový kout upraven pro vozíčkáře) a jeden apartmán je pětilůžkový. Samožřejmostí je i bezbarierový výtah s jednoduchou obsluhou. Pokoje jsou prostorné a velmi pohodlné i pro náročné klienty. Každý apartmán je vybaven samostatným sociálním zařízením a dobře zařízenou kuchyňkou (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, vařič i nádobí). Nechybí také TV/SAT a bezdrátový internet (WiFi). K dispozici je také posezení u venkovního krbu a pro děti hřiště a pískoviště. 

V penzionu je možné zakoupit mléčné bioprodukty.

Po dohodě můžete také vzít svého čtyřnohého mazlíčka. 

Celý penzion je vlastně nízkoenergetický dům, který je vytápěn systémem vzduch-voda přes podlahové topení. K ohřevu vody jsou využívány solární kolektory a energii dodává také fotovoltaická elektrárna. Podrobný technický popis zařízení