Get Adobe Flash player

Co se děje když opustíme tělo....

Tento zvukový záznam byl pořízen 13.12.2014 na víkendovém setkání na Hedeči.

Na základě dění na posledním letošním víkendovém skupinovém setkání mého a dalších dušiček na Hedeči, kde byli vysloveny mimo jiné, otázky a následně odpovědi na téma ,,Co se děje s duší, když opustí tělo", jsem byla vedená udělat zvukový záznam, protože odpovědi jsem dostávala z nejvyššího zdroje- od Boha. Tak, jak jsem dříve komunikovala ohledně svých vlastních situací s anděly a duchovními průvodci, tak od letošního léta mi nechodí odpovědi přes prostředníky, ale přímo ze zdroje nejvyššího světla.
Samozřejmě, že mi chvíli trvalo, abych i toto, jako jiné situace přijala, ale přijala a pomohla mi v tom i vzpomínka cca 2 roky z hovoru s manželem, který se mě zeptal, proč žádám andělé a ne přímo Boha. Dnes vím proč tomu tak bylo. Nebyla jsem připravená. Bylo to z důvodu karmy ze životů, kterými jsem byla ovlivňovaná církví a to v životech žitých jako oběť, až po životy, kdy jsem oběti vytvářela.
Po této očistě, jsem opět mohla postupně začít důvěřovat a přijímat Boha. Také dnes vím, že tohoto stavu se málokdo dožije, pokud stále potřebuje nadvládu nad sebou prostřednictvím církve, které v podstatě od Boha odvádí. Nekritizuji- jen konstatuji to, co jsme si jako duše postavili prožívat, abychom se opět k Bohu mohli přiblížit. Kdyby mi toto někdo tvrdil před 7 lety, měla bych ho za blázna, fanatika atd. Vše co prožívám nyní, mám ovlivněno také tím, že jsem v tomto těle právě těch 7 let, kdy před tím tělo využívala duše jiná. Dnes vím, že jsem jedna z mnoha, která se do těla vrátila po velice dlouhé době, abych v této době mohla pomoci žijícím v těle osvětlovat jejich bytí a cestu, kterou jít.

Zvukový záznam si poslechněte zde.