Get Adobe Flash player

Setkání a léčení s Anděly s Andělskou paní na Slapech 20.8. – 22. 8. 2011

 

V těchto krásných srpnových  dnech jsme se setkali – spřízněné duše, které souzní  s Lenkou Andělskou paní.  Byly to nádherné dny s krásnou letní oblohou a sluníčkem ve dne a v noci plnou hvězd.  Po celou dobu s námi byli přítomní andělé a bylo jich hodně.

Prožili jsme nádherné dny plné pohody, uvolnění a tak úžasných prožitků, které opravdu popsat nelze, ty se musí prostě prožít.

Alespoň se tedy pokusím tu úžasnou atmosféru přiblížit Vám, kdo čtete tyto řádky.

Vnímám to tak, že mnozí z nás jsme se nesešli poprvé, protože jsme si hned byli velice blízcí. I když vědomí nám to třeba neřeklo z podvědomí se to mnohým vybavilo. Naslouchali jsme Lence  a vnímali jsme jí všemi smysly.

Provázela nás silnými meditacemi , uvolňováním energií a odblokováním. Vedla nás k tomu, abychom si dovolili se zcela uvolnit a zbavit se z našich  těl všeho, co tam nepatří. Následně jsme po všech meditacích a uvolnění, pomocí andělských karet  dostávali cenné informace. Tyto jsme následně sdíleli mezi námi všemi, protože  jsme věděli, že v této sestavě jsme se nesešli náhodou a informace, kterou sdělil jeden ze skupiny, patří nám všem. Všichni jsme i toto sdílení prožívali .

Třešničkou na dortu tohoto setkání  byla meditace, kterou Lenka vydá již brzy na svém novém CD.  Meditace  byla tak silná a nádherná, že jsme poprvé nebyly schopni ani sdílet své prožitky.  Lenko, promiň nám to. Na nové CD se již všichni  těšíme.

Za všechny  zúčastněné moc děkuji a už teď se těšíme na další setkání s Andělskou paní.

 

Pozn. Andělské paní - výše uvedené sepsala paní Zdena Hrubá...Zdeni děkuji za krásná slova