Get Adobe Flash player

 

Jak jednoduchými technikami chránit a zároveň se čistit a osvobozovat od minulosti :

Každé ráno než vstanete z postele, požádejte jednoduše své průvodce o pomoc se vším

během celého dne- tím jim nedáváte hranice v jejich možnosti vám pomoci s každou maličkostí a zároveň držet vás ve stavu vysokých energií, a tím napojení na Vyšší Já, což je nejpodstatnější proto, abychom nebyli atakováni temnou energií.

Pokud se do toho dáte, sami uvidíte, jak již cca za 3 dny bude vaše žití zcela odlišné od minulého :-)

Pokud po prožité noci, ale i kdykoli ve dne, budete unaveni, první co udělejte- přivolejte si části duše, které silou vaší myšlenky, prožíváním v jiném čase, tam uvízly- Žádám všechny části své duše o okamžité sjednocení a ukotvení k fyzickému tělu. Děkuji. Hned po vyřčení pocítíte jak síla a energie se vám opět vrací, díky částem které odděleny byly a opět se  sjednocují.

Když jsem byla vedena předávat techniku, abychom přivolávali všechny části své duše, protož nejsme celiství, bylo nejenom z toho důvodu, že naše části duše uvíznou v jiném čase, ale i z toho důvodu, že díky smlouvám, dohodám s temnými entitami, které jsme si dali při programování vývoje skrze prožitky duše, nám tyto entity brání v tuto chvíli všemožnými překážkami a to i odváděním jemnohmotných těl, abychom mohli postupovat ve své očistě od minulosti na všech úrovních.

Každý večer žádejte archanděla Michaela:

,, Michaeli volám tě, žádám tě, a prosím o odstranění všech energetických vláken, která vedou ode mě i ke mně, žádám tě, o odstranění veškeré negativní energie, která je ve mně i kolem mě, žádám o odstranění veškeré energie, kterou jsem přijala z kolektivního vědomí, žádám tě o vyčištění prostoru ve kterém se nacházím nyní a nacházel jsem se za posledních 24h od veškeré negativní energie. Děkuji."

Intuitivně po vyčištění Michaelem, se napojujte na své Vyšší Já :

Žádám o napojení na své Vyšší Já, žádám mé Vyšší Já o odstranění bloků, překážek a negativních motivací . Děkuji.

Žádám mé Vyšší já o odstranění, vyčištění a nahrazení láskou všechny programy, které již nejsou v souladu s mojí duší, děkuji.

S láskou vstupuji do světelné sítě a zabaluji se do ní.. Bytosti světelné sítě, předávám vše co již nepotřebuji a žádám- sejmi to vše ze mě...Prosím, zharmonizuj mě...Děkuji...