15 Andělských Znamení

…a jak je poznat

Chcete vědět, zda vás navštívil Anděl anebo zemřelý milovaný?

Pokud ano, je možná načase podívat se blíže na znamení kolem vás.

Andělé a ti, jež jsme ztratili, a to zejména ti, které jsme velice milovali, nám často zanechávají znamení, aby ujistili, utěšili a vedli ty, které navštívili. Ať už aby nám připomněli svou existenci, pomohli v těžkých časech anebo jen proto, aby nám dali vědět, že jsou zde, když je potřebujeme, tyto bytosti si vždy najdou způsob, jak nás upozornit na jejich přítomnost – často velmi neobvyklými a nečekanými způsoby.

Chcete-li zjistit, zda jste byli navštíveni andělem či zesnulým milovaným, proč za vámi přišli, a přeložit jakékoliv tajné zprávy, které vám mohli zanechat, následující přehled některých nejčastějších znamení a jejich významů, by vám měl odpovědět na některé z vašich otázek…

Bílá peříčka

Asi jeden z nejznámějších důkazů, že jste byli navštíveni Andělem. Tato kouzelná požehnání jsou něčím, na co si mnoho z nás dává pozor a co střeží, jakmile to jednou objeví. Často jsou označována jako „vizitky“, které nám zanechávají jako vítaná připomenutí, že Andělé jsou zde pro nás, pokud je potřebujeme, a nepřetržitě každý den nad námi bdí.

Mince

Nebeské bytosti často zanechávají mince pro ty, nad nimiž bdí – vlastně se předpokládá, že to je právě tohle, odkud původně pochází vyjádření „mince z nebe“!

Jsou zanechávány, aby utěšily a ujistily ty, kteří je najdou – obecně, pokud se cítí mizerně nebo pod psa – říká se, že byly hozeny anděly, aby vytvořily úsměvy ze zamračení. Motýlci

Nádherný hmyz je k nám často posílán našimi ztracenými milovanými, což nám připomíná, že stále dohlíží na nás i naše okolí; anebo jen proto, aby nám dali vědět, že jsou v pořádku.

Červenky

Také znamenají návštěvu od zemřelého člena rodiny nebo přítele, vždy jsou vítaným pohledem a často navštěvují ty samé zahrady rok co rok, ujišťujíce ty, kteří je spatří, že jejich zesnulí milovaní jsou stále nablízku.

Duhy

Pokud myslíte na Anděly a náhle zaujme vaši pozornost duha, je pravděpodobné, že některá z těchto nebeských bytostí vám potvrzuje svou přítomnost – ještě velkolepější, když vůbec neprší!

Vůně

Někdy nám ti, které jsme ztratili, připomínají svou přítomnost tím, že nás obklopí konkrétní vůní nebo pachem, který nás nutí na ně myslet, takže vezměte na vědomí jakékoliv vůně, které se linou vaším směrem – nikdy nevíte, mohou to být znamení od našich zesnulých milovaných! Andělé také rádi oznamují svůj výskyt skrze sílu vůně a často zanechávají květinové stopy v oblastech, kam zavítají.

Snyř

Andělé a zesnulí blízcí k nám také často přicházejí, zatímco spíme, protože to bývá čas, kdy jsme nejvíce uvolnění a vnímaví. Obecně řečeno se bude jednat o sny mnohem více živé, než ty běžné, a zůstanou v mysli mnohem čerstvější.

Jiskry světla

V závislosti na jejich barvě, jsou tato poselství obvykle vysílána anděly, které zrovna nejvíce potřebujete – procházíte-li těžkým obdobím, například, a stále vídáte zelené jiskřičky všude, kudy chodíte, může to být znamení od Archanděla Rafaela – Anděla, který je synonymem léčení – dává vám vědět, že je zde, aby vám pomohl.

Dotek

Je velice jemný a buď je cítit jako měkký štětec na vaší ruce či krku, anebo jako mravenčení po zádech.

Hlas

Zdánlivě přicházející odnikud, tohle je jedním z nejjasnějších znamení, že za vámi přišel Anděl a buď vám doslova řekne, že je zde pro vás, anebo vás uklidní – nejspíš, když se cítíte vyděšení nebo nejistí – skrze malé zašeptání, že všechno bude v pořádku.

Hudba a televize

Slyšet píseň nebo text v rádiu, používající slova, která vám zrovna pomohou, uklidní nebo něco potvrdí, nikdy není náhoda, nýbrž práce andělů, kteří se vám snaží vyjasnit nebo usnadnit vaší situaci. Podobně, pokud se stane, že přepínáte mezi kanály a narazíte na show nebo dokument, týkající se něčeho, co vás zrovna trápí, neignorujte to; může to být zpráva z nebeské sféry, dávající vám vaši odpověď!

Knihy a časopisy

Příště zase může vaši pozornost upoutat nějaký smysluplný kus psaní, ať už je to kniha, která najednou spadne z poličky, když kolem ní jdete, nebo slova v časopise, která vám ihned padnou do oka, vezměte si chvilku na to přečíst si, co říkají; budete ohromeni, jak často se budou nějakým způsobem týkat vaší současné situace. Pokaždé, když se tak stane, můžete si být jistí, že je to zpráva od Anděla.

Telefonáty

Pokud nečekaně obdržíte hovor od někoho, jehož podporu zrovna potřebujete a přesně v tom okamžiku, kdy ho potřebujete, můžete si být jistí, že někde po cestě zasáhl Anděl, buď tak,

že mu v pravý čas vnukl myšlenku na vás, nebo tím, že mu dal jasnost a moudrost k tomu, aby vám nabídl radu/pomoc, kterou právě potřebujete.

Budovy a reklamní slogany

Tohle by mohlo být něco jednoduchého jako požádání o pomoc Archanděla Michaela a pak si všimnete budovy pojmenované Sv. Michael krátce nato – jasné znamení, že slyšel vaše volání a je zde, pokud ho potřebujete. Nicméně, andělé vám také budou posílat své zprávy mnoha různými způsoby, takže si určitě dávejte pozor na jakékoliv opakující se slogany na billboardech, názvy obchodů nebo cest, které se na vás zdánlivě zaměřují.

Tvary anděla

Nikdy nepodceňujte, jak chytří andělé mohou být; 

jsou všude kolem nás a mohou se fyzicky objevit – v podobě obrysu nebo tvaru – téměř ve všem, od mraků na obloze až po bublinky ve vaší koupeli!

Ať už proto, aby nám připomněli svou existenci, pomohli nám skrze těžké časy, nebo jen dali vědět, že jsou zde, Andělé si vždy najdou způsob, jak nás na svou přítomnost upozornit.

* * *

Převzato z článku Andělská znamení, uvedeného v magazínu Soul and Spirit v létě r.2011. Od té doby byly informace rozšířeny a zahrnuty další. Objevují se v jedné z kapitol knihy: Embracing our Angels – inspirovaný vhled do Andělského království.

~Mary Jac~

http://www.myangelcardreadings.com/angelsigns.html

zdroj :http://inner-light.ning.com/Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení