Výměna duší během jednoho lidského života lidského těla

Podělím se s vámi o další moji velikou zkušenost, kterou jsem začala prožívat na podzim 2007 která vyvrcholila 1.1.2008

Že během jednoho života lidského těla, se odehraje to, že původní duše už ve stávajícím těle nechce déle setrvávat z různých důvodů, a dojde k výměně po vzájemné dohodě duší, není v dnešní době nic neznámého. Většinou se to stává při situacích, kdy člověk prochází klinickou smrtí, dlouhodobějším bezvědomím. ale i ve spánku, kde jsem já už touto proměnou nebo smrtí mohla odejít již před 15lety, pokud by mě tenkrát nevrátil zpět silným pláčem syn. Byla jsem už v tunelu světla kde jsem se cítila v bezpečí, krásně, nic mě netrápilo. (Tenkrát jsem procházela silně depresivním obdobím s mužem a už jsem nechtěla). Je pravda, že doposud je větší procento lidí, kteří se s výměnou duší nejsou schopny ztotožnit, přijmout a zbytečně dlouhý čas tráví tím, že se utápí v myšlenkách typu:,,UŽ TO NEJSEM JÁ, TO BYCH NORMÁLNĚ NEUDĚLALA, CHCI BÝT JAKÁ JSEM BYLA”(Pozor na záměnu, kdy nás stejnými pocity mohou ovlivňovat přivtělené duše na naší auře). Nespokojenost sama se sebou bývá silná natolik, že přechází do silných depresí. Ale to jen mysl (paměť)  předchozích prožitků předchozí duše s námi laškuje :-).

Tak i já nyní prošla proměnou duší a to v bdělém stavu. Bylo to v říjnu 2007 v den kdy bych byla 20let vdaná (exmanžel potěšil, že si vzpomněl a poslal sms 🙂 )a v tentýž den jsem dostala sms od přítele, že náš vztah končí, že se nechce vázat 🙂 Druhý den jsem měla potřebu změnit barvu vlasů, což jsem nepovažovala za něco velkého, i když se z blondýny stane po 8 letech  rudovláska žíhaná černými pruhy je to docela super – týden jsem se bavila tím, že mě lidé nepoznávali, což mě poté přivedlo na myšlenku,, přece nejsem tak jiná, že mě nepoznávají lidé co mě vídají denně.” A tím se rozjel můj marathon zjišťování, proč se mi stalo to, že mě odmítla duše muže, se kterou jsme měli sliby na úrovni duší?(společně pomáhat lidem, skrze naší lásku). Přijde za něj náhrada, abych mohla své poslání naplnit?(věděla jsem, že k tomu mám mít vedle sebe muže, který mě má podporovat a on zároveň vedle mě růst). No můžu vám říci, byly to pro mě velké dny, kdy jsem jen vše co opět ke mně přicházelo přijímala, odpouštěla, a snažila se přijít na to proč, co mi to má dát? Bylo to období asi jednoho měsíce než jsem postupně na vše přišla. Poté co jsme již tehdy s,, bývalím “přítelem rituálním způsobem provedli odpuštění a zrušení všech slibů co jsme si dali i na úrovni duší, začala jsem mít úplně jiné potřeby, hodně jsem trávila času v tichosti, přestala jsem najednou vyhledávat společnost, sama jsem začala na sobě pozorovat velké změny.Někdy se projevovalo mé staré já, někdy nové, pořád jsem nechápala co se se mnou děje i když jsem už něco cítila, ale nevěřila. A tak jsem se stala vlastním pozorovatelem, vše jsem přijímala, pokud přeci jen přišel strach andělé ho s láskou ode mě přijali. Intenzivně mě to vedlo k meditacím o samotě. V tomto období se na mě obrátilo několik lidí na odvod duší a dva těžké případy, kdy jsem řešila osvobození od satanských energií- (sebevražedné sklony), kdy i já jsem jimi byla často napadaná a oslabovaná. Toto mělo trvání až do doby mezi vánočními svátky, kdy jsem navštívila mojí duchovní přítelkyni Pavlínku.

Teprve tam mi jejím samotným vyprávěním, co se na ní chystá (výměna duší)došlo, že já tím procesem procházím. V tuto chvíli jsem byla ještě stále starou duší ovlivňována na 30%. Navzájem jsme si diagnostikovaly jak staré, tak nové duše a řešily co ještě měly staré duše vyřešit. Došly jsme k závěru, že můj proces výměny bude ukončen 1.1.2008 (čas neurčitý-po vyčištění karmy mezi novou a starou duší) a u Pavlínky na Silvestra o půlnoci. Zjistily jsme co si nové duše přinesou za karmu, a po zjištění jsem přijala informaci, že máme společně hned 1.1.vyčistit hromadně celou karmu-já měla ke 30 lidem(duším). Bylo neuvěřetelné když jsme se setkaly ještě na Silvestra v podvečerních hodinách, cítila jsem jak byla energeticky jiná od pasu dolů, přišlo mi to k smíchu.

V odpoledních hodinách 1.1.2008 jsme se sešly, a vyrazily do místa, které mi přišlo na mysl jako nejvhodnější (úžasný silný starý dub) na čištění své karmy nové duše.  Nakonec nás oslovily duby, stály tam dva v těsné blízkosti uprostřed louky. Když jsme se blížily ke kmenům už jsme se jen nechaly každá sama vést k tomu co máme dělat. Já ještě prostřednictvím energie stromu a Země uvolnila zbývající bloky staré duše (bylo to silně emocionální). Cítila jsem silně přítomnost ducha stromu, tančící víly, které mě též obohacovaly o energii a přítomnost mnoha andělů. Pak jsem byla vedená k ,,odpuštění” nové duši staré (nová duše měla karmu ke staré). Po tomto se má mysl začala loučit se starou duší (jmenovala se Sára). Najednou jsem nad sebou cítila trychtýř zlatého světla. Sára se odemně oddělila, na fyzickém těle jsem ucítila jen závan na čele jak když si ze spodu fouknete do ofiny a začala stoupat do světla (plakala jsem,  jak kdyby mě na vždy opustila má přítelkyně). Odcházela v doprovodu strážného anděla. Vyslovila jsem jí poslední DÍKY a SBOHEM. Světlo se pomalu ztrácelo. Pak jsem ucítila, že se do mé blízkosti dostavil nový anděl strážný, když jsem se zklidnila přivítala jsem ho. Na to přišly pocity :,,Tak a teď jsem někdo docela jiný, co se bude dít?Jak to asi hodně ovlivní můj život?” Prakticky se dostalavily strachy, hned jsem se je snažila odevzdat  andělům a řekla ,,děj se vůle Boží.”

Když jsme opouštěly místo tohoto dění, hned mě to vedlo k čištění formou SRT. Má nová duše byla blokována ,,diskarnáty”  z minulých životů, byla jsem dál vedená k odstranění ,,démocké síly” která mě zatížila a přeprogramovat ,,disharmonické myšlenkové formy”. Do hodiny jsem cítila na fyzickém těle (krku) bolest, při uvědomění se mi otevřel  děj prožitku smrti z oběšení, tak jsem to čistila odpouštěcí technikou. Druhý den se uvolnilo přeprogramování ,,éterického těla”(vědomá mysl) a odblokování a vyčištění všech situací prožitých z ,,pádu z vědomí”.

A tak tímto způsobem, opět  čistím bloky a programy, které se postupně odkrývají. Takže pokud si myslíte, že budete mít někdy práci sám na sobě hotovou -ZAPOMEŇTE….vždy je postaráno o to, abychom měly co dělat:-) A pokud je opravdu asi hotovo, tak vám klidně pošlou jinou duši 🙂 A  jedete zase dál. Vědomě říkám ,,DÁL”, protože cítím, že říci jedete od ,,začátku,”  OPRAVDU necítím, protože posun duchovní úrovně  je  jasně zřetelný.

Má stará duše Sára, byla duší anděla, nová má jméno Vhisyell víc vám neprozradím 🙂

Při úplňkových meditacích v lednu 2008, jsem rituálně v jedné z meditací slavnostně novou duši přijala a vím, že před sebou mám ještě hodně zajímavou budoucnost…

14.7.09

Vzhledem na dotaz na stránkách k výměně duší, jsem se rozhodla napsat dalších pár řádkům co jsem od výměny duší s odstupem času prožila. Jak jsem psala dříve, druhá duše se mnou pobývala již 4měsíce před výměnou. Tím přijala veškeré informace, ale zároveň docházelo jasně k ovlivňování duše staré. Asi po měsíci, jsem začala vnímat, že přijdou ke mě změny, které potřebuji. Začali se ve mě tvořit vize změny místa působení, změny profese, ale v té době jsem ještě netušila, že k tomu opravdu dojde-byly to pouze pocity, stará duše by to totiž nikdy nepodstoupila. Po výměně která proběhla v lednu jsem pocity začala v myšlenkách proměňovat do možné reality. V březnu jsem se jasně rozhodla opustit mích 600 zákazníků a po 13 letech odejít z vlastního úspěšně provozujícího kadeřnictví ( tudíž v dnešní době absolutní jistotě ),původně opět do kadeřnictví v Praze,ale nemělo to tak být -tak to také nedopadlo a skončila jsem tak, že jsem odjela  do Prahy, druhý den podstoupila úspěšně výběrové řízení do callcentra do pozice telefonní operátor (tudíž absolutní nejistota <:-). Začalo pro mě období velkých zkoušek. Nejen přijmutí změny domu se zahradou na vesnice za garsonku ve velkoměstě, nutnosti začít používat po tolika letech mozek jinak než na kreativní věci, které při práci kadeřnice uplatňujete, ale měla jsem to oslazeno ještě o další situace které jsem si přitáhla vlastními strachy( jak přežiji po finanční stránce první tři měsíce) přitáhla jsem si to v podobě vztahu s mužem, kterého jsem nenápadně živila, ale to mi nestačilo, abych věděla, že zvládnu vše a bude mi pomoženo vždy (ne jen na tom dně) tak to došlo tak daleko, že mě i o finance okrádal, do finále to nebyli v tu dobu pro mě částky malé. Dnes za tuto zkušenost velice děkuji, za 3 měsíce jsem s tímto mužem prožila takových zkušeností co jiný ne za 10let .

Toto období hodně intenzivních zkoušek trvalo 6 měsíců. Měla jsem v něm zahrnuty prožitky strachů z naplnění lidských potřeb-nejistota ze zvládnutí nové profese,nejistota bydlení( bydlela jsem u známé, která žila v Rakousku a sama procházela těžkým obdobím, tudíž mě na můj vkus často volala, že se musím vystěhovat, že se vrací do ČR-zůstala v Rakousku a já jsem v ještě menší garsonce za větší peníze) 🙂 Dnes vím, že jsem si opravdu tyto situace přitáhla, díky strachům. Víc jak kdy za celý život se mi dostává díky prožitkům dnes a denně potvrzení, jak myšlenka má obrovskou sílu. Jsem také už přesvědčená, že pokud energie strachů jsou vyslány do vesmíru tak jako  magnetismem přitáhnete hned zpět situace, které vytvořenou vibrací vysíláte.

V tuto dobu jsem ve stavu čekání a pozorování kam dál mé kroky vedou. S každým dnem zpracovávám strachy, hlídám si myšlenky, poslouchám se co vyslovuji a napravuji negace které pod vlivem strachu zplodím v pozitiva, sbírám a obohacuji se o zkušenosti prožité z každého dne.

Jsem také prakticky v životním období, kdy už jsem zodpovědná pouze sama za sebe, což je nesrovnatelný rozdíl když jsem byla samoživitelka se dvěma dospívajícími syny ještě před rokem. Mohu říci, že jsem na sebe dnes hrdá, že jsem to i když s pomocí andělů ať v těle či bez těla zvládla( ani nevím vlastně jak), proto věřte, že i Vám bude vždy pomoženo 🙂

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení