Jmenuji se Lenka Mohammadi, pocházím z Východních Čech, z vesnice jménem Verměřovice, kterou protéká řeka Tichá Orlice, okolo jsou krásné lesy a příroda je krásná celkově. To, že nyní čtete tyto stránky, je díky klientům, kterým jsem nějakým způsobem pomohla, díky schopnostem, kterými jsem byla obdarována a díky lidem, kteří se mě ptali: “….a kde si o vás něco přečtu?….”

To, že mám nějaké schopnosti, jsem zjistila už v dětství, ale v té době jsem tomu říkala “tušení”, ale nevěděla jsem zda daná situace bude “dobrá” nebo “zlá”.

Už na základní škole se mi dostaly do rukou vykládací karty, které jsem vykládala tehdy ve formě hry spolužákům( na toto, stejně na mnoho z dětství, jsem úplně zapomněla a připomněl mi bývalý spolužák, který na mě narazil na facebooku-děkuji…)

Bylo mi asi 15 let, když jsem vyslala do vesmíru myšlenku, že bych někdy v budoucnu chtěla umět zjistit co mé tušení znamená, a popřípadě umět i nahlédnout do budoucnosti. V období kdy jsem se plně věnovala rodince-dětem, manželovi, jsem občas nějaké to “tušení” mívala, jednou mi má kamarádka řekla: “dej si nad dveře oko a klidně se tím živ” – často si na ta slova vzpomenu…..

V roce 1999 došlo u mě k životnímu zlomu, rozvod manželství a po půlročním odloučení od mého energetického upíra (exmanžela-z celého srdce děkuji za vše…) jsem byla tak nabitá energií, že mé ruce začaly zázračným způsobem léčit vše na co sáhly, co léčit potřebovalo…

V roce 2000 jsem byla zasvěcena do reiki, což bylo mé odstartování práce na sobě samé, po 3 letech jsem zakončila 2 letým studiem mistrovského stupně reiki, do té doby jsem z 90% pracovala převážně na sobě. Následovalo “fíčko” – práce s tachyonovou energií, setkání s andělskými bytostmi, řešení karmy, odvádění duší s přijímáním vzkazů pro pozůstalé.

Další zlomový rok v mém životě byl rok 2003 kdy jsem slavila 33 narozeniny: “Kristovy” přesně na velikonoce – oslava vzkříšení Ježíše. Nejsem člověk, který by byl omezován ve víře nějakou církví – nejsem ani oficiálně pokřtěna, přesto jsem prožila “osvícení” a “křest” archanděly, a co je pro mě v životě zatím největším darem z duchovního hlediska: “zjevení Ježíše Krista” – s touto vizí se s vámi podělím dál na mých stránkách – má být veřejnosti dostupná… Od té doby vím, že mám ochranu Krista před vším co by mě nadále mohlo bránit v tom, abych mohla pomáhat lidem, zkušenost mě o tom už přesvědčila….

28.1.2008

Od podzimu r.2007 jsem začala procházet další velkou změnou a zkušeností ve svém životě (dnes již říkám životě mého těla). Když vám zde napíšu, že právě v tuto chvíli píše někdo jiný ze stejného těla, tak mi opět ještě málo lidí uvěří, no rozhodnutí možnosti dozvědět se více pod článkem,,Výměna duší během jednoho života těla”, nechám na vás, ale pro někoho bude určitě klíčem k poznání, pochopení, třeba dlouho očekávanou a cennou informací .

S touto změnou, přichází i má potřeba změny místa působení, všechny indicie mě vedou do našeho hlavního města Prahy. Od května 2008 toto budu realizovat.

 

17.9.09

Jak jsem výše psala, že indicie ke změně mého působení vedou do PRAHY, tak se opravdu stalo a jsem od 5.5.08 v Praze více zde Po dvou změnách místa  bydlím na Praze 5 v domě číslo 5 🙂

Od příchodu do Prahy mimo jiné, pracuji ( nájem to zaplatí 🙂 )na zákaznické lince, kde v průměru 50krát denně vyslovím jak Vám mohu pomoci? Tato práce byla a doposud je pro mě požehnáním-neznám žádné zaměstnání, kde byste tak často komunikovali s negativně naladěným člověkem, a pokud končíte hovor s úsměvem a klidem volajícího a vás to nevyčerpá z energie, musíte ujít kus velké cesty, jak v komunikačním umění tak zvládnutí v setrvání vyzařování pozitivní energie. V tuto chvíli jsem vedená anděly k zahájení andělských terapií i v Praze. Vyhledávám vhodné prostory pro skupinové akce. Věřím, že mě andělé dovedou do správných prostor a v nejbližší době se již nějaký termín uskuteční, počítám v říjnu .

19.3.2011

Od října r.2009 opravdu proběhly skupinové terapie v Modré Bráně na Andělu. Bohužel v únoru 2010 se již z důvodu zrušení prostor k duchovním účelům i obchodu nekonaly.

Nyní probíhají pravidelně v solné jeskyni Solnice a odehrávají se tam malé zázraky smiley. Jsem více jak půl roku vedená k vydávání meditačních CD. Pořád jsem čekala na ten správný okamžik, a mohu sdělit, že přišel… V tuto chvíli je projekt ve fázi, že se vytváří podkladová hudba pro mluvené slovo a to mým kolegou Ondřejem Toulem, který je hudebníkem, každým coulem wink.

Andělé mi již sdělili téma terapie na další CD, tak věřím, že budete mít dostatečný přísun materiálu k léčebným technikám, které Vám Andělé předávají prostřednictvím mé osoby.

V listopadu 2010 jsem byla opět vedená ke změnám, kdy jsem věděla, že již musím ukončit práci telefonní operátorky, abych měla dostatek energie se věnovat již lidem intenzivněji ve směru duchovním. Změna dopadla tak, že jsem přešla na jiné oddělení a tím jsem si umožnila nadále ponechat civilní zaměstnání, které mi zajistí živobytí. Zároveň jsem byla anděly navedená k prezentaci na webovém serveru Nebeslev. Vzhledem k počtu objednaných lidiček na hodinovou terapii se opravdu nenudím a jsem vděčná, že jsem vedení k této akci poslechla. S každou dušičkou, která mě navštíví, dostávám potvrzení, že jsem na správné cestě a ve správný okamžik.

Dále probíhají víkendové akce. A cítím, že letos mě čeká hodně nových začátků a zkušenosti. S vděkem a otevřenou náručí jsem připravená přijímat vše co postupně přichází…

24.11.11

Stejně jako loňský listopad mě vedl ke změnám zaměstnání, tak i letošní rok, který je mým z numerologického hlediska jedničkový, je opět zlomem v této oblasti. Z jara letošního roku ( po vydání prvního CD ) jsem vyslala do vesmíru požadavek, abych ze stávajícího zaměstnání dostala výpověď, až budu připravená na práci, kdy se budu věnovat výhradně už lidičkám v předávání zkušeností a informací v podobě ve které jsem to již dělala i při zaměstnání a to v podstatě 11 let. Od 1.11.11 jsem otevřela Andělskou poradnu. Opět se po letech vracím k malování léčebných a energetických obrazů, Nyní se také blíží do finále práce na druhém CD, které věřím, že bude silná záležitost. Letošní rok se mi odehrálo nespočet krásných zázraků, potkala jsem krásné bytosti. Každý den pracuji na tom, abych se udržovala ve stavu ,,lásky,, ( někdy to je dřina wink ), každý den děkuji za to, že jsem, že mám to co mám a přichází vždy to, co potřebuji…heart

 

30.10.2012

Opět mě to vede k napsání pár vět, protože rok s rokem se míjí a letošní rok pod vibrací čísla 5 je ve znamení změn, pro všechny, tak se změny nevyhnuly opět ani mě.Jak jsem psala vloni ,,Každý den pracuji na tom, abych se udržovala ve stavu ,,lásky,,Tak se zdařilo a lásku vyzařující jsem násobně dostávala a dostávám zpět…Děkuji…

Co se týče mého osobního života, tak letošní změna opět pod vibrací čísla 5, a abych těch pětek v životě neměla málo(jak je výše psáno):-), tak ke mně letos v pětkový den přiskočil muž(opravdu přiskočil), :-)který je narozen 5.5. a dnes už již mohu konstatovat ,,dárek od Boha,,, Tento dárek jsem přijala a vyslovila mu ANO, a tímto oznamuji, že 5.10. 12 byl zakončen po 25 letech život Lenky Triandafilové a začala nový život Lenka Mohammadi.

V profesním životě Andělské paní, jsem letos byla vedená na festivaly esoterického směru, kde jsem prezentovala terapie na CD, ale i svojí osobu(prostě jsem o sobě měla dát vědět). Dále jsem vedená k větší četnosti pořádání skupinových setkání(prakticky k rozšiřování andělské rodiny). Dostalo se mi daru pokleknout před Bohem a přijmout jeho energii, která mi byla vložena do rukou(byl to mazec, stejně jako první setkání s Ježíšem).

Nyní přijímám vše a všechny, co mi do cesty přichází – vše je posunující, a nechávám se vést proudem situací, setkání, dění, vím že co se děje je v ten okamžik správně.

Tento rok je opravdu vyjímečný, silně očistný, startem a zároveň cílem k absolutní proměně každého z nás. Pokud se změně nebráníme, tak to nebolí, ale naopak čemu se bráníme, to trvá a dnes už opravdu i bolí na fyzickém těle…

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení