!!!!!!POZOR ZMĚNA!!!!!!

OD DUBNA 2024 DO ODVOLÁNÍ POSKYTUJI KONZULTACE POUZE PRO OSOBY, KTERÉ SE MNOU SPOLUPRACUJÍ, ČI V MINULOSTI INTENZIVNĚ SPOLUPRACOVALI FORMOU SKUPINOVÝCH SETKÁNÍ ( webináře, víkendové semináře, seminář Léčení ženy )

Pokud jste se ke mně dostali jako nováček, doporučuji uchopit a praktikovat techniky a terapie, vše co najdete v sekci KROKY NA CESTĚ K SOBĚ( v hlavní liště webu ), protože pokud bych vám měla být dále k užitku, budete vedeni k účasti skupin – webináře, víkendové semináře.

Pro stanovení termínu a objednání mě kontaktujte a hned uveďte čas, který vám vyhovuje na emailu rezervace@andelskapani.cz, 

 Při rezervaci termínu emailem, či jinou písemnou formou, uvádějte prosím hned:

1/ kontaktní telefonní číslo

2/ vámi vybranou délku konzultace dle ceníku, kde jsou informace k platbě

3/ jakou formou-  telefon, pro videohovor- whatsapp, skype (možnost nahrání videohovoru)

 Upozorňuji na zajímavý fakt, že terapie začíná ve chvíli, kdy se pro ni rozhodnete. S blížícím se termínem setkání se může zhoršovat emoční stav, přicházet klíčové situace, zdát se výrazné sny. A také ta část Vaší osobnosti, která se nechce měnit a chce si zachovat svoji moc, bude mít tendenci Vám v procesu změny a v terapii zabránit….

V případě zrušení rezervace termínu osobní konzultace méně jak 24h předem,  je účtován storno poplatek 1000,-kč, kterou klient posílá na účet. Při dalším termínu konzultace platba předem na účet, která v případě zrušení propadá!

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení