CENÍK  SLUŽEB

!!!!!!POZOR ZMĚNA!!!!!!

OD DUBNA 2024 DO ODVOLÁNÍ POSKYTUJI KONZULTACE POUZE PRO OSOBY, KTERÉ SE MNOU SPOLUPRACUJÍ, ČI V MINULOSTI INTENZIVNĚ SPOLUPRACOVALI FORMOU SKUPINOVÝCH SETKÁNÍ ( webináře, víkendové semináře, seminář Léčení ženy )

Pokud jste se ke mně dostali jako nováček, doporučuji uchopit a praktikovat techniky a terapie, vše co najdete v sekci KROKY NA CESTĚ K SOBĚ( v hlavní liště webu stránky- terapie, techniky na cestu ke svobodě ), protože pokud budete praktikovat techniky a terapie zde uvedené, s velkou pravděpodobností odstraníte příčiny toho proč jste chtěli se mnou konzultovat a pokud bych vám měla být dále k užitku, budete vedeni k účasti skupin – webináře, víkendové semináře, kde za podpory skupin svůj proces cesty ke svobodě od zatěžující minulosti a navýšení vědomí zrychlíte.

Ceník platný od 18.10.2022. Ceny jsou stanovené pro dny pondělí- pátek / 9- 17h, sobota- neděle, po 17h je cena +50% příplatek

V případě zrušení rezervace domluveného termínu konzultace, méně jak 24h předem,  je účtován storno poplatek 1000,-kč, kterou klient posílá na účet. Při dalším termínu konzultace, platba předem na účet v případě zrušení propadá!

Konzultace na dálku (skype, telefon, messenger, whatsapp) je možné až po načtení částky, jako variabilní symbol pište své telefonní číslo a do zprávy email. Částka je ve výši takové, jak dlouho chcete, abych se Vám věnovala 🙂

Osobní konzultace- poradenství  ( i na dálku- skype, telefon )

Proč konzultace? V rámci konzultace nalezneme příčiny Vašich potíží a nalezeneme vhodného řešení, ať už se to týká osobních potíží partnerského, rodinného, pracovního vztahu. Mé poslání je navést Vás a naladit na Vaši intuici, srdce a cestu. Nahlédnout do minulosti, kde najdeme příčinu potíží a do budoucnosti záměrů prožitků vaší duše. Tak je možné řešení Vaší situace či jakékoliv jiné situace, kterou momentálně řešíte. Spojit Vás s Vaším Vyšším vědomím, které Vám zodpoví otázky, které Vás zajímají.

Vše pouze mluvenou formou, po emailu už NE!!! 

VOLNÉ TERMÍNY konzultací zde- v případě, že vám žádný termín nevyhovuje, kontaktujte mě ZDE a určitě najdeme řešení

-1/2 hodiny –  800,-kč /  35 Euro

-3/4 hodiny – 1200,-kč/ 53 Euro

– 1  hodina –  1400,-kč /  62 Euro

-1,5  hodiny- 2000,-kč /  88 Euro

– 2 hodiny –   2800,-kč /  123 Euro

Konzultace po skypu, telefonu, whatsAppu- platba předem na účet

TERMÍNY  konzultací na dálku, jsou možné až po načtení platby na účet, popř. klient zasílá kopii provedené platby na email.
Při platbě na účet – převod v rámci ČR:

   Č.ú.: 670100-2209950014/6210,

Při platbě na účet- převod mimo ČR přičtěte částku 50,- kterou mi účtuje banka za převod

Číslo účtu ve formátu IBANCZ40 6210 6701 0022 0995 0014 

Číslo BICBREXCZPPXXX

Var.s. uveďte své tel. číslo, do zprávy uveďte své jméno, email (budete informováni o úhradě platby, stanovení termínu konzultace)

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení