FUNGUJE JEŠTĚ REIKI V TUTO CHVÍLI??

Byla jsem oslovená mým žákem reiki, abych napsala pro veřejnost informace, které ne jen mě, ale právě i mého žáka přesvědčili o tom, že STÁLE REIKI funguje i když jsem se z různých webů dozvěděla pravý opak, který vysvětluje, že energie reiki již na lidi nefunguje z důvodů jemnosti, slabých vibrací atd.

Vzhledem k tomu, že má zkušenost je jiná, podělím se o mé názory i s Vámi, abyste se nadále nenechávali ovlivňovat lidmi, kteří Vám nabízejí za různé ceny své kurzy, pod různými názvy zasvěcení do čehokoliv a rozšiřují zpochybnění síly reiki, aby vyzvedli sílu svých kurzů.

Pojďme si připomenout co je REIKI…

Rei-VESMÍRNÁ, Ki- ENERGIE.

Chce někdo zpochybňovat sílu vesmírné energie, z které čerpáme a na kterou se napojujeme všichni??? Už z logické úvahy to je pěkná hloupost co?

Vesmírnou energii považuji za základ všech energií se kterými pracujeme.

Ten, kdo začal zpochybňovat sílu Vesmírné energie, je podle mě docela odvážný…

Je to prakticky to samé, jako by začal zpochybňovat Zemskou energii.

Proto tuto inteligentní energii, která nám je poskytovaná nezpochybňujme!

To, že se učení Reiki rozšířilo, nebylo z toho důvodu, abychom vystavovali diplomy a říkali ,,mám reiki” a dělali ze sebe velký ,,LÉČITELÉ”.

Každý ,,Mistr reiki“, byl správným Mistrem veden k tomu, aby učil žáka ,,ŽÍT“ reiki, a to právě dle duchovních principů Reiki a pomáhal svým žákům stát se ,,Mistrem“ svého života. Pokud se ke mně dostane žák reiki, který byl již zasvěcen do reiki a nezná 5 duchovních principů a základní polohy rukou na reiki terapii, natož aby prošel samoléčbou 21denní terapií, to už vypovídá samo o sobě.

Z mého úhlu pohledu je reiki a rozšíření reiki načasované právě z důvodu transformace, protože pokud by učení probíhalo tak jaký byl původně vesmírem daný záměr, a nepochybuji o tom, že mi dá každý za pravdu, kdo byl svým mistrem reiki veden tak, jak to v záměru bylo, že už ,, JEN ‘‘zasvěcením a 21denní terapií, dochází k transformaci ducha i těla.

Věřím, že se mnou bude také souhlasit hodně lidiček, když si dovolím tvrdit, že ještě hodně dušiček na naší Zemi potřebuje pomoci navést k procesu transformace, stejně tak jako je nutné sdílet tento proces, kterým procházíme. Je důležité, aby i těm ,,nevěřícím Tomášům“, byli předané informace co se děje a proč se to děje. Hodně lidských bytostí nyní prožívá strachy, jen z důvodu nevědomí. Pokud jsou situace, které prožíváme vysvětleny duchovním náhledem, a my jsme schopný to přijmout, hned nám je jasné proč se tak děje.

Děkuji vesmíru, že mě prostřednictvím mých posledních absolventek reiki kurzu a jejich zpětné vazby, přesvědčil o tom, že mám být a žít nadále ve vděku k mému Mistru reiki, bezpochyby sama sobě, že naslouchám vyššímu a nenechávám se ovlivnit názory, které neodpovídají nejvyšším záměrům jak mé transformace, tak transformace lidstva.

Děkuji, děkuji, děkuji…

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení