Andělské karty Doreen Virtue

Co jsou to vlastně ty andělské karty? Andělské karty jsou svým způsobem takovým pojítkem mezi vámi a duchovní sférou andělů. Každý má takzvaného anděla strážného a anděly, kteří nad ním bdí. Andělé nejsou fyzicky mezi námi, avšak jsou přítomni v astrální sféře a jsou ochotni i nápomocni každému, kdo o jejich pomoc poprosí. Jedním ze způsobů kontaktu s těmito anděly jsou právě andělské karty.

Tyto karty vám mohou pomoci zodpovědět některé z otázek ohledně vašeho zaměstnání, lásky, úspěchu, vztazích, rodině nebo vám například mohou pomoci při vašem duševním rozvoji a sebezdokonalování. Andělské karty jsou také vaším pojítkem se sférou andělů, kteří vás ochraňují. Třeba právě tyto andělské karty vám pomohou dát životu ten správný směr a vyřeší některé z vašich zásadních otázek. Rozhodně to alespoň zkuste. Prvním krokem k sebezdokonalení je – přemoci se a zkusit to.

Výklad andělských karet

Důležitou věcí, při práci s andělskými kartami je vědět, jak se správně vykládají a jak celý výklad probíhá. Je to velmi jednoduché a se samotným výkladem vám pomůžeme. Vysvětlíme si krok po kroku, jak vykládat vaše andělské karty.

 1. Položte si před sebe rozložené andělské karty, uvolněte se, zkuste zhluboka dýchat a soustředit se na své pocity. Nechte svým nitrem prostoupit hřejivé teplo a představujte si, že sedíte uprostřed světla, kde vás nic neruší.
 2. Jakmile se dostatečně uvolníte a pročistíte si mysl, stále mějte zavřené oči a zkuste si představit osobu, věc nebo cokoliv, co se týká vašeho přání nebo vaší touhy. Na tuto věc se soustřeďte a s rozmyslem položte otázku, na kterou chcete znát odpověď.
 3. Pokud jsou vaše andělské nebo tarotové karty úplně nové, před jejich použitím si je pečlivě prohlédněte a dotkněte se každé z nich. Toto je důležité proto, aby se mezi vámi a kartami vytvořilo jisté pouto.
 4. Balíček karet pečlivě zamíchejte a položte je před sebe.
 5. Jakmile jste připraveni, zopakujte otázku, na kterou chcete znát odpověď, nebo předneste situaci, na kterou by jste rádi znali řešení.
 6. Nyní z balíčku karet vytáhněte jednu nebo více karet. Počet karet závisí čistě jen na vašem úsudku, ale nedoporučujeme vytahovat příliš mnoho karet.
 7. Podívejte se na každou jednu kartu podle toho, v jakém pořadí byly taženy z balíčku.
 8. Na každou jednotlivou taženou a vyloženou kartu se podívejte. Snažte se v ní najít a pochopit symboliku. Inspirujte se motivem vyobrazeným na kartě. Poté kartu položte před sebe.
 9. První andělská karta, která byla vytažena z balíčku by se měla ve většině případů dotýkat vaší minulosti. Další karta, kterou umístěte napravo od té první, pojednává o vaší současné pozici ve vztahu k pokládané otázce, nebo dotazu. Každá další karta pak pojednává o budoucnosti ve vztahu ke kartě, kterou jste vytáhli z balíčku jako druhou. Karty pokládejte napravo vedle sebe. Každá jedna karta rozšiřuje význam té druhé. Netahejte z balíčku zbytečně moc karet, nemělo by to potom požadovaný účinek a jen by vás to popletlo.
 10. Důležitým aspektem ve vykládání andělských karet je také jejich pozice. Pokud kartu vytáhnete správně, tudíž není “vzhůru nohama”, znamená to že právě prožíváte, nebo jste již prožili motiv znázorňovaný na této kartě. Každá karta, která je vytažena špatně (vzhůru nohama), indikuje nějaký problém právě v oblasti, kterou tato karta vystihuje.
 11. Jakmile máte karty vyloženy, znovu zavřete oči a soustřeďte se na své přání či prosbu a nyní požádejte své anděly o pomoc.

Doporučuji celé sezení u karet doplnit vhodnou relaxační hudbou či dotvořením atmosféry vonnými esencemi. Tato relaxační a uvolňující technika vám pomůže vydechnout a hodit za sebe problémy jsoucího světa. Uvolníte se, pročistíte si mysl. Tato bude otevřena andělské energie proudící skrze andělské karty a pomůže vám na cestě k vyřešení vašeho problému a při vaší cestě ke sebezdokonalení a pochopení sebe sama.

Andělské karty – výklad

Vždy, když nevíte nebo si nejste jisti, co která karta znamená, podívejte se do příručky a nalistujte stránku s požadovanou kartou..

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení