ANDĚLSKÉ ONLINE LÉČENÍ

 Léčení probíhá intenzivně 10 minut, obrázek zůstává aktivní do doby kdy ho zde najdete..

DALŠÍ TERMÍN ONLINE LÉČENÍ  bude oznámeno….

Byla jsem navedena, abych prostřednictvím obrázku, byla zdarma prostředníkem léčivé energie, která bude působit na všech rovinách (fyzické, emocionální, psychické..)

Několik doporučení:

-V čase léčení (doporučuji cca 5 minut před působením stránku aktualizovat- mohu být vedena ke změně obrázku) z kterého budete moci energii přijímat.

-Před působením si můžete zapálit čajovou svíci, kterou po té nechte dohořet.

-Pusťte si meditační hudbu– pro hlubší emocionální prožitek.

-Pohodlně se posaďte s rovnými zády, klidně, hluboce(do břicha) dýchejte, dlaně rukou nasměrujte k obrázku, soustřeďte pohled na obrázek.

-Co je opravdu důležité, nepotlačovat jakékoliv emoce, které by se mohly prostřednictvím energií otevřít (pláč, smích..), je to projev léčení a uvolnění bloků, které vznikly právě potlačením emocí v dávno zapomenutých situacích.

-Pokud zde nějaký obrázek najdete i v době, kdy neprobíhá mé přímé napojení, je stále obrázek aktivní i když ne v tak silné vibraci jako při ONLINE LÉČENÍ a proto můžete využít kdykoliv, třeba pro doplnění energie, či harmonizaci- natolik aktivní zůstává.

Přeji krásné zážitky 🙂

Těsně před léčením vyslov:,, Michaeli volám tě, žádám tě, o odstranění všech energetických vláken, která vedou ode mě i ke mně, žádám tě, o odstranění veškeré negativní energie, která je ve mně i kolem mě, kterou jsem možná přijala z kolektivního vědomí, žádám tě o vyčištění prostoru ve kterém se nacházím nyní a nacházela za posledních 24h od veškeré negativní energie. Děkuji.”

Právě teď žádám všechny části své duše o okamžité sjednocení a ukotvení k fyzickému tělu. Děkuji.

A po té se napoj na obrázek

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení