Jak se jednoduchými technikami chránit a zároveň čistit a osvobozovat od zátěží potřebných v minulosti….

Každé ráno:

Každé ráno než vstanete z postele se napojte slovy:

1/ Žádám o napojení na mé světelné průvoce… Žádám vás pomoc se vším během celého dne, žádám vás o ochranu před jakoukoliv energií z jakéhokoliv směru, která by nebyla v souladu s mojí duší, mým duchovním vývojem a mým posláním, děkuji.

Tímto vašim průvodcům nedáváte hranice v jejich možnosti vám pomoci s každou maličkostí a zároveň držet vás ve stavu vysokých energií, a tím ve schopnosti napojení na Vyšší Já ( PRAVDU )  a zároveň si tímto zajistíme, abychom nebyli atakováni temnou energií ( pokud to není pro proces našeho vývoje potřebné).

Každé ráno, ale i kdykoli během dne, kdy byste byli unaveni, nesoustředěni ( projev necelistvosti ) první co udělejte- přivolejte si části duše, které silou vaší myšlenky, prožíváním v jiném čase, tam uvízly:

2/ Žádám všechny části své duše ( světla) o okamžité sjednocení a ukotvení k fyzickému tělu. Děkuji. Hned po vyřčení pocítíte jak síla a energie se vám opět vrací, díky částem které odděleny byly a opět se sjednocují.

Pokud se do toho dáte, sami uvidíte, jak již cca za 3 dny bude vaše žití zcela odlišné od minulého 🙂

Když jsem byla vedena předávat techniku, abychom přivolávali všechny části své duše, protože nejsme celiství, bylo nejenom z toho důvodu, že naše části duše uvíznou v jiném čase, ale i z toho důvodu, že díky smlouvám, dohodám s temnými entitami, které jsme si dali při programování vývoje skrze prožitky duše, nám tyto entity brání v tuto chvíli všemožnými překážkami a to i odváděním jemnohmotných těl, abychom mohli postupovat ve své očistě od minulosti na všech úrovních.

3/ Uzemnění

Soustřeďte se na chodidla, představte si své kořeny postranní mírně pod zemí, směrem do stran, které drží vaší stabilitu. Středový kořen myšlenkou nechte prorůst do středu matky Země, kde je ukotven velký zemský krystal kuželovitého tvaru. Vás středový kořen se spirálovitě od spodu krystalu omotá ke špici krystalu, kde přestane automaticky růst. Požádejte matku Zemi o jeho trvalé ukotvení na krystal. Pak stačí každé ráno, s prvním kontaktem chodidel spojit se myšlenkou s kořenem, Zemí a krystalem a nádechem aktivovat energii z krystalu kořenovým vláknem k tělu a myšlenkou nechat zaplnit celé tělo.

Pokud tento akt uděláte, následně každý den stačí s prvním kontaktem chodidel se Zemí ( vstanu z postele ), aktivovat myšlenkou: Já- Matka Země- nádechem se na tě Matko Země napojuji a po celý den se k tobě tímto ukotvuji a tvojí energií vyživuji. Děkuji

4/ Žádejte archanděla Michaela:

,, Archanděli Michaeli volám tě, žádám tě, a prosím o odstranění všech energetických vláken, která vedou ode mě i ke mně, žádám tě, o odstranění veškeré negativní energie, která je ve mně i kolem mě, žádám o odstranění veškeré energie, kterou jsem přijala z kolektivního vědomí, žádám tě o vyčištění prostoru ve kterém se nacházím nyní a nacházel jsem se za posledních 24h od veškeré negativní energie. Děkuji.” ( Michaelem nebude odstraněno nic z toho co by nebylo vsouladu s vaší duší ).

Každý večer: 

1/ sjednocení a ukotvení částí duše k tělu (viz výše)

2/ vyčištění Michaelem (viz výše) 

3/ napojujte na své Vyšší Já :

3- 1/- Žádám o napojení na své Vyšší Já, žádám mé Vyšší Já o odstranění bloků, překážek (veškeré negativní energie- přivtělené duše, disharmonické myšlenkové formy, vědomá kontrola, ďábelské, démonické, satanské energie… ) a negativních motivací ( úzkost, hořkost, závislost, nátlak, krutost, strach, vina, únik od skutečnosti, nenávist, manipulace, sebetrestání….) . Děkuji.

3- 2/- Žádám mé Vyšší já o odstranění, vyčištění a nahrazení láskou všechny programy, které již nejsou v souladu s mojí duší, děkuji.

4/ Právě teď nechávám odejít vše, co bych nevědomě, myšlenkou strachu, nelásky, aktivovala do svého energetického pole, čím bych jakkoliv negativně ovlivnila svojí budoucnost. Nechť se děje….

5/ Ruším, mažu právě teď ze svého energetického pole vše, co není mé a nesouvisí se mnou a bylo vyřčené… (jméno- kýmkoliv) směrem ke mně a tím vložené do mého pole a mě tak negativně ovlivnilo na jakékoliv úrovni (emocionální, psychické, fyzické) ruším, mažu, ruším, mažu, ruším, mažu.

6/ S láskou vstupuji do světelné sítě a zabaluji se do ní.. Bytosti světelné sítě, předávám vše co již nepotřebuji a žádám- sejmi to vše ze mě…Prosím, zharmonizuj mě…Děkuji…

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení