Jak se jednoduchými technikami chránit a zároveň čistit a osvobozovat od minulosti

Každé ráno než vstanete z postele, požádejte jednoduše své průvodce o ochranu a pomoc se vším během celého dne– tím jim nedáváte hranice v jejich možnosti vám pomoci s každou maličkostí a zároveň držet vás ve stavu vysokých energií, a tím napojení na Vyšší Já, což je nejpodstatnější pro to, abychom nebyli atakováni temnou energií.

Pokud se do toho dáte, sami uvidíte, jak již cca za 3 dny bude vaše žití zcela odlišné od minulého 🙂

Každé ráno, ale i kdykoli během dne, kdy budete unaveni, první co udělejte- přivolejte si části duše, které silou vaší myšlenky, prožíváním v jiném čase, tam uvízly- Žádám všechny části své duše o okamžité sjednocení a ukotvení k fyzickému tělu. Děkuji. Hned po vyřčení pocítíte jak síla a energie se vám opět vrací, díky částem které odděleny byly a opět se sjednocují.

Když jsem byla vedena předávat techniku, abychom přivolávali všechny části své duše, protože nejsme celiství, bylo nejenom z toho důvodu, že naše části duše uvíznou v jiném čase, ale i z toho důvodu, že díky smlouvám, dohodám s temnými entitami, které jsme si dali při programování vývoje skrze prožitky duše, nám tyto entity brání v tuto chvíli všemožnými překážkami a to i odváděním jemnohmotných těl, abychom mohli postupovat ve své očistě od minulosti na všech úrovních.

Každé ráno a večer žádejte archanděla Michaela:

,, Michaeli volám tě, žádám tě, a prosím o odstranění všech energetických vláken, která vedou ode mě i ke mně, žádám tě, o odstranění veškeré negativní energie, která je ve mně i kolem mě, žádám o odstranění veškeré energie, kterou jsem přijala z kolektivního vědomí, žádám tě o vyčištění prostoru ve kterém se nacházím nyní a nacházel jsem se za posledních 24h od veškeré negativní energie. Děkuji.”

Každé ráno : Uzemnění

Soustřeďte se na chodidla, představte si své kořeny postranní mírně pod zemí, směrem do stran, které drží vaší stabilitu. Středový kořen myšlenkou nechte prorůst do středu matky Země, kde je ukotven velký zemský krystal kuželovitého tvaru. Vás středový kořen se spirálovitě od spodu krystalu omotá ke špici krystalu, kde přestane automaticky růst. Požádejte matku Zemi o jeho trvalé ukotvení na krystal. Pak stačí každé ráno, s prvním kontaktem chodidel spojit se myšlenkou s kořenem, Zemí a krystalem a nádechem aktivovat energii z krystalu kořenovým vláknem k tělu a myšlenkou nechat zaplnit celé tělo.

Večer po sjednocení a ukotvení částí duše k tělu, vyčištění Michaelem, se napojujte na své Vyšší Já :

Žádám o napojení na své Vyšší Já, žádám mé Vyšší Já o odstranění bloků, překážek a negativních motivací . Děkuji.

Žádám mé Vyšší já o odstranění, vyčištění a nahrazení láskou všechny programy, které již nejsou v souladu s mojí duší, děkuji.

Právě teď nechávám odejít vše, co bych nevědomě, myšlenkou strachu, nelásky, aktivovala do svého energetického pole, čím bych jakkoliv negativně ovlivnila svojí budoucnost. Nechť se děje….

S láskou vstupuji do světelné sítě a zabaluji se do ní.. Bytosti světelné sítě, předávám vše co již nepotřebuji a žádám- sejmi to vše ze mě…Prosím, zharmonizuj mě…Děkuji…

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení