Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Webinář

12. května 19:0021:00

222 Kč

Byla jsem navedena, abych prostřednictvím online světa byla blíže těm, kteří se už rozhodli žít v napojení na vlastní podstatu- Já jsem láska.

Po dobu posledních dvou let, mělo tisíce lidí možnost využívat k vlastní transformaci veškeré online terapie skrze mě darem- zdarma.

Nyní se dostáváme do doby, kdy se filtruje a odděluje vše, co a kde se nežije opravdově. Už nejde žít ,,aha” momenty, ale vše co k nám přichází, je pro nás a my to vše co víme, máme začít žít. A právě i tato naše nadcházejí setkání nám v tom budou nápomocna, abychom to krok po kroku uváděli do našich životů.

Vždy budu posílat pozvánky prezentovat na Facebooku u Andělské paní a především a vždy veškeré mé aktivity najdete na webových stránkách v sekci kalendář akcí.

Takže proč webináře, aby větší počet lidí měl v tuto klíčovou dobu, kterou je první pololetí tohoto roku možnost získávat aktuální informace a především vnímám, že součástí tohoto a dalších setkání tímto způsobem, bude nějaká terapie, která bude vždy aktuální pouze pro zúčastněné tvořené aktuální energií která je součástí zúčastněných.

Zároveň ale od prvního webináře vnímám, že se informace i terapie budou v energiích navyšovat a proto jsem ráda, že někteří z Vás intuitivně nacítili, a zúčastnili jste se od prvního webináře a následně i dalšího. Je velice pravděpodobné, že vás to povede i dále k účasti. Samozřejmě je důležité respektovat své vnitřní vedení, protože tak jak to vnímám teď, tak se může v rámci času klidně změnit a proto je důležitévždy respektovat tady a teď.

Proto vás srdečně zvu dne 12.5. v 19h na 2 hodinový webinář, který proběhne na kanále youtube.

Pojďme společně pod sílou skupiny měnit ve svobodu vše, co by doposud bylo v disharmonii v nitru každého s nás a tím bránilo prožívat ve vnějším světě, tudíž v realitě každého, to po čem opravdu toužíme, bez vlivu, energie strachů vlastních, či rodové temné stránky, infikováni vnějšími vlivy, a jiných překážek.

Vy co mě znáte, víte, že u mých setkání nenajdete téma, protože vše co se v daném čase odehrává, je pouze výtvorem energie zúčastněných.

Pro ty, co mě neznáte 🙂 doporučuji v případě zájmu o účast, abyste se vzdali jakýchkoliv očekávání a vyslali pouze myšlenku:,, Žádám, aby se dělo to, co je v souladu s mojí duší”.

V rámci našeho společného času může probíhat opravdu cokoliv, ale je mi jasné už teď, že to co se bude dít, bude vždy souviset s daným časem- tudíž aktuální informace formou sdílení, prostor pro odpovědi na vaše otázky, terapie,aj.

Odkaz na webinář Vám bude zaslaný v den konání max.kolem 14h na Váš e-mail.

Pokud by se stalo, že by vám odkaz do 16h nepřišel a vy jste zaplatili, kontaktujte na email s kopií platby.( Možná jste nezadali var.s., nebo emailovou adresu).

Webinář bude bez záznamu, proto doporučuji v den konání si skutečně udělat čas sami pro sebe. Pokud se nepřipojíte v den konání, nebude později možné nárokovat jakýkoli záznam či vrácení platby.

V případě zájmu si rezervujte své místo na rezervace@andelskapani.cz

Cena: 222,-kč/ Platba v Eur dle aktuálního kurzu

Rezervaci si zajistíte platbou na účet: 670100-2209950014/6210,var.s. 12052022, do zprávy emailovou adresu

  • Číslo účtu IBAN

    CZ40 6210 6701 0022 0995 0014
  • BIC kód

    BREXCZPPXXX

Podrobnosti

Datum:
12. května
Čas:
19:00 až 21:00
Cena:
222 Kč