Pokud sázíme a chceme vyhrát – můžeme požádat o pomoc i anděly, aby “zařídili” výhru nebo zvýšili šance, že vyhrajeme?

Každá žádost o pomoc k andělům a to kdykoliv, zvyšuje šance na zdárné řešení konkrétní situace, pokud je to v souladu s Božským načasováním a záměrem s naší duší a to je i v případě výhry vyšší finanční částky.

Je nějaký konkrétní anděl, na něhož bychom se měli obracet, který má pod kontrolou finance?

Jak jsem již v loňském roce v článku Spiritu uvedla, že není nutné oslovovat anděla jménem.

Pokud nás napadne se obrátit s žádostí na anděly, tak už je to na popud právě andělů, kdy nás vedou k tomu, aby jsme jim svojí žádostí dali svolení k tomu, aby nám v dané situaci mohli pomoci.

Proto je naprosto zbytečné zjišťovat jak je oslovit, protože ať je oslovíme jakkoliv (andělé, pomocníci, bytosti světla, nebo přímo jménem), oni vědí, že je to určeno pro ně.

Andělé jsou bezpohlavní a jména a tvar jsme jim dali v rámci církve. Andělé jsou schopni se nám zjevovat v takových podobách, abychom je přijali do svých životů a tudíž se nám už po staletí zjevují v takových podobách v jakých jsou malováni- podobni lidem s rozdílem křídel.

Až nebudeme potřebovat potvrzení, že se jedná o přítomnost právě jich v této podobě, tak je budeme vnímat v podobě v energii světla tak, jak jsou vlastně bez obleku.

Nicméně, pokud trváte na jménu, tak jsou to Sabrael a Uriel, kteří nás podporují ve finančních záležitostech.

Jak správně můžeme o pomoc anděly požádat? Máme chtít konkrétní částku, nebo se zaměřit na to, k čemu ji potřebujeme? Je nějaký vhodný čas během dne, nebo den v týdnu, nějaký měsíc nebo roční období, kdy je nejlepší s takovou žádostí na anděly vyrukovat?

Anděly prostě požádáme a to jednoduchým způsobem- vyslovíme se, v kterou denní dobu nebo roční období nijak neovlivňuje výsledek, pokud přijde myšlenka to udělat, stejně jako ve všech situacích, je dobré ji poslechnout ( anděl našeptal, božské načasování ), ale i to zvládá stále málo lidí a ne vždy, protože stále nejsme schopni plně žít v přítomnosti.

Ideální je zaměřit se na to, co za peníze chceme a to z toho důvodu, že peníze jsou energie a ta má plynout, pokud zastavíme strachem z nedostatku tok energie ve formě peněz, pak to je důvod proč žijeme v nedostatku. Formulací co za peníze vlastně chceme, si zároveň ujasníme priority v našem životě.

Kdy je nejvyšší pravděpodobnost, že andělé pomohou? A podají pomocnou ruku komukoli?

Andělé pomáhají vždy, i když se nám výsledek nemusí hned vždy líbit. Vždy je naše žádost vyslyšena. Ano, každý je vyslyšen.

Říkala jste, že žádat lze, ale… Jaký háček to má?

Háček to má takový, že pokud výhra (cokoliv) není v souladu s Božským načasováním a záměrem s naší duší v duchovním vývoji, tak nám vysoká finanční částka nepřijde právě z tohu důvodu, že by v našem vývoji byla zatěžující. A co se děje, když požádáme o pomoc( finance, situace, vztahy) a nepřichází ve formě, kterou očekáváme?

Pak nám přichází právě pomoc, v podobě např. takové, že nás povedou prožívat takové situace, abychom přijali, že je za všech okolností o nás postaráno a že se nám dostane všeho co potřebujeme, právě v takovém okamžiku můžeme i o nějaké finance přijít, abychom toho poznání došli.

Naopak jsou lidé, kteří potřebovali zase prožít situace s pomocí výhry, ale o peníze ve finále stejně nějakým způsobem přišli – špatná investice atd. V těchto případech pak přišli třeba ne jen o peníze, ale i o rodinné vztahy, protože to psychicky nezvládli.

Je malé procento lidí, kterým opravdu energie v podobě peněz pomohla naplnit přání, touhy, z lidského úhlu pohledu pozitivně. To se zadaří pouze lidem, kteří již na penězích nelpí, zvládli již strachy z nedostatku a přijali je jako formu energie.

A co na závěr říci?

Když požádáme andělé o pomoc a podporu v jakékoliv situaci, tedy i finanční, pak jim již přenechme celou situaci a důvěřujme, že se děje pro všechny zúčastněné co možná nejlépe. Naslouchejme a důvěřujme našemu vnitřnímu hlasu, kterým k nám andělé promlouvají – to je první způsob, jakým s námi komunikují a vedou nás jaké kroky máme učinit k dosažení výsledku, který je v souladu s naší duší.

Přeji Všem pytel lásky….:-) Vaše Andělská paní

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení