Meditace

Nabízím zde návod, který je jednoduchý a zvládne jej každý začátečník:
Lehněte si pohodlně na postel, nebo se pohodlně posaďte. Při sezení je důležité mít hlavu vzpřímenou. Za zavřenými víčky trošku zvedněte oči, takhle se mysl lépe uklidní. Myslete na to, jak se postupně celé tělo uvolňuje. Nejdřív uvolněte svaly a kůži na hlavě, pak jděte níž ke krku, a stále níž až uvolníte celé nohy. Budete překvapeni, jak jste byli celí stuhlí! Teď si to zopakujte zase od hlavy až k patě, budete se divit, že je to zase ztuhlé! Bude vám trvat několik dní až několik měsíců, a to při denním cvičení, než při úplném uvolnění vaše svaly zůstanou všechny uvolněné, aniž by se sami bez dovolení napínali. Je docela pravděpodobné, že po několika minutách takovéto meditace usnete, což je v pořádku. Proto tohle cvičení doporučuji provádět ráno po probuzení, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že usnete. Naopak večer, je to výborné cvičení na rychlé a spolehlivé usnutí. Časem, když už nebudete takto nechtěně usínat, ale cvičením vydržíte, zažijete neuvěřitelné věci, o kterých se Vám do teď ani nesnilo!
Uvolněné tělo je předpokladem pro správnou meditaci. Když je tělo ztuhlé, je meditování k ničemu

Meditace – Brány a nebeská světelná města

Než vyzkoušíte meditaci Světelného města, prosím, odpovězte na níže uvedené otázky:

Jste připraveni stát se nosičem Světla, nádobou pro vyšší světelné frekvence?

Budete se snažit zůstat soustředěni ve svém srdci a budete usilovat o to, abyste své mentální a emocionální tělo uvedli do harmonické vyrovnanosti?

Budete usilovat o to, abyste přijali to největší množství Světla Stvořitele, které můžete bezpečně pojmout?

Budete souhlasit s tím, že použijete to, co potřebujete, a poté zbytek vyšlete dolů do Země a ven lidstvu /skrze posvátné dechové techniky/?

Jste ochotni a připraveni vstoupit na cestu urychleného vzestupu, pod vedením vám přidělených andělských průvodců a učitelů?

Jste ochotni sjednotit svou vůli s vůlí vašeho Božího Já, pro nejvyšší dobro všech?

Dokonalost není požadována. Žádáme vás jedině, abyste se snažili udělat to nejlepší, co jste schopni udělat. /A vždy žádejte o ulehčení a milost./

Několikrát se zhluboka nadechněte a pomalu vydechněte

S každým nádechem a výdechem si představujte, jak se sami rychle pohybujete hlouběji do středu svého Svatého srdce. Představte si krásnou, jasnou místnost, v jejímž středu stojí podstavec s vaším Diamantem základní Božské buňky. Vyzařuje všechny barvy 12ti Paprsků do místnosti, a to v jakémkoliv stupni a jakémkoliv vzoru, který je pro vás přiměřený. Pohlédněte na zářivou Světelnou bytost, jež stojí vedle vaší Božské buňky, je esencí vás samých v éterické podobě. Sledujte, jak splývá váš Diamant základní Božské buňky s vaší éterickou formou. A nyní vnímejte či pociťujte, jak se vy sami se svou éterickou podobou prolínáte. Věnujte chvíli tomu, abyste procítili onen báječný pocit tohoto splynutí s Vyšším Já.

Představte si, jakkoliv to vnímáte, krásnou kouli Světla, kterak se spouští vaším osobním Světelným sloupem, a sledujte, jak protíná vaši korunní čakru, a poté putuje – dolů, dolů, dolů – do posvátné komnaty vašeho srdce. Sledujte, jak obklopuje vás ve vaší éterické podobě. Tato Světelná koule je vytvořena pouze pro vás a zajistí vaši bezpečnou cestu do vyšších sfér, aniž by u vás došlo k přetížení. Bude zdokonalována a přizpůsobována pokaždé, když podniknete cestu do vyšších dimenzí, abyste byli stále obaleni atmosférou vibračních frekvencí, určenou právě vám.
Nyní vnímejte, jak jste, ve své světelné schránce, přitahováni do zadní části komnaty, a sledujte, jak se pojednou otevírají dveře a vy jste vytaženi ven do vyšších dimenzí. Budete nyní přeneseni do osobní Světelné pyramidy na kterékoliv pro vás vhodné úrovni 5. dimenze.

Aby vám byli nápomocni, jsou tam dva andělští průvodci, a pomáhají vám položit se na křišťálový stůl. Všimněte si nyní, jak vás obklopuje koule ještě jasnějšího Světla a jste pozvolna zvedáni vzhůru ke křemenu se dvěma zakončeními, který visí nad stolem, a dále skrze něj, dokud nevystoupíte vrcholem pyramidy. Pohybujete se směrem ke spirále Světla, jež se točí po směnu hodinových ručiček, a jste hbitě zvedáni – vzhůru a vzhůru a vzhůru.

Náhle se před váni objeví dva ohromné zářivé zlaté oblouky: Jeden je vchodem do Světelného města a druhý slouží jako východ. Jste vedeni, abyste vstoupili obloukem po pravé straně. Jsou tam dvě ještě mnohem zářivější andělské bytosti, aby vás přivítaly: Jedna ztělesňuje silnou a dynamickou mužskou energii, druhá vyzařuje energii něžnou a láskyplnou.

Nacházíte se v nejkrajnější úrovni či působišti 6. dimenze /v každé dimenzi je 7 pod-dimenzí či úrovní/. Rozhlédněte se kolem po neuvěřitelné kráse tohoto místa. Ze stěn vyzařuje měkké světlo jako mnohabarevná polární záře. Z klenutého stropu a horní části stěn vyčnívají krystaly mnoha tvarů, velikostí a barev. Chodba je docela široká, a po jejích obou stranách jsou umístěny, blízko sebe, výklenky s křišťálovými křesly. Můžete vidět stovky těchto výklenků, lemujících stěny, neboť se rozprostírají po celém obvodu první úrovně Světelného města. Slyšíte oblíbené melodie, příjemnější a více inspirující než cokoliv, co jste slyšeli kdy předtím. Vane lehký vánek a cítíte vůni, kterou nejste schopni identifikovat, ale znáte ji již z dřívějška a přináší vzpomínky na podivuhodnou dobu, dávno minulou.

Jste dovedeni do jednoho z výklenků a usazeni do křišťálového křesla. Ihned ze stropu, ze stěn klenutého výklenku a z podlahy vystřelí paprsky všech myslitelných barev a zapečetí vás v této komnatě Urychlovače vzestupu. Ponořte se do svého nitra a pozorujte pocity, které vnímáte. Chvilku nebo dvě prodlévejte. Je to jako byste byli schopni se rozdvojit a být na dvou místech současně. Můžete cítit, jak energie proniká vaším éterickým tělem uvnitř světelné koule, a pak, jakmile dojde k posunu vašeho vědomí, jste schopni vnímat pocity ve svém fyzickém těle, které se nalézá na židli ve fyzickém světě. Opět pár chvil prodlete, abyste mohli plně zažít ony pocity. Vězte, že procházíte koupelí v kombinaci světelných frekvencí, přiměřeně a dokonale vytvořené k vašemu největšímu užitku, a v maximální míře, již bezpečně umíte v tuto dobu pojmout.

Zhluboka dýchejte, zatímco přijímáte Živoucí Světlo a jste prostoupeni Božím elixírem života. V komnatě můžete prodlévat tak dlouho, jak si přejete. Ujišťujeme vás, že tento proces je zabezpečený proti selhání, a nikdy by vám nebylo umožněno vtělit energie vyšší frekvence, než je pro vás vhodné.

Světelné vlny pomalu slábnou, a poté se úplně vypnou. Jste svými dvěma andělskými průvodci vyzvednuti z této komnaty a vypadá to, jako by částečně prolnuli své Světelné koule s tou vaší, abyste byli mezi nimi rovnoměrně vyváženi, zatímco vás pohotově přenášejí po celém obvodu této první úrovně. Vidíte a cítíte jiskření Světla, které z vás do velké chodby vyzařuje, když dokončujete okruh. Abyste věděli, zanecháváte tu svůj energetický podpis, jelikož vaše harmonické pozemské vibrační frekvence jsou přidány k Božímu diagramu této úrovně. Obdrželi jste vzácný dar, a též tu po sobě zanecháváte osobní dar. Dar, jenž bude přidán pro budoucí použití do kosmického skladu znalostí.

Nyní jste vráceni ke vstupu a rozloučíte se  svými andělskými přáteli. Ukáží vám cestu k oblouku naproti tomu, jímž jste vešli, a jakmile se k němu přiblížíte, začínáte ve směru proti běhu hodinových ručiček svůj sestup zpět do vaší osobní Světelné pyramidy. Po krátkém odpočinku na křišťálovém stole jste vedeni ke vchodu a svižně se odebíráte zpět dolů, do vašeho pozemského světa.

Dýchejte zhluboka, když cítíte, jak Světlo začíná pronikat vaším fyzickým tělem Vnímejte palčivý pocit či brnění, jako by proud energie prostupoval do úplného jádra vaší bytosti a koupal vás ve Světle. Dovolte Světlu, aby vás naplnilo do té míry, až bude přetékat. Jakmile máte dojem, že jste absorbovali vše, co jste schopni udržet, nechte Světlo téci dolů skrze vaši kořenovou čakru a hluboko do jádra Země. Nezapomínejte zhluboka dýchat, neboť dech řídí tuto energii.

Když pocítíte, že vše bylo ukončeno, prociťujte Živoucí Světlo, jež začíná vyzařovat z přední i zadní části vašeho centra sluneční energie. Chvíli Světlo vydechujte ven do světa. Pomalu své dýchání uveďte do normálního stavu a zaměřte své vědomí opět do svého srdečního centra. Vnímejte své nohy na zemi, pohněte rukama a zakružte rameny, abyste znovu začali vnímat pocity svého fyzického těla. Zvolna dýchejte, zatímco se vracíte k plnému vědomí, a až budete připraveni, otevřete oči.

Tato meditace byla inspirovaná a prozářená Archandělem Michaelem

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení