Každý den se v našich životech odehrávají různé scénáře naší hry s názvem ,,ŽIVOT“.
Tuto hru nám pomáhají prožívat (hrát) různé osoby.
Velice často zásadní situace prožíváme s nejbližšími, tudíž rodina z daných životů, tam se nachází nejsilnější učitelé pro každou naší inkarnaci. Právě proto nejsilnějšími jsou samozřejmě rodiče, které jsme si z duchovní úrovně vybrali a na ně navazují partneři, děti a další se kterými se z tohoto důvodu setkáte.
Dnes mě přimělo, abych napsala pár řádek na téma prožívané na základě nelásky sám k sobě a to téma BEZOHLEDNOST.

Bezohlednost stejně tak veškerá témata, která nemáte v souladu s láskou v sobě ve vtahu k sobě, je téma se kterým se budete setkávat zvenčí k vám do doby, dokud nebudete dostatečně ohleduplní samy k sobě.
To, že je k vám někdo bezohledný je pouze váš problém, který je nutné řešit cestou schopnosti vyjádřit v rámci svého okolí své potřeby, nastavit lidem zdravé hranice kam je pustíte, co si vůči vám mohou dovolit, v čem vám je dobře a v čem už ne.
Dokud toto nezvládnete, opakovaně se s bezohledností budete setkávat.
Osoby, které zvenčí směrem k vám vnímáte jako bezohledné, jsou pouze v roli zrcadla pro vás, stejně jako ve všech situacích, které směrem zvenčí k vám, vás jakkoliv emocionálně zasahují- vadí, raní, činí smutnými atd.
Všechny tyto osoby vám vaši zkušenost hrají a na základě toho si to velice často vůbec neuvědomují. Bývá to v takových případech, kdy ,,herec“ proti vám je postaven pouze do role zrcadla.
Pokud to neuchopíte tímto duchovní vhledem a nezačnete řešít samy se sebou např. tím, že při další příležitosti si o své potřeby řeknete, ale omezeným lidským úhlem pohledu z pozice oběti ( ubližují mně) tak to může dojít až do fáze, kdy jednoho dne přijde chvíle, kdy ve vás,, bouchnou saze“ a vy se herci konečně vyjádříte- seřvete ho, že už toho máte dost :-)( slušně řečeno), tak na základě před momemntem řečeného, se velice často setkáváte s tím, že ,,herec“ vůbec netuší o čem mluvíte a v lepším případě na vás kouká s otevřenou pusou a bude to popírat. V horším případě se vám hned od něho odrazí vaše vysílaná energie potlačené emoce, kterou nosíte ve svém energetickém poli se situací spojenou- zlost, smutek, lítost,aj. A pak je mazec:-) Přeji, ať se nám všem daří co nám venku vadí, co nejrychleji změnit v sobě ….
www.andelskapani.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení