Archanděl Jofiel

Běžte ven, nadýchejte se čerstvého vzduchu a spojte se s přírodou. Ulevíte si od stresu a přijdete na nové, originální myšlenky.

Doplňující vzkaz: „Spojení s přírodou pomáhá synchronizovat vaše biorytmy s tepem vesmíru. Tím se zlepší váš instinktivní smysl pro plánování, takže budete ve správný čas na správném místě. Pobyt v přírodě regeneruje vaši duši a zvyšuje hladinu vaší energie. I kdyby vás to mělo stát určité úsilí, snažte se chodit ven každý den. Jakmile budete v přírodě, nespěchejte a vnímejte vůni růží a krásu okolní krajiny. Uvědomte si, že i vy jste součástí přírody a její krásy.“

Jak pracovat s archandělem Jofielem:

Jofielovo jméno znamená „Krása Boží“. Vidí krásu ve všem a každém a pomáhá v tom i vám. Jofiel ví, že když pravidelně chodíme do přírody, očišťujeme se od nižších energií a náš životní postoj je pozitivnější. Zavolejte Jofiela, aby odlehčil váš program a umožnil vám trávit čas venku: naplánovat si dovolenou v přírodě, odstěhovat se na venkov, založit si zahradu plnou motýlů nebo se propojit s přírodou jakýmkoli způsobem, který vám bude přinášet radost.

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení