Nejvýchodnější obcí České republiky prochází tektonický zlom,nacházejí se zde obrovské podzemní zásobárny vody a pod horou Gírová naleznete Čertí mlýny,odkud podle legendy čert vycházel pokoušet lidi. Pokud vstoupíte do naší krásné obce na jaře,v létě nebo na podzim,ucítíte mohutný příliv energie.Žijí tady pracovití lidé,ženy rodí děti jak na běžícím pásu jedno po druhém. Mnohým lidem ale tato spousta energie nedělá dobře,nevědí jak s ní naložit a tak škodí sobě a hlavně ostatním.Jejich období,zvané GAGUGO,přichází se začátkem topné sezóny.V nedávné době procházela obcí pašerácká stezka a pašoval se hlavně alkohol,koně a dobytek.Dnes již máme Schengen a k nám se dováží hlavně hnědé nekvalitní uhlí s vysokým obsahem síry.Zhruba dvacet místních občanů dokáže nechat zmizet naši obec z radarů družic pomocí zmiňovaného uhlí,jehož tlení v kotlích domácí výroby je nutno podpořit ať už odpadem z domácnosti,nebo ještě lépe pet láhvemi naplněnými vyjetým olejem.Tito nadlidé Vám v kostele podají ruku s pozdravením :”Pokoj Tobě” a potom  Vás nutí celý týden dýchat šedozelenočerný kouř naplněný karcinogeny,vycházející z jejich komínů. Po upozornění,že tento vzduch dýchají i malé děti,se jen zasmějí. Říká se,že každý máme svého anděla strážného,stejně tak každá obec nebo město.Poraďte,je možné pomocí andělů dosáhnout nějaké domluvy,anebo i v tomto případě platí rčení:”Na hrubý pytel hrubá záplata”? Robert Niedoba  

Ano, každý máme svého anděla strážného, ale také je důležité podotknout, že se nedějí žádné náhody.
Tedy není náhoda, kdo je součástí popisované situace.
Vnímám zde silné působení karmy, kterou zde lidé prožívají.
Pokud chcete pomoci situaci a lidem zde,( stejně tak kdykoliv sobě ) je možné jednoduchým způsobem ,,požádat,, andělé o pomoc. Nemusíte složitým způsobem někde hledat jak a koho přesně oslovit, stačí:,, Andělé, žádám Vás o pomoc ( nazvat situaci, místo ), nechť se děje pro všechny zúčastněné co možná nejlépe. Pokud takto požádáme, dáváme jim svolení a andělé udělají vše co je v jejich silách, aby se dělo co je v nejvyšším souladu zúčastněných k nejvyššímu dobru.
Vždy když žádáme o jakoukoliv pomoc, je důležité nežádat konkrétní výsledek a to z jediného důvodu, jsme stále ovlivňování egem, strachem atd., tudíž ve všeobecném zájmu nejsme oprávněni nijak ovlivňovat kohokoliv, pokud tak činíme, velice rychle se nám vrací vše znásobeno zpět a tím si opět vytváříme karmu, kterou jsme se rozhodli jako duše v tomto životě vyčistit a dojít k osvobození od této zátěže.
Na rčení:,,Na hrubý pytel, hrubá záplata” já odpovídám:,, Co ze sebe vydáváš, se Ti znásobeno vrací zpět”.
Je na každém z nás, zda se chceme dostat již z kolotoče vin, křivd a ublížení a rozhodneme se vše negativní rozpouštět jediným rozpouštědlem, které opravdu funguje a to je LÁSKA.
Vyhledala jsem si lokalitu na mapě a posílám do ní energii lásky, je to energie nejvyšší inteligence a poradí si i s nejvyšší temnotou.
Přeji Vám Roberte a všem, abyste v sobě našli a udržovali tolik lásky kolik jen jde. Kde je láska, je vše co potřebujeme. Andělská paní

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení