V současnosti procházíme obrovskou transformací lidského kolektivu. Když každý z nás zvýší své vibrace, zvýšíme i vibrační úroveň celého kolektivu. Když se to stane, lidé se probudí. Lži budou odhaleny a zkažené systémy se zhroutí. Toto představuje příležitost, jak transformovat naše systémy. Není pochyb: Náš finanční systém se mění.

Výzva k akci Krok 1:

Zpracujte svůj strach okolo „finančního kolapsu“. Zpracujte strach, že ztratíte to, co máte, svou práci, dům, bohatství, strach z nedostatku, že uvidíte své milé umírat, z války a všechny ostatní strachy, které mohou přijít, když pomyslíte na to, že v blízké budoucnosti přestane existovat finanční systém. Zpracujte „bezmocnost“. Máme tendenci hledat vnější příčiny pro důvody, proč je náš současný finanční systém zkažený a v podstatě určený k zotročení. Konec konců jsme s jeho tvořením neměli nic společného. Narodili jsme se do něj. To ale platilo do doby před několika lety, když jsme se začali jako druh probouzet, a nyní s tím můžeme něco dělat. Nyní ho můžeme transformovat.

Peníze nejsou nic jiného než objektivizace přirozeného a svobodného toku energie podpory a hojnosti, který je na planetě od počátku věků. Původně jsme vytvořili peníze tak, aby umožnily výměnu energie cenným a užitečným způsobem. Vytvořením výměny energie se vyhýbáme energetickému dluhu. Energetický dluh není dobrá věc, když s ním žijeme ve fyzické realitě. Tím, že se znovu spojíte s pravou energií, která stojí za penězi a když uzdravíte svůj vztah k penězům, můžete nejen transformovat své osobní systémy podpory, ale jako probuzení jednotlivci můžete také transformovat planetární finanční systém na něco, co je čisté, ryzí, bezúhonné, co podporuje každou cítící i necítící bytost na planetě.

Tato druhá část, fakt, že když uzdravíme náš vlastní vztah k penězům, také uzdravíme a budeme transformovat náš systém, nebyla mnohými pochopena. Proto je nezbytné ji opět zde zdůraznit. Proto učiňme druhý, nejdůležitější krok v tomto projektu kolektivního záměru.

Krok 2: Cvičení

Znovuspojení s duchem peněz. Opět a opět pozoruji, že lidé, kteří jsou na duchovní cestě, jsou spíše chudí. Zdá se, že mají mnoho problémů, aby do svého života přitáhli peníze. Samozřejmě ne všichni jsou takoví, ale tento vzorec se silně projevuje u léčitelů, psychotroniků, i u pracovníků vzestupu. Nebudu analyzovat, proč to tak je, protože v zásadě to není důležité. Ale je důležité poukázat na to, že budete muset zpracovat své osobní bloky, které vytvářejí tento problém ve vašem životě. Nejdůležitější věc, kterou musíte pochopit o penězích, je, že to je energetická bytost, že jsou živé. Představte si je jako Elementála, velmi mocného a velmi důležitého Elementála. Možná by se dalo říci, že je to právě teď nejdůležitější Elementál ve vašem životě. Zejména pokud žijete v nějaké západní zemi, kde potřebujete peníze k přežití. Peníze vám umožní většinu základních věcí, jako čistou pitnou vodu, příbytek, šaty, kreativní vyjádření. Jídlo každý den. Nejzákladnější věci vašeho života k vám přicházejí výměnou za peníze, a proto jsou tak extrémně důležité.

Další aspekt peněz, který musíte pochopit, je, že peníze nejsou zlo. Někteří lidé je užívají negativním způsobem, ale samy peníze v sobě nemají nic negativního. Jakmile rozpoznáte a zkontaktujete energii peněz, uvidíte to sami. Peníze nemají absolutně nic negativního. Jsou všeobsahující, kreativní, živící. Jsou teplé, jsou krásné. Naučme se to tak prožívat. K tomuto cvičení budete potřebovat do ruky nějaké peníze. Bankovky jsou lepší než mince, ale pokud zrovna nemáte, mince budou stačit. Ale příště si zkuste opatřit bankovku, čím větší, tím lepší.

Vložte si bankovku mezi dlaně, ruce držte mírně před sebou. Trochu jako když se modlíte, ale držte ruce uvolněně, aby se cítily příjemně a pohodlně. Při tomto cvičení je velmi důležité, abyste nežádali o žádné věci. Všimla jsem si, že hned poté, co lidé kontaktují peníze, nebo když cítí, že je začínají kontaktovat, začnou žádat o věci. Třeba: „Ach jo, potřebuji nové auto. Chci novou práci. Chci peníze na jídlo. Chci něco …“ Tak tohle nedělejte. Myslete na ně tak, jako byste se setkali a seznámili s novým přítelem – a když si získáváte nového přítele, nezačnete tím, že ho budete o něco žádat. Nejprve je třeba se seznámit s energií peněz. A pak jí dovolíme, aby se vyjádřila v našem energetickém poli. To budeme dělat právě teď. Takže, držte peníze mezi dlaněmi a vyčistěte svou mysl. Pak budete prociťovat bankovku. Jenom ji prociťte. Prociťte ji mezi dlaněmi. Dovolte jí, aby tam byla. Brzo začnete cítit teplo. Vychází z ní příjemné teplo. To je první známka, že se začínáte identifikovat s penězi. Je to teplo.

Řekněte jim „ahoj“, a že jim dovolujete, aby se vám projevily. A pak jenom poslouchejte.

Zklidněte svou mysl a poslouchejte. Dívejte se, zda do vaší mysli přicházejí nějaké myšlenky či obrazy, a dovolte jim být. Když jsem to já dělala poprvé, přišel mi obrázek mojí matky, jak mi tahá bankovku z úst, vleče mě do koupelny, vymývá mi pusu a říká mi, že peníze jsou špinavé a že bych si je nikdy neměla dávat do pusy a že bych si vždycky měla umýt ruce, když na ně sáhnu. To mě samozřejmě šokovalo, a způsobilo obrovský blok, a proto jsem nemohla pustit peníze do svého života, nemohla jsem je nechat, aby se mě dotkly – jsou špinavé. Když jsem ten obrázek viděla, byla jsem dost překvapená – myslela jsem, že jsem na to už dávno úplně zapomněla. Takže jsem za něj poděkovala a propustila ho. Pokud vám při tomto cvičení přijde nějaká negativní zpětná vazba, udělejte to taky tak – poděkujte za obrázek, pocity, bloky – a propusťte je. Přišly právě proto, abyste je mohli propustit. Trvalo mi několik týdnů, než jsem propracovala několik bloků a nakonec jsem byla schopná prostě sedět a dovolit penězům, aby se mi vyjádřily. A další stádium je pustit je do svého energetického pole. Vaše energetické pole, to je váš život, to jste vy. Je to vaše tělo, vaše myšlenky, vaše emoce, vaše realita. Takže, jakmile máte dobrou, pozitivní zpětnou vazbu od peněz, a dovolujete jim, aby se vám naprosto a bezvýhradně vyjádřily, požádejte je, aby přišly do vašeho života. Aby přišly do vašeho energetického pole. Mohu vám říci, že to bude velice radostné, protože peníze nic více nemilují, než aby jich bylo ve vašem životě plno. Je to jediný způsob, jak se mohou vyjádřit – jejich hojnost v každém aspektu vašeho života. Jak to udělat na praktické úrovni?

Máte mezi dlaněmi bankovku a ta vydává teplo. Dovolte jí vydávat teplo, a dokonce horko. A dovolte tomu horku, aby rostlo a zaplavilo vás. Aby přišlo do vašeho života, jako příliv, jako láska.

Znamení, jak zjistíte, je velmi podobné znamení Matky Země, protože je to jedno a totéž. Přivítejte je, obejměte je. Potom poděkujte Elementálovi peněz za to, že se vám plně vyjádřil. Otevřete oči, pokud byly zavřené, a odložte peníze.

Pamatujte, že toto cvičení musíte dělat aspoň jednou denně. Výše uvedené kroky budou mít skutečný efekt na osobní životy, jakožto i na planetu. Je to práce s energií. A když se tisíce jednotlivců spojí v jednom záměru, dojde ke skutečným, hmatatelným posunům.

Autor: Inelia Benz, Zdroj překladu: orgo-net.blogspot.com Autor: Inelia Benz, Zdroj překladu: orgo-net.blogspot.com,

Originál textu a další informace naleznete na http://slunecnyzivot.cz/2013/05/hojnost-financi-prakticke-cviceni/ Hojnost financí – praktické cvičení Publikováno 30.5.2013 | Autor: Mia Weissová penize1V současnosti procházíme obrovskou transformací lidského kolektivu. Když každý z nás zvýší své vibrace, zvýšíme i vibrační úroveň celého kolektivu. Když se to stane, lidé se probudí. Lži budou odhaleny a zkažené systémy se zhroutí. Toto představuje příležitost, jak transformovat naše systémy. Není pochyb: Náš finanční systém se mění. Výzva k akci Krok 1: Zpracujte svůj strach okolo „finančního kolapsu“. Zpracujte strach, že ztratíte to, co máte, svou práci, dům, bohatství, strach z nedostatku, že uvidíte své milé umírat, z války a všechny ostatní strachy, které mohou přijít, když pomyslíte na to, že v blízké budoucnosti přestane existovat finanční systém. Zpracujte „bezmocnost“. Máme tendenci hledat vnější příčiny pro důvody, proč je náš současný finanční systém zkažený a v podstatě určený k zotročení. Konec konců jsme s jeho tvořením neměli nic společného. Narodili jsme se do něj. To ale platilo do doby před několika lety, když jsme se začali jako druh probouzet, a nyní s tím můžeme něco dělat. Nyní ho můžeme transformovat. Peníze nejsou nic jiného než objektivizace přirozeného a svobodného toku energie podpory a hojnosti, který je na planetě od počátku věků. Původně jsme vytvořili peníze tak, aby umožnily výměnu energie cenným a užitečným způsobem. Vytvořením výměny energie se vyhýbáme energetickému dluhu. Energetický dluh není dobrá věc, když s ním žijeme ve fyzické realitě. Tím, že se znovu spojíte s pravou energií, která stojí za penězi a když uzdravíte svůj vztah k penězům, můžete nejen transformovat své osobní systémy podpory, ale jako probuzení jednotlivci můžete také transformovat planetární finanční systém na něco, co je čisté, ryzí, bezúhonné, co podporuje každou cítící i necítící bytost na planetě. Tato druhá část, fakt, že když uzdravíme náš vlastní vztah k penězům, také uzdravíme a budeme transformovat náš systém, nebyla mnohými pochopena. Proto je nezbytné ji opět zde zdůraznit. Proto učiňme druhý, nejdůležitější krok v tomto projektu kolektivního záměru. Krok 2: Cvičení Znovuspojení s duchem peněz penize2 Opět a opět pozoruji, že lidé, kteří jsou na duchovní cestě, jsou spíše chudí. Zdá se, že mají mnoho problémů, aby do svého života přitáhli peníze. Samozřejmě ne všichni jsou takoví, ale tento vzorec se silně projevuje u léčitelů, psychotroniků, i u pracovníků vzestupu. Nebudu analyzovat, proč to tak je, protože v zásadě to není důležité. Ale je důležité poukázat na to, že budete muset zpracovat své osobní bloky, které vytvářejí tento problém ve vašem životě. Nejdůležitější věc, kterou musíte pochopit o penězích, je, že to je energetická bytost, že jsou živé. Představte si je jako Elementála, velmi mocného a velmi důležitého Elementála. Možná by se dalo říci, že je to právě teď nejdůležitější Elementál ve vašem životě. Zejména pokud žijete v nějaké západní zemi, kde potřebujete peníze k přežití. Peníze vám umožní většinu základních věcí, jako čistou pitnou vodu, příbytek, šaty, kreativní vyjádření. Jídlo každý den. Nejzákladnější věci vašeho života k vám přicházejí výměnou za peníze, a proto jsou tak extrémně důležité. Další aspekt peněz, který musíte pochopit, je, že peníze nejsou zlo. Někteří lidé je užívají negativním způsobem, ale samy peníze v sobě nemají nic negativního. Jakmile rozpoznáte a zkontaktujete energii peněz, uvidíte to sami. Peníze nemají absolutně nic negativního. Jsou všeobsahující, kreativní, živící. Jsou teplé, jsou krásné. Naučme se to tak prožívat. penizeK tomuto cvičení budete potřebovat do ruky nějaké peníze. Bankovky jsou lepší než mince, ale pokud zrovna nemáte, mince budou stačit. Ale příště si zkuste opatřit bankovku, čím větší, tím lepší. Vložte si bankovku mezi dlaně, ruce držte mírně před sebou. Trochu jako když se modlíte, ale držte ruce uvolněně, aby se cítily příjemně a pohodlně. Při tomto cvičení je velmi důležité, abyste nežádali o žádné věci. Všimla jsem si, že hned poté, co lidé kontaktují peníze, nebo když cítí, že je začínají kontaktovat, začnou žádat o věci. Třeba: „Ach jo, potřebuji nové auto. Chci novou práci. Chci peníze na jídlo. Chci něco …“ Tak tohle nedělejte. Myslete na ně tak, jako byste se setkali a seznámili s novým přítelem – a když si získáváte nového přítele, nezačnete tím, že ho budete o něco žádat. Nejprve je třeba se seznámit s energií peněz. A pak jí dovolíme, aby se vyjádřila v našem energetickém poli. To budeme dělat právě teď. Takže, držte peníze mezi dlaněmi a vyčistěte svou mysl. Pak budete prociťovat bankovku. Jenom ji prociťte. Prociťte ji mezi dlaněmi. Dovolte jí, aby tam byla. Brzo začnete cítit teplo. Vychází z ní příjemné teplo. To je první známka, že se začínáte identifikovat s penězi. Je to teplo. Řekněte jim „ahoj“, a že jim dovolujete, aby se vám projevily. A pak jenom poslouchejte. Zklidněte svou mysl a poslouchejte. Dívejte se, zda do vaší mysli přicházejí nějaké myšlenky či obrazy, a dovolte jim být. Když jsem to já dělala poprvé, přišel mi obrázek mojí matky, jak mi tahá bankovku z úst, vleče mě do koupelny, vymývá mi pusu a říká mi, že peníze jsou špinavé a že bych si je nikdy neměla dávat do pusy a že bych si vždycky měla umýt ruce, když na ně sáhnu. To mě samozřejmě šokovalo, a způsobilo obrovský blok, a proto jsem nemohla pustit peníze do svého života, nemohla jsem je nechat, aby se mě dotkly – jsou špinavé. Když jsem ten obrázek viděla, byla jsem dost překvapená – myslela jsem, že jsem na to už dávno úplně zapomněla. Takže jsem za něj poděkovala a propustila ho. Pokud vám při tomto cvičení přijde nějaká negativní zpětná vazba, udělejte to taky tak – poděkujte za obrázek, pocity, bloky – a propusťte je. Přišly právě proto, abyste je mohli propustit. Trvalo mi několik týdnů, než jsem propracovala několik bloků a nakonec jsem byla schopná prostě sedět a dovolit penězům, aby se mi vyjádřily. A další stádium je pustit je do svého energetického pole. Vaše energetické pole, to je váš život, to jste vy. Je to vaše tělo, vaše myšlenky, vaše emoce, vaše realita. Takže, jakmile máte dobrou, pozitivní zpětnou vazbu od peněz, a dovolujete jim, aby se vám naprosto a bezvýhradně vyjádřily, požádejte je, aby přišly do vašeho života. Aby přišly do vašeho energetického pole. afirmaceMohu vám říci, že to bude velice radostné, protože peníze nic více nemilují, než aby jich bylo ve vašem životě plno. Je to jediný způsob, jak se mohou vyjádřit – jejich hojnost v každém aspektu vašeho života. Jak to udělat na praktické úrovni? Máte mezi dlaněmi bankovku a ta vydává teplo. Dovolte jí vydávat teplo, a dokonce horko. A dovolte tomu horku, aby rostlo a zaplavilo vás. Aby přišlo do vašeho života, jako příliv, jako láska. Znamení, jak zjistíte, je velmi podobné znamení Matky Země, protože je to jedno a totéž. Přivítejte je, obejměte je. Potom poděkujte Elementálovi peněz za to, že se vám plně vyjádřil. Otevřete oči, pokud byly zavřené, a odložte peníze. Pamatujte, že toto cvičení musíte dělat aspoň jednou denně. Výše uvedené kroky budou mít skutečný efekt na osobní životy, jakožto i na planetu. Je to práce s energií. A když se tisíce jednotlivců spojí v jednom záměru, dojde ke skutečným, hmatatelným posunům. ℒℴνℯ ❤ Mia ☮ Autor: Inelia Benz, Zdroj překladu: orgo-net.blogspot.com, foto: Google.com,

Originál textu a další informace naleznete na http://slunecnyzivot.cz/2013/05/hojnost-financi-prakticke-cviceni/

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení