Hry na PRAVDY….

Pokud už na své cestě zkušenostmi prožívanými v lidském životě nepotřebujeme záměrně lhát- zvládli jsme strachy a omezení se vyjádřit, ať příčina byla jakákoli, tak prostřednictvím vzájemné komunikace projevujeme SVÉ PRAVDY.

Proč píši záměrně své pravdy?

Protože každý vyjadřuje pouze svůj úhel pohledu, který je ovlivněn prožitky v minulosti. Pokud jsme ve fázi, kdy jsme doposud nositeli různých křivd, různých ublížení, tudíž nevystoupili jsme z postoje oběti, tak žijeme automaticky pod tímto tlakem úhel pohledu z pozice oběti na všechny situace a to v rámci komunikace se svým okolím.

Představte si, pro jednoduchost vysvětlení, že je jedna situace, kterou prožili dva lidé a třetímu sdělují co prožili…

Téměř vždy je takový model odehráván následovně. Vše co sdílíte, vyprávíte, se odehrává na základě svých pocitů, emocí, právě ovlivněni svými zkušenostmi z minulosti, ať je jakkoli daleká, prostě PRAVDY, co jste v tom okamžiku prožívali.

Ještě jste nedomluvili a druhý vám začne skákat do řeči a začne vás napadat, že ,,tak to přeci nebylo“a začne vyprávět příběh svůj…

A jsem u toho, co jsem psala výše.

Uvedla jsem pouze jeden příklad, podle kterého v podstatě jedou všechny modely. Dokud nebudeme respektovat to, že máme každý pouze svůj úhel pohledu a že každý jsme na různé energetické vibraci- schopnosti prohlédnout záměr daného prožitku, tak se každá taková komunikace rozvine v nepochopení, hádku, která se stává bojem za pravdu každého jednotlivce.

Každý takový, kdo podobné situace ještě doposud prožívá, dává o sobě světu vědět, že ještě v tu chvíli není od své či rodové zátěže minulosti osvobozen a to ať prožitky z lidské roviny, nebo prostřednictvím různých terapií, meditací, atd.

Jak tedy z toho ven? Jednoduše…Ano, tak to opravdu jde, ale až ve chvíli, kdy jste přes lidské prožitky nasbírali všechny zkušenosti, které jste si tak nastavili prožít. Pak jste v podstatě připraveni dát definitivně vale všem křivdám a bolístkám z minulosti, které vás doposud stahovali do prožívání sebe sama jako OBĚŤ a to formou PŘIJETÍ, SEBEODPUŠTĚNÍ, ODPUŠTĚNÍ a ZRUŠENÍ- SMAZÁNÍ VŠEHO VYŘČENÉHO, CO BY VÁS JAKKOLI S ČÍMKOLI NEGATIVNĚ OVLIVŇOVALO- omezovalo, svazovalo.

Pokud postupně tímto jednoduchým způsobem BUDETE PRAKTIKOVAT ve vámi prožívaných hrách na PRAVDU a LEŽ, postupně si svá témata zpracujete, ukotvíte se v přijímání – RESPEKTU, ŽE KAŽDÝ JEDINEC má individuální potřeby ve všech směrech. K tomu mi kdysi přišla krásná mantra, která mi pomohla i v roly matky- NIC A NIKDO NEPROŽIJE, CO NEPOTŘEBUJE…

Že jste ,,TO“ ZVLÁDLI POZNÁTE VE CHVÍLI, kdy už nebudete mít potřebu NIIKOMU JEHO PRAVDU VYVRACET – nebude se vás emocionálně názor druhého dotýkat- tudíž zároveň další informace pro vás o vás, už vám nezrcadlí, co bylo součástí vás, kde byste šli samy proti sobě.

V rámci ČR je nás v tuto chvíli ještě hodně, kteří takto nevědomě žijí, protože na základě každého z nás- jednotlivce, se odvíjí celkový pohled na stav kolektivní vědomí státu- Země.

www.andelskapani.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení