Get Adobe Flash player

 

 

 

Volné termíny na osobní konzultace 

DO ODVOLÁNÍ KONZULTACE, VÝKLADY, POUZE PO TELEFONU, SKYPE(možnost nahrání videohovoru), WHATSAPP( vždy mluvenou formou, písemně NE )

Adresa Andělské Poradny

 VOLNÉ TERMÍNY VYUŽIJTE  NA OSOBNÍ KONZULTACE V PRAZE, ALE I NA DÁLKU (po telefonu, skype, whatsApp s časovou rezervou pro načtení platby na účet.)

Rezervaci po telefonu, prosím pouze v pracovní dny, pokud hovor nepřijmu, věnuji se klientovi a zavolám vám zpět.

 

 Při rezervaci termínu emailem, či jinou písemnou formou, uvádějte prosím hned:

1/ kontaktní telefonní číslo

2/vámi vybranou délku konzultace dle ceníku, kde jsou info k platbě

3/jakou formu spojení požadujete telefon, pro videohovor- skype(možnost nahrání videohovoru), whatsapp, mesenger

 

 LISTOPAD

 

29.11.-9:30h/

30.11.-9:30h/11h

 

 

 

Možnost objednání na tel. 736764087, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Upozorňuji na zajímavý fakt, že terapie začíná ve chvíli, kdy se pro ni rozhodnete. S blížícím se termínem setkání se může zhoršovat emoční stav, přicházet klíčové situace, zdát se výrazné sny. A také ta část Vaší osobnosti, která se nechce měnit a chce si zachovat svoji moc, bude mít tendenci Vám v procesu změny a v terapii zabránit....

Termíny konzultací, výkladů na dálku PO TELEFONU jsou zpracovávané max. do 5 pracovních dní po načtení platby na účet ( pokud nečerpám dovolenou), kdy je klient kontaktován a termín potvrzen, více dle ceníku

V případě zrušení rezervace termínu osobní konzultace méně jak 24h předem,  je účtován storno poplatek 1000,-kč, kterou klient posílá na účet. Při dalším termínu konzultace platba předem na účet, která v případě zrušení propadá!