Do redakce zavolala čtenářka Milada ze středních Čech s dotazem, který se týká jejího syna (ročník 1967) a vnuka. Podle kyvadla patří jeden ke křišťálovým a druhý k indigovým dětem. Čtenářku zajímá, jaký je mezi nimi rozdíl a zda lze informace o

 příslušnosti k indigovým a křišťálovým dětem objevit i v horoskopu. S dotazem jsme oslovili Lenku Mohammadi, Andělskou paní, a astrologa Víta Kuntoše…

Lenka Mohammadi: Abych mohla zodpovědně diagnostikovat jakoukoli duši, potřebuji údaje pro napojení a svolení z vyšších zdrojů. Údaje však nemám, a tak mohu popsat generace indigo a křišťál pouze všeobecně na základě své praxe. Podle mých zkušeností se první vyslanci obou generací objevili už dříve, než se začali rodit v hojném počtu, což u indigových bylo po roce 1978 a u křišťálových po roce 1995. To znamená, že jsou mezi námi indigové děti, kterým je dnes už přes padesát let, a někteří křišťáloví zrozenci jsou již dospělí.

Rozdíly mezi nimi jsou velké, i když díky záměru inkarnace, kterou je podpora pro ostatní lidi, jsou si ve finále podobní. Jsou to léčitelé. Indigo jedinec léčí tím, že v člověku dokáže vyvolat potlačené emoce z prožitých situací v minulosti. Jak? Zrcadlením. Tak léčí fyzické tělo. Křišťáloví jedinci léčí sílou lásky, kterou mají v sobě. Označení a termínindigové děti pochází od parapsycholožky a média Nancy Ann Tappe z období sedmdesátých let minulého století. Tato žena si všimla, že se začalo mnoho dětí rodit s indigovou barvou aury. Odtud právě pochází název indigové děti. Jde o vyspělé duše, které vědí, jaké je jejich poslání zde na Zemi. Mají jedinečné vlastnosti a schopnosti zlepšit tento svět, ale dokud si to neuvědomí, mohou trpět psychickými potížemi, neboť jsou citlivé a přebírají emoce a energie druhých. Mívají také potíže s disciplínou a autoritami, proto se celkově považují za problémové, hyperaktivní a podobně. Na druhou stranu mívají silně vyvinuté intuitivní vnímání. Potřebují podporu, aby nalezly samy sebe. Pokud se pozitivně rozvíjejí, mohou vylepšit okolní svět, nastolí v něm harmonii. Osobně věřím, že si vybírají rodiče, kteří jim pomohou naplnit jejich poslání pozvednout lidstvo do vyšších vibrací.

Křišťálové děti mají duhovou auru jemných pastelových barev. Jsou citlivé a velice empatické. Mají výrazné, často modré, oči s hlubokým a laskavým pohledem. Tyto děti bývají smířlivé, tolerantní a vyrovnané, moudré. Bývají hudebně a celkově umělecky talentované, ale s mluveným slovem nespěchají. Nemají ani důvod, protože mají vyvinuté mimosmyslové vnímání, dar telepatie. Křišťálové děti jsou rozenými léčiteli, díky jejich energetické čistotě a množství lásky pouhá jejich přítomnost působí na okolí léčivě. Přinášejí na Zem světlo a učí nás skrze lásku prožívat život v radosti.

Astrolog Vít Kuntoš: Nacházíme se v době, kdy dochází k transformaci lidstva. To se projevuje nejen rychlým vývojem poznání v oblasti technologií, ale i na úrovni spirituální. Vědomí lidstva se posouvá kupředu mílovými kroky. Není divu, že se na Zemi rodí stále více duší, které mají za sebou bohaté zkušenosti a jejich vědomí je rozvinutější. Tyto duše mají zvláštní úkol. Mají být nápomocné evoluci lidstva. Jsou to nositelé změn, ke kterým postupně dochází. Z tohoto pohledu rozlišujeme tzv. indigové, křišťálové a duhové děti. Indigové děti vyšlapávají cestu k novému světu. Boří staré nefunkční systémy a přinášejí nové ideály. V očích systému jsou vnímány jako problematické, mnohdy mají poruchu pozornosti či ADHD. Křišťálové děti mají za úkol přinést do světa harmonii. Jsou vyrovnané, citlivé a intuitivní. Mají být příkladem pro druhé. Mnoho křišťálových dětí se nachází mezi autisty. Fungují totiž na vyšší frekvenci mimo verbální komunikaci. O poslední skupině – duhových dětech – se toho v tuto chvíli málo ví. Duhové děti jsou totiž stále poměrně vzácné. Jisté však je, že jsou nejvyšší úrovní. Mají za úkol sloužit a pomáhat druhým. Postupem času se pravděpodobně bude duhových dětí rodit stále více. V horoskopu lze nalézt podmínky, do jakých se duše rodí. Jako astrolog dokážu popsat vlastnosti, kterými bude disponovat tělo zrozence, či témata, jež ho potkají v práci a ve vztazích. Na základě horoskopu dokonce mohu určit, zda přichází na svět duše, která je vyzrálá. Neumím však rozpoznat, jedná-li se o dítě indigové, křišťálové či duhové.

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení