Jak pracovat s cikánskými kartami

Mě osobně cikánské karty provází životem téměř 30 let, kdy jsem “ze srandy vykládala spolužákům na základní škole”. V té době jsem samozřejmě netušila, že se stanou někdy mojí součástí, do takové míry, že je budu používat ne ze srandy, ale pro odpovědi na otázky svých klientů.
Používám je i v tuto dobu, kdy mi je otevřeno jasnovědění, jako důkaz správností informací pro tazatele. Cikánské karty jsou obrázkové a tudíž hned víte o co se na dané kartě jedná a tím i prakticky jednoduché oproti kartám jiným.
Proto jsem se rozhodla, aby jste i vy měly možnost dle své intuice a díky nám nabízené technice, dostat odpovědi na vaše otázky, zajistit online výklad těchto karet na mém webu, pro rychlou odpověď na jakoukoliv otázku.
Osobní výklad u kartáře a následná konzultace samozřejmě online výklad touto formou nelze nahradit, protože při intuitivním vnímání významu karet pro nás samotné, můžeme být emocionálně ovlivňováni. Proto tuto formu berte jako ,,první pomoc“ a dle potřeby v prožívané situaci, se na mně můžete obrátit pro osobní konzultaci.

Důležité: Po přihlášení na webové stránky, máte možnost výklad uložit, či odeslat na Váš email k pozdější identifikaci situace.

Co je důležité – naučit se správně pokládat otázky, pak teprve dostanete od karet správnou odpověď.
Příklad:
Nesprávně- Kdy poznám zajímavého muže/ženu? — Správně- Kdy poznám svého životního partnera?
Nesprávně- Najdu brzy práci? – Správně- Které kroky mi pomohou najít nové místo?
Obrázkové karty jsou velmi intuitivní, mají velmi volnou strukturu, která má málo pravidel a omezení. Těžko se proto stanovují nějaké návody, jak z těchto karet vykládat, jak je vnímat. Každý se musí naučit vnímat poselství karet po svém.
Co je podstatou těchto karet?
Na kartě je obrázek, který zobrazuje buď osobu, popř.její pocity, stav nebo životní situaci, akci, děj nebo důležitou životní oblast. U těchto karet není až tak nutno zkoumat řeč symbolů, ale spíš umět volně asociovat na dané téma. Vše, co vás napadne v souvislosti s obrázkem nebo jeho smyslem, má vždy význam pro výklad. A správně je to, co nám přichází myšlenkou jako první…


Výklad na 4 karty:

Kříž
Význam pozic:
1. O co jde (Otázka nebo problém)
2. To není ono (To se nestane, to nečekejte ani v to nedoufejte, to nedělejte)
3. To je ono (Tak problém nebo věc vypadají doopravdy)
4. Kam to vede (Tak se bude problém nebo věc vyvíjet v budoucnosti)

Tento výklad je velmi mnohostranný. V první řadě může posloužit odpovědí na téměř jakoukoliv otázku.


Lze ho ale použít i v případě, že nám v nějakém výkladu není zcela jasný význam nějaké karty.
Pak se můžeme prostřednictvím tohoto výkladu zeptat:
“Co znamená karta XY v tom výkladu?”

1. Situace, problém, o to běží
2. To ona karta neznamená
3. To ona karta znamená
4. K tomu to je dobré, proto se to děje


Pozor – tento výklad často svádí k tomu, že se člověk začne ptát na významy jednotlivých karet nějakého výkladu buď jen tak ze zvědavosti, pro kontrolu, anebo si chce usnadnit práci. Nebudete-li ale přistupovat k výkladu poctivě, nebudou karty hovořit, nedozvíte se tedy nic. Radím tento výklad nezneužívat. Použijte ho opravdu, když si nejste jisti. A i tak se dopředu pokuste nějaké varianty významu, jaký by podle vás mohla problematická karta mít. Uvidíte, že pak vám tento výklad bude velmi k užitku a bude velmi srozumitelný.


Další možnost použití tohoto výkladu je rada, jak postupovat v nějaké záležitosti. Výklad vás může vést krok za krokem.

Rozložte karty s otázkou:
“Jaký má být můj příští krok v záležitosti XY?”

1. Výchozí situace. Tady se tazatel nachází nyní.
2. To momentálně není důležité. Toho se nemusíte obávat ani v to doufat.
3. Pouze toto je nyní důležité.
4. Tam vás povede příští krok.

Jakmile nastane to, co naznačila karta 4, je načase opět vyložit karty!!!

Tento výklad je vhodný i pro záležitosti, které se hýbou velmi rychle. Vzdálenost mezi jednotlivými kroky tak mohou být nejen měsíce, ale klidně i dny. Jakmile tedy dojde k události, o které mluvila karta na pozici 4, klidně ihned vyložte a nenechte se odradit tím, že výklady mohou následovat i brzy po sobě.

Přejít k výkladu

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení