JAK SI UDRŽET ŽENU – šťastnou ženu?

Muži, buďte nám opravdovými Muži, po kterých naše srdce a duše touží. Ukažte nám místo síly svých paží, sílu a velikost Vašeho srdce.

Milujte nás ve své plně projevené mužské energii – staňte se vědomým mužem. Když je ale třeba, nebojte se ani té ženské energie a nechte ji v sobě svobodně projevit, naučte se s oběma pracovat a užívat je, jak je třeba…. Už dávno neplatí, že muži nepláčou a nejsou citliví… Naopak, jste mnohem citlivější než my ženy a nemusíte se bát, nám to projevit.

Buďte gentlemanem za všech okolností a statečným romantickým rytířem současně. Buďte rytířem, který nás uctívá jako svou Bohyni a vzhlíží k naší vnitřní kráse a duši.

Buďte Mužem, který nás dokáže upřímně ocenit anebo jí se o tom mluvit. Mužem, který se pro nás neobětuje, na úkor sám sebe, aby tak zbytečně neztrácel svou mužskou sílu, ale vztah s námi je pro něj v životě vždy důležitým a dává nám to plně najevo. Víme, že máte na prvním místě Vaše poslání a pak až vztah, na rozdíl od nás žen. To je v pořádku. Jen někdy potřebujeme vědět a plně cítit, že jsme pro Vás neustále také důležité.

Zároveň zůstávejte sami sebou a neskákejte vždy, jak my zapískáme. Přesto k nám buďte neustále pozorní, jako k ženě a mějte k nám úctu, jako k ženě. Buďte nablízku, když Vás potřebujeme a nevíme si něčím rady. Neberte to tak, že jsme hloupé ženy, ale tak, že nám chybí ta Vaše mužská část, abychom mohli být úplné a proto stejně jako Vy – i my, potřebujeme Vás, abychom mohly být celistvé. Dohromady s Vámi tvoříme jin a jang.

Dejte nám prostor a svobodu a stejně tak Vy myslete na svůj prostor a svobodu a dopřejte si je, když tak ucítíte. Jen nám to pak s láskou sdělte, že nyní potřebujete být také chvíli sami, ve své mužské energii.

Milujte naše tělo i se všemi našimi „nedostatky“ – naopak mějte je rádi a čas od času nám to sdělte a pohlaďte naše tělo, Vašimi láskyplnými slovy a doteky.

Buďte mužem činu a ne mužem keců… Buďte schopní a spolehliví, ať víme, že co řeknete, to taky uděláte, můžeme Vám důvěřovat a vždy s Vámi počítat.

Pokuste se objevit své poslání, jděte za svou životní vizí a naplňujte jí. Posílí to Vaší mužskou energii, která nás na Vás tolik přitahuje. Když jste sami se sebou v souladu a tvoříte, jste pro nás sexy.

Nebuďte příliš vážní, mějte smysl pro humor, berte věci s nadhledem a život s lehkostí.

zena11

Občas nám jen tak z ničeho nic přineste květiny či drobný dáreček – potěší nás to, víc než si myslíte. Radujeme se, že na nás myslíte i během dne, když se nevidíme a chcete nám udělat radost a projevit lásku – na to my ženy hodně slyšíme, na takový drobnosti, ač pro Vás muže to může být kravina či kýč, my ženy tyhle pozornosti milujeme a naše srdce to vždy pohladí. Není to vůbec o penězích, ale o tom principu, že na nás myslíte a dělá Vám radost, dělat nám radost a to nejen na začátku v období zamilovanosti, ale stejně tak po celý život. A přitom stačí opravdu drobnost. Schválně, podívejte se nám při tom hluboko do očí a sami uvidíte ten odlesk.

Také by bylo dobré, kdybyste se seznámili s naší cykličností – jsme cyklické a celý měsíc jsme pod vlivem hormonů našeho ženského těla. Jeden týden z měsíce býváme často nemilé, uštěpačné a nálada nám často dost kolísá. Neberte si to v tu chvíli osobně, to jen procházíme svým předmenstruačním časem tzv. PMS (předmenstruační syndrom), často se v tento čas uvolňují naše potlačené emoce a nedořešené vnitřní záležitosti, všechno nás tak trochu (často i dost) štve, občas i Vy 🙂 ale mnohdy to v tu chvíli není nic osobního. Možná by bylo dobré udělat si puntíky do kalendáře, a když to na nás zase přijde, snažit se nás více chápat a mít s námi trpělivost, častěji nás obejmout, políbit a s úsměvem říct: „Miláčku no tak, já vím… to bude dobré“ V tento čas potřebujeme více milé pozornosti, objímání, doteků, polibků a milování

A už jsme u toho – co především, milí muži:
MILUJETE NÁS a to fyzicky!
Zmocňujte se nás kdykoliv a kdekoliv…

Poslední dobou je to často naopak, již nebolí hlava nás, ale Vás. Hodně pracujete, jste ve stresu a unavení. My se to snažíme chápat a jsme Vám velmi vděčné, za to jak jste pracovití a co pro nás vše děláte, ale po té naší ženské citlivé stránce je to pro nás často moc bolestivé a je nám z toho smutno, že už se nás nezmocňujete tak hladově a živočišně, jako tomu bylo dřív. My sexualitu a intimitu vnímáme hodně jako vnitřní záležitost a ona sexuální energie je pro nás téměř božskou energií, při které cítíme nejen spojení těl, ale především spojení duší. Toto spojení násobí naši lásku k Vám. Někdy se nám líbí, když jste živočišní a draví, milujete se s námi vášnivě a hladově, jako kdyby to mělo být naposledy. A někdy zase máme rádi, když jste plně a hluboce přítomni, vychutnáváte si každičký kousek našeho těla, kterého se nemůžete nabažit a doslova se do nás vpíjíte, až společně oba splyneme. Proč myslíte, že poslední dobou všechny tak hltáme erotické romány a bestsellery typu Padesát odstínů šedé…, Twilight atp. Je to právě přesně o tom, že hluboko uvnitř toužíme přesně po takovéhle vášnivé a milováním – sexem, nabité lásce – kdy to není o samotném aktu jako takovém, ale o tom, že se nás jako muž zmocňuje, ve Vaší plné přítomnosti a hloubce, plně si nás celou vychutnáváte a plně se nám při tom odevzdáváte a my Vám. To je přesně to, po čem v hloubi srdce toužíme. Toužíme po tom, abyste se nás zmocňovali, abyste se zmocňovali našeho srdce, prostřednictvím Lásky plného milování, neb naše energie se tak společně v tomto plně přítomném aktu setkávají a násobí. Když jste plně projeveni ve své mužské silné energii prostřednictvím milování s námi, tak nám vstupujete hluboko do našeho srdce, které se tím pádem více a více otevírá bezpodmínečné a všeobjímající lásce a zároveň se tak otevírá i srdce Vaše.… Oba se v tu chvíli stáváme jednou Božskou energií. Muž se pro nás stává naším bohem a my jemu bohyní.

Ano, to chceme, chceme k Vám vzhlížet, jako ke svému bohu a chceme, aby i my jsme pro Vás byli tou jedinou bohyní, pro kterou dýcháte a žijete. Chceme Vás milovat a uctívat a společně spolu plynout na vlnách života, v dobrém i zlém, vstříc Jednotě.

Jestli ve Vašem životě následně nastane okamžik, kdy cítíte, že nás opravdu milujete a že jsme pro Vás ty pravé, ty vyvolené, se kterými chcete strávit zbytek života – neváhejte a učiňte z nás Vaše ženy, Vaše manželky.
Pro ženu je to jeden z nejnádhernějších okamžiků, když ji její muž požádá o ruku. Je to zvláštní a magický okamžik, kdy se nám Vy, jako muž veřejně oddáváte a říkáte tak hrdě celému světu – Ano, to je ona, to je ta žena mého života! Celý ten akt je pak pro ženu jeden z nejkrásnějších okamžiků jejího života. Svatba a manželství není o „ kuse papíru“, který mnoho lidí dnes zatracuje či nebere plně vážně (a také to tak pak bohužel dopadá). Naopak, je to velmi magický, ochranný a duchovní rituál, kterým se spojují životy muže a ženy a jeden se druhému zavazují a oddávají, v dobrém i zlém. A když tento akt budou oba ctít, jejich vztah a manželství bude vždy chráněno a všechny mraky a bouře, které přirozeně občas přijdou, tak vždy zaženou, když budou oba upřímně chtít, jeden druhého ctít a pracovat na tom a zároveň sami na sobě. Když je manželství s úctou, Láskou a váhou jemu vlastní, pojato, energie manželství je něco nádherného

Když často my ženy říkáme, že se vdávat nechceme či na svatbě nelpíme a nic to pro nás neznamená, často to není pravda. Buď si nejsme Vámi plně jisté, jestli jste muž našeho života a nevíme…, nebo děláme hrdinky, ale uvnitř přitom toužíme a tajně doufáme a čekáme, kdy uděláte nějaké romantické „gesto“, překvapíte nás a vyznáte se nám, že byste nás rádi učinili svou ženou – manželkou. Jen to nechceme být my, kdo si bude o tu svatbu říkat, protože pak by to ztratilo celé to romantické kouzlo… Většina z nás, ač se to často třeba nezdá, jsme ve skrytu duše velké romantičky a stále věříme a čekáme na ty naše hrdiny a udatné rytíře 🙂

Hodně štěstí, bdělosti, odvahy, síly a hlavně Lásky, milí muži!

Šťastná žena

Doporučená obohacující literatura, jak pochopit sami sebe – muže i ženy a udělat se šťastnými

David Deida: Cesta pravého muže, Po čem muži touží, Cesta nespoutané ženy
Gary Chapman: Láska, Pět jazyků lásky
Osho – Od sexu k nadvědomí

(tento článek vznikl na popud pár přátel (mužů) a mého skvělého manžela – že je všude pořád plno článků, jak si udržet muže, ale co jak si udržet ženu?? Proto toto “malé” shrnutí a zamyšlení )

Zdroj: ॐ Léčivá síla Lásky ॐ

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení