Zacarovany kruh dluhu,

Opět připomínám, že každá situace je velice individuální u každého jedince, stejně tak jako každý z nás jsme individualitou.

Co se týče dluhů můžete dlužit cokoli. V prvé řadě je důležité si uvědomit, že i peníze jsou energie.

Pokud budete mít potřebu nějakou část života prožívat v dluhu, tak stejně jako každá situace, má někde i toto nějakou příčinu.

To, že byste si do života zkušenosti s dluhem nastavili, může mít příčinu v prvé řadě karmickou.To znamená, že například jste v minulém životě žili druhou stranu- to že vám někdo dlužil, nebo jste nějakým negativním způsobem peníze použili proti někomu, nebo jste zemřeli v chudobě a strachem z nedostatku si nedostatek hojnosti vytváříte v životě dalším .

Nicméně když bych měla toto téma zevšeobecnit, tak ze zkušeností svých a klientů vnímám, že je to prožitek na převzetí plné zodpovědnosti za osobní život jako takový v dané inkarnaci. Skrze tuto zkušenost se duchovně posunujeme, stejně jako skrze vše, co každým dnem žijeme, proto i většina z nás se v podstatě dostane do dluhu už ve chvíli osamostatnění se od rodičů nebo se založením rodiny prostřednictvím hypoték, pokud má potřebu si jedinec pořídit své bydlení a půjček na vybavení.

Dále vnímám že rovina financí je spojená s mužskou energii, problémy které přes finance prožíváte, mohou být právě Příčinou toho, že máte nějaké disharmonické bloky s mužskou energii v sobě, například co se týče vztahu s otcem a partnerů pak u žen. Sri Amma Bhagavan říká:Napravte si vztah s otcem, ten vám zajistí úspěch a finance. Je to tak hluboké přísloví, které má hlubokou pravdu.

Dále jsem se setkávala osobně, ale i díky klientům s takovou zkušeností, že byli ovlivňování různými osobními programy, které přijali s předchozích generací, ale i z kolektivního vědomí, které přijali třeba formou médií.

Co se týče bloků příjímání peněz mohou být i různé programy a Ortele, např. že bohatí nemají charakter, že jsou peníze špinavé, Bez práce nejsou koláče, nezasloužím si, díky tomu a mnoho dalšímu, jsem zavřená pro přijímání, protože se nemám ráda- tudíž nemám cenu, velice silný ortel na sebe v tomto životě lidi uvalují, aniž by si to uvědomovali vyslovováním ,,nemám peníze“, přitom když jim řeknu otevři peněženku, vždy tam nějaký peníze mají, toto je krásná a jednoduchá technika, kterou si uvědomíte jak lžete sami sobě, ale zároveň tím bráníte větší částce přijít a tím jsme u základu o přebírání zodpovědnosti za každou myšlenku, kterou tvořím svoji vlastní realitu.

Takže jak z toho začarovaného kruhu? Opět různými technikami, prostě a jednoduše vědomě pracovat na odstranění veškeré zatěžující energie minulosti na základě, které žijete přítomnost.

Těchto témat pokud je zapotřebí, se dotýkáme, zpracováváme v rámci skupinových nebo osobních setkání s mými klienty. Takže pokud vás toto téma zatěžuje a vnímáte, že byste potřebovali na této cestě trošku posvítit pod mým světlem, můžete mě kontaktovat.

Jako první pomoc vám mohu doporučit úžasnou mantru, která mně osobně kdysi přišla a velice pomohla při pohledu do poloprázdné peněženky nebo účet, mantra zní: za všech okolností je o mně postaráno. Není to o tom že bych vás vedla k nezodpovědnosti a ignoraci dané situace, ale tato Mantra, vám pomůže, abyste v tom okamžiku pod vlivem strachu z nedostatku, ještě větší nedostatek sami sobě nezhmotňovali.

Ještě mohu opakovaně doporučit na mém webu v sekci meditace, pod článkem meditace mluvené slovo 1 terapii, která vám pomůže se vyvázat ze všeho, do všech směrů, tedy i roviny finančních bloků.

Andělská paní

Sdíleno:

Dnes a denně se setkávám s lidmi, kteří si hlídají své peníze. Říkají věty jako „nemám peníze…stojí to moc… na to mít nikdy nebudu…peníze nerostou na stromě…peníze si musíš vydřít…peníze budou, my nebudeme…strach a peníze jsem nikdy neměl…prachy jsou špatné…ten musí mít prachů…kéž by tak nebyly peníze.“

Slyšíte ta neustále se opakující zaklínadla? Všimněte si, jací lidi tohle říkají, a možná i vy patříte k nim. Říkají to lidé, kteří mají úplný prd. Mají hluboko do kapsy, spoustu dluhů a výhodných půjček. Tito lidé mají negativní vztah k penězům. Přitom by je tak chtěli! Závidí lidem, kteří si nemusí hlídat každou korunu a nechápou, proč zrovna oni musí být životem tak znevýhodněni.

Strach anebo radost?

Zeptejte se lidí, kteří peníze mají. Bez výjimky vám řeknou, že oni peníze milují. To, co vám peníze z kasičky odvádí, není systém, ale je to opět a vždy vaše pokřivené přemýšlení. Schválně. Máte přes den z peněz více radost nebo častěji máte strach, že o ně přijdete? U každého výdaje vás píchne u srdce a už počítáte, o kolik jste zase chudší?  Jestli máte z peněz spíše nepříjemný pocit, nemůžete se divit, že k vám neproudí. Odháníte je.

Peníze miluji

„Peníze miluji a peníze milují mě.“ Kolik z vás to bude schopno říct nahlas, aniž byste měli knedlík v krku? Jsme naučeni se stydět, když máme více peněz než druzí. Hned trpíme výčitkami svědomí, že my se máme dobře a jiný trpí. Hned dáváme na charitu a odpustky bezdomovcům. A není to nic jiného, než naše černé svědomí z toho, že bychom se mohli mít dobře. To je zvrácenost, co? Trénujte výše zmíněnou „mantru“ tak dlouho až vám bude naprosto přirozená. Až nikde na těle neucítíte tlak a situace, že máte peníze, vám přijde naprosto přirozená.

Tak to mám lhát?

Jedna paní prodavačka se mě zeptala „A to mám jako lhát?“ Jaképak lhaní?  Vy když přece řeknete „ Mám peníze“ tak ve veliké většině případů zrovna ty peníze u sebe máte, nebo zrovna máte na to, co aktuálně potřebujete. Jde o to, abyste změnili negativní energii a komplexně přeměnili smýšlení ohledně peněz. Je nutné si na to nejprve hrát než se to stane skutečností.

Energie nedostatku

Neustálým hořekováním nad tím jak něco nemáte, vyvoláváte energii nedostatku. A ta se vám zhmotňuje. Pokud často říkáte „nemám peníze“ nebo „ je to moc drahé“ tak se nestane nic jiného, než, že pořád na něco nebudete mít a vše kolem vás bude pro vás moc drahé.

V mém blízkém okruhu lidí bývám třeba svědkem toho, že mají vedle svého obydlí obchod s potravinami. Přesto jezdí nakupovat do města, protože vedle je to moc drahé. Ten obchod se za ty roky velmi změnil a převzal ho řetězec fungující ve městě. Většina cen se v klidu může rovnat s těmi městskými. Přesto tam ti lidé nenakupují, protože jsou stále přesvědčení, že je to tam moc drahé. A ono není, ale oni to tak chtějí vidět. Je to zvyk. A že si připlatím pár korun za salám? No bože, žije z toho ta prodavačka, žije z toho majitel, který mi tyto služby poskytuje a ten benzín, co neprojedu! Když druhým nepřejeme aby si vydělali, okrádáme sami sebe. To, že si připlatím za salám je charita. Ne, že peníze někam pošlu. Díky tomu mám komfort přímo u domu.

Změňte násilně svůj postoj

Změňte svůj postoj. Zpočátku to bude dřina. Myšlení je roky a generace nastavené na chudobu, nouzi, šetření, počítání, hlídání si nákladů. Přestaňte říkat, že nemáte peníze. Naopak vždy říkejte „mám hojnost peněz…mám vše, co potřebuji…vždy mám na to, co je třeba“ Uvidíte, jak se vaše finanční situace změní. A kdykoli vás přepadne strach nebo známá úzkost, že se vám rozpočet krátí, řekněte si „důvěřuji procesu“. Nepusťte strach do svého života. Je to zkoušeč a věřte, že přijde a bude na vás dělat psí oči, abyste ho vzali zpátky.

Můj příběh

Vždy jsem byla nastavená na to, hlídat si náklady a stále to ještě z velmi malé části dělám. Ale tolikrát se mi stalo, že už jsem měla poslední tisícovku a nevěděla, co bude a najednou jakoby se stal zázrak, přišly odněkud peníze. Jsou to opravdu zázraky, které nevymyslíte. Přestala jsem to hlídat. Nevím, kolik mám měsíční náklady. A vždy si vystačím a hlavně vždy si mohu dovolit něco navíc a mnohdy i to, co bych si dříve netroufla. Prostě mám. A nevím, jak to dělám. Důvěřuji a je to obrovská úleva.

Desátek

Jediné co opravdu dodržuji a to striktně, tak to, že mám co nejvíce hotových peněz. Co nejméně platím kartou. Dávám penězům pozornost. A čemu dávám pozornost, to roste. Mám kasičku, kde si vždy odložím deset procent toho, co dostanu. Odkládám to i v případě, kdy mi to logicky z rozpočtu nevychází.  A pak jsem vždy překvapená, kolik peněz ještě mám a to mě naplňuje klidem ve chvíli, kdy by mě mohl popadnout strach, že začínám mít v peněžence málo. Na desátky nesahám. Nemám proč. Tam sáhnu v případě, že chci do něčeho investovat. Do vzdělání, do osobního rozvoje, koupě něčeho pro mě prospěšného. Jsou to peníze, které slouží pro množení. A nemusím se nijak snažit. Jde to samo, jen se tomu oddat.

Energie lásky

Já říkám, že peníze nejsou špatné, jen někteří lidé s nimi špatně zacházejí. Peníze jsou pro mě energie lásky, kterou nám Vesmír posílá. Samozřejmě by to šlo i tak, že na co pomyslíme, to hned máme a každý by měl před domem červené Ferrari. Jenže tohle je pro mysl nepochopitelné a všichni by z toho zešíleli. Proto máme peníze. Ty chápeme. Ty můžeme uchopit. Vzít a dát. A pokud k nim máme krásný pozitivní vztah, není důvod aby k nám nechodily. Aby se nenaskytovaly příležitosti, za které vyinkasujeme peníze. Pokud na peníze nadávám a mám o ně a z nich strach, nebudu je nikdy mít. A kdybych dědil, tak o ně přijdu, protože je to energie tak silná, že to unese málokdo.

Nenadávat, nezesměšňovat, neodmítat.

O penězích mluvím vždy hezky. Neříkám slova jako „prachy, kačky, love..“ Chovám k nim úctu a ani je nezesměšňuji, že bych říkala „ penízky, penízečky, lováčky, korunky.“  Prostě jsou to peníze a nic jiného. Jak o penězích mluvíte, takový k nim máte vztah. A pokud vám přijdou špatné a něco špinavého, v pořádku… ale nefňukejte, že je nemáte.

Neodmítejte je. Jestliže vám někdo za něco chce zaplatit. Poděkujte. Tohle bylo pro mě asi to nejtěžší. Ale učím se. Ještě občas se přistihnu, že řeknu „ale ne, to nemusíš“. Ale vím, že příště už to neudělám. A pokud udělám, tak si to opět uvědomím a příště to změním. Nebuďme na sebe tvrdí. Nový způsob myšlení by neměl být bičem.

Introspekce

Takže si sami za sebe udělejte malý test, kdy řeknete nahlas „miluji peníze a ony milují mě“ a sledujte, jak se cítíte. Pak to řekněte před někým. A nakonec to zkuste říct v nějaké skupině lidí. Když dokážete tohle, tak zkuste další metu a představte si, že máte účet a tam libovolné množství peněz. Kolik tam máte? Co s penězi budete dělat? Investujete je do sebe nebo je hned rozdáte?

Proč by k vám peníze, energie lásky, měla chodit, když ji hned odhodíte? Koupíte si nějakou kravinu, kterou nepotřebujete, dáte na charitu a pošlete do Afriky. Přijde vám dar a vy uděláte „frrrrr nechci“. A pošlete je pryč.

Naučte si peníze hýčkat, obracejte je v rukou, dívejte se na ně. Uveďte je do svého života, jako naprostou přirozenost. Ony pak nebudou mít tendenci vás opouštět. A naučte se z nich radovat. A když už si něco koupíte, nepřipusťte výčitku. Věřte, že když jste někde kousek ulili, jinde se stejnou měrou přileje. Tak to funguje.

A pamatujte. Pokud neudělám změnu, žádná změna nenastane. Musíte to zkusit.

Zdroj: http://www.vendulakocianova.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení