Miluj svůj život

Louise L. Hay


 ABSCES
Hlodavé myšlenky na křivdy,Urážky, pomstu.Dovoluji svým myšlenkám, aby se osvobodily. Jsem usmířený.
ADDISONOVA NEMOCCitová podvýživa. Vztek na sebe sama.S láskou pečuji o své tělo, o svou mysl a své city.


 AFTY 
Nevyřčená jedovatá slova
 
 Obviňování 
Ve svém láskyplném světě vytvářím jen a jen dobro.
AIDSZavržení sebe sama. Sexuální vina. Zakořeněné přesvědčení, že za nic nestojíteJsem Božím, dokonalým ztělesněním života. Raduji se ze své sexuality. Raduji se ze všeho, čím jsem. Mám se rád


 
 AKNÉ 
Odmítání sebe sama. Štítivost vůči sobě.Jsem Božím ztělesněním života. Mám se rád. Beru se takový jaký jsem.


 
 ALERGIE
Na koho jste alergičtí? Odmítání vlastní síly.Svět je bezpečný a přátelský. Jsem v bezpečí. Jsem smířený s životem


 
 ALKOHOLISMUS 
Pocit marnosti, viny a neschopnosti. Zavrhování sebe sama.Žiji v přítomnosti. Každý okamžik je nový. Vážím si sám sebe. Mám se rád
ALZHEIMEROVA

 
 NEMOC 
Touha opustit tuto planetu. Nezpůsobilost brát život takový jaký je.Všechno probíhá ve správném okamžiku, čase i prostoru. Bůh vždy jedná správně


 
 ANÉMIE 
Nerozhodné postoje. Málo radosti. Strach ze života. Pocit, že za nic nestojím.Mohu se naplno radovat ze života. Jsem v bezpečí. Mám rád život


 
 ANGÍNA 
Strach. Potlačované emoce.Potlačovaná kreativita.Mé dobro proudí bez překážek. Svým prostřednictvím vyjadřuji své myšlenky pocházející od Boha. Jsem usmířený.


 
 ANOREXIE 
Viz. nechutenství 


 
 APATIE 
Vzdorování citům. StrachCity jsou bezpečné. Otevírám se životu. Raduji se z něj.


 
 ARTERIOSKLERÓZA 
Vzdor. napětí. Zatvrzelá úzkoprsost. Odmítání vidět dobro.Zcela se otevírám životu a radosti. Na svět se dívám s láskou..


 
 ARTRITIDA 
Viz. zánět kloubů 
ARTRITICKÉ PRSTYTouha trestat. Provinilost.Pocit diskriminace.Dívám se s láskou a pochopením. Veškeré prožitky vystavuji paprskům lásky.
ASTMA BRONCHIALEPřemáhání vlastních emocí.,,Dusivá láska,,Neschopnost dýchat sám za sebe. Potlačovaný pláč.Je bezpečné převzít zodpovědnost za svůj život.
ASTMA, DĚTSKÉStrach že života tady.Toto dítě je v bezpečí. Je obklopeno láskou a péčí
BOLESTI

 
 AKUTNÍ  
Touha po lásce a bezpečíMám se rád a jsem se sebou spokojený. Mám rád lidi a oni mě také.
– CHRONICKÉVina. Vina si vždy hledá trestS láskou se zbavuji minulostiJsem svobodný a ,,oni,, také. V mém srdci je teďvše v pořádku


 
BRADAVICE 
Vyjádření nenávisti. Přesvědčení, že jsem ošklivý.Plně vyjadřuji lásku a krásu života
BRIGHTOVA NEMOCPocit, že jsem malé dítě, které nic neumí, za nic nestojí. Neúspěch. ZtrátaMám se rád. Záleží mi na sobě. Dělám vždy vše správně


 BRONCHITIDA 
Rozjitřené rodinné prostředí.Hádky, křik, dusné tichoVyhlašuji klid a harmonii v sobě a vůkol sebe.


 BURZITIDA 
Potlačovaný hněv, chuť někoho uhoditLáska uvolňuje. Láska ve mně se zprošťuje všeho, co je jiné než ona


 CELULITIDA 
Lpění na karambolech minulosti. Potíže při pohybu vpřed. Strach zvolit si vlastní směr.Odpouštím si. Odpouštím všem, všemu minulému. Jsem svobodný.


 CUKROVKA 
Touha po tom, co by bývalo bylo, kdyby. Potřeba ovládat druhé. Nesmírný smutek. Zatvrzelost.Tento okamžik je plný radosti. Rád(a) si osladím život.
CUSCHINGŮV
SYNDROM 
Mentální nevyrovnanost. příliš se zaobíráme zdrcujícími myšlenkami.S láskou vyvažuji své tělo i mou mysl. Zabývám se jen myšlenkami, které mi dělají dobře
CYSTICKÁ FIBRÓZAUtkvělá představa, že od života nelze čekat nic dobrého. Sebelítost.Život mně má rád. Přijímám ho naplno a svobodně.
CYSTY (Viz též Prsa)Vzpomínky na dřívější bolestné zážitky. Hýčkání starých křivd. Falešný, nesprávný růst.Jsem rozhodnut myslet jen na krásné věci. Mám se rád.
ČELISTI (Sanice)– POTÍŽEZloba. Zášť. Touha po pomstěJsem rozhodnut změnit svůj způsob uvažování, který mi tento stav přivodil. Mám se rád a jsem v bezpečí.
DÁSNĚ (viz též KRVÁCENÍ Z DÁSNÍ)Neschopnost stát si za svým. Rozbředlost.Jsem rozhodný. Vše dotahuji do konce. Láska mi dodává sil.

DECH 
Představuje schopnost přijímat život.Miluji život.

DĚLOHA 
Představuje sídlo kreativityJsem ve svém těle doma.

DERMATOMYKÓZA 
Frustrace z toho, že mě okolí nepřijímá. Neschopnost pohybu vpřed.Mám se rád a jsem se sebou spokojený. Dovoluji sám sobě jít vpřed. Pohyb je bezpečný.
DĚTSKÉ NEMOCIPotíže růstu. Víra v nesprávné zákonitosti, nesprávné společenské pojmy a v přesně rozvržené harmonogramy. Nedospělé chování lidí v blízkosti dětí.Toto dítě ochraňuje bůh a obklopuje jej pouze láska. Žádáme mentální ochranu.
DNAPotřeba dominovat, být nadřazený. Netrpělivost, hněv.Jsem v bezpečí. Jsem usmířený se sebou i ostatními.
DUŠEVNÍ CHOROBAÚtěk od rodiny. Únik od reality, stažení se do sebe. Násilné odtržení.Tato mysl zná svou pravou totožnost. Je vyjádřením Boží kreativity.

DUŠNOST 
Strach, nedůvěra v proces života. Ustrnutí v dětství.Je bezpečné vyrůst a stát se dospělým. Svět je bezpečný. Jsem v bezpečí.

DUTINY 
Alergie na jednu konkrétní osobu, na někoho blízkého.Vždy mě prostupuje a obklopuje klid a harmonie. Vše je v pořádku.
DÝCHACÍ POTÍŽEStrach či odmítání naplno přijímat život. Pocit, že nemáte právo zabírat prostor či dokonce vůbec existovat.Mým přirozeným právem je žít naplno a svobodně. Jsem hoden lásky. Jsem rozhodnut žít naplno.

DYSPEPSIE 
Strach. hrůza, úzkost. Nadávání a brblání.Klidně a radostně trávím a vstřebávám všechny nové zážitky.
DYSTROFIE SVALSTVAViz . SVALOVÁ DYSTROFIE 

EDÉMY 
Viz. OTOKY 

EKZÉM 
Vnitřní protiklady.Mentální vyrážka.Ve mně i kolem mě je harmonie, klid, láska a radost.
ENDOKRINNÍ POTÍŽEŠpatná distribuce myšlenek podporujících rozhodnost a aktivitu.Bůh mi poskytuje všechny potřebné myšlenky. Jsem aktivní. Právě nyní, v tomto okamžiku postupuji vpřed.

EPILEPSIE 
Pocit perzekuce. Zavrhování života. Obrovský vnitřní zápas.Jsem ochoten vidět život jako věčný a plný radosti. Jsem věčný a usmířený. Mám radost.

EXANTÉM 
Viz. VYRÁŽKA 
FIBROIDNÍ NÁDORY A CYSTYUrážka ženského ega. Lpění na křivdě ze strany partnera.Zbavuji se mentálního návyku, který vyvolal tento zážitek. Ve svém životě vytvářím jen dobro.

FRIGITIDA 
Strach. Popírání rozkoše. Přesvědčení že sex je něco špatného. Necitliví partneři.Radovat se z vlastního těla je bezpečné. Raduji se z toho, že jsem žena.

GANGRÉNA 
Viz. SNĚT 

GASTRITIDA 
Dlouhotrvající nejistota. Pocit, že špatný osud mně nemine.Mám se rád a jsem se sebou spokojený. Jsem v bezpečí.

GENITÁLIE 
Představují mužský a ženský princip.Je bezpečné být sám sebou.
GENITÁLIE– POTÍŽEObavy, že za nic nestojím.Raduji se z toho, jak vyjadřuji život. Jsem dokonalý takový jaký jsem. Mám se rád a jsem se sebou spokojený.

GLAUKOM 
Viz. OČNÍ POTÍŽE 

HAVÁRIE 
Viz. NEHODY 

HEMEROIDY 
Strach z termínů. Zloba z minulosti. Strach zbavit se minulosti. Pocit břemene.Zbavuji se všeho, co není láska. Ke všemu, co chci udělat, mám dost času i prostoru.

HEPATITIDA 
Viz. ZÁNĚT JATER 
HERPESViz. OPAR 

HLUCHOTA 
Odmítání, tvrdohlavost, izolace. Co nechcete slyšet?Naslouchám Bohu a raduji se ze všeho, co mohu slyšet. Jsem součástí vesmíru.
HNISAVÁ ANGÍNASilné přesvědčení, že si nemůžete říct o to, co potřebujete.Je mým přirozeným právem uspokojit všechny svoje potřeby. S láskou a spontánně si říkám o vše, co chci
HODGKINOVA NEMOCProvinilost a obrovský strach, že za nic nestojíte. nesmírná touha prosadit se. V honbě za uznáním se zapomíná na radost ze životaVyhovuje mi být sám sebou. Jsem dost dobrý takový jaký jsem. Mám se rád. Vydávám a přijímám radost.
HOREČKYZloba. Rozhořčení.Jsem klidným ztělesněním harmonie a lásky.
HYPERFUNKCEŠTÍTNÉ ŽLÁZYViz. STÍTNÁ ŽLÁZA 
HYPERGLYKÉMIEViz. CUKROVKA 
HYPERVENTILACEStrach. odpor ke změně. Nedůvěra v běh života.Všude ve vesmíru jsem v bezpečí. mám se rád a věřím v běh života.
HYPOFÝZAPředstavuje sídlo sebeovládáníMá mysl a mé tělo jsou v dokonalé rovnováze. Ovládám své myšlenky.
HYPOGLYKÉMIEÚnava, zmoženost. Život je příliš těžké břemeno.Jsem ochoten učinit svůj život světlým, lehkým, plným radosti.
HÝŽDĚPředstavují sílu. Ochablé hýždě indikují ztrátu síly.Moudře investuji svou sílu. Jsem silný. Cítím se bezpečně. vše je v pořádku
CHODIDLAPředstavují chápání. sebe sama a i ostatníchVšemu jasně rozumím a jsem ochoten měnit se zároveň s časem. Jsem v bezpečí.
CHODIDLA-POTÍŽEStrach z budoucnosti a z ustrnutí na místě.Přirozeně se raduji a postupuji vpřed.
CHOLESTEROLUcpává průchody radosti. Strach přijímat radostJsem ochoten ít rád život. Volně mnou proudí radost. Přijímat je bezpečné.
CHRÁPÁNÍTvrdohlavé odmítání zbavit se starých mentálních návyků.Vypouštím z mysli vše, co se nepodobá lásce a radosti. Od minulosti směřuji ke všemu novému, svěžímu, a vitálnímu
CHRONICKÉ NEMOCIOdmítání změn. Starch z budoucnosti. Pocit nejistotyJsem ochoten růst a měnit se.Vytvářím se bezpečnou budoucnost.
CHŘIPKAReakce na všeobecnou negativitu a všeobecná přesvědčení. Strach.Jsem mimo dosah společenských předsudků. nepodléhám žádným vlivům.
CHIDEKREVNOSTViz: ANÉMIE 
CUŤ K JÍDLU– NADMĚRNÁStrach. Potřeba ochrany. Posuzování citů.Jsem v bezpečí. To, co cítím je bezpečné, normální a přijatelné.
– ZTRÁTAStrach. Sebeobrana. Nedůvěra v životMám se rád a jsem se sebou spokojený. jsem v bezpečí. Život je bezpečný a plný radosti.
IMPOTENCESexuální tlak, napětí, vina. Společenské předsudky. Nevraživost vůči bývalému partnerovi. Strach z matky.Nechávám se radostí a spontánně působit sílu svého pohlavního principu.
INFARKTVypuzení veškeré radpsti z těla kvůli penězům, postavení, funkci atd. 
INFEKCEPodráždénost, hněv, rozladěnost  
ISCHIASPokrytectví. Strach z peněz a z budoucnostiSměřuji ke svému vyššímu dobru. Mé dobro je všude a ve všem
INKONTINENCE(NESCHOPNOST UDRŽET STOLICI ČI MOČ)Pocit, že se citově neovládám.Všechno je v pořádku
JÁTRASídlo hněvu a primitivních emocí.Znám pouze lásku, klid a radost.
JÁTRA-POTÍŽENeustálé stížnosti a nadávky. Pocit, že jste 
špatní. Ustavičnou kritikou jen obelháváte
sami sebe.
 
Hledám lásku a nacházím ji všude a ve všem
KANDIDÓZAPocit silné roztříštěnosti. Značná frustrace a zloba. Přílišné nároky a nedůvěra ve vztahu k druhýmZasluhuji jen to nejlepší. Mám rád sebe i ostatní. Vážím si sebe i jich.
KARBUNKLJedovatá zloba na všechny osobní křivdy.Zbavuji se minulosti. Nechávám čas aby zhojil chvíli mého života.
KAŠELViz. BRONCHITIDA 
KATAR– Horních cest dýchacíchViz RÝMA 
– PRŮDUŠEKViz BRONCHITIDA 
– ŽALUDKUViz. GASTRITIDA 
KINETÓZA.Strach, že nemám vše pod kontrolou.Své myšlenky ovládám v každé situaci. Mám se rád a jsem se sebou spokojený.
KLIMAKTERICKÉ POTÍŽEStrach, že už mě nikdo bude chtít. Strach ze stárnutí.,, Nestojím za nic,,Při všech změnách cyklů jsem klidná a vyvážená. S láskou žehnám svému tělu
KLOUBYPředstavují změny životního směru a lehkost s jakou probíhajíSnadno a přirozeně se měním. Můj život opatruje Bůh. Ubírám se nejlepším směrem
KOKTÁNÍNejistota. Nedostatek sebevyjádření. Není dovoleno plakat.Mohu se svobodně vyjadřovat. je to bezpečné. Se všemi komunikuji jen s láskou
KOLENOPředstavuje hrdost a egoJsem pružný a přizpůsobivý.
KOLENO– POTÍŽĚTvrdohlavé ego. Hrdost. Nepřizpůsobivost. Strach. nepružnost. neústupnost. Neschopnost přiznat porážku.Odpuštění, pochopení, soucit. Snadno se přizpůsobuji. Všechno je v pořádku.
KOLIKA DĚTSKÁPodřazenost, netrpělivost a rozmrzelost v blízkosti dítěte.Toto dítě léčí jen láska a láskyplné myšlenky. Vše je v pořádku
KÓMAStrach. Útěk před někým nebo něčím.Obklopujeme tě bezpečím a láskou. Vytváříme prostor, aby ses vyléčil. Jsi láska
KONEČNÍKMísto, kde se tělo zbavuje odpadu.Snadno a přirozeně se zbavuji všeho, co už nepotřebuji
– ABCESZloba spojená s tím, čeho se nechcete zbavit.Je bezpečné zbavovat se všeho nepotřebného. Z mého těla odchází jen to, co už nepotřebuji
– BOLESTIVina. Touha po trestuMinulost skončila. Jsem rozhodnut mít se rád a být spkojený s tím, jaký jsem
– FISTULYNeúplné vypouštění odpadu. Lpění na minulosti.S láskou a bezezbytku se zbavuji minulosti. Jsem svobodný. jsem láska sama.
– KRVÁCENÍZloba a frustraceVěřím v běh života. Vše, co se děje v mém životě, je správné a dobré
– SVĚDĚNÍVina z minulosti. Výčitky svědomíS láskou si odpouštím. Jsem svobodný.
KOPŘIVKAZveličování problémů, děláme z komára velblouda. Utajovaný strachVnáším klid do každého okamžiku svého života.
KOSTIPředstavují strukturu vesmíruJsem dobře členěný a vyvážený
– ZLOMENINYVzpoura proti autoritě.Jsem ve svém světě autoritou. Protože jen já ovládám svou mysl.
– DEFORMACEMentální tlak a upjatost. Svaly se nemohou protáhnout. Ztráta mentální pohyblivostiZhluboka vdechuji život. Uvolňuji se a věřím v běh života
KOTNÍKPředstavuje pohyblivost a směrSnadno se pohybuji životem kupředu
KOŽNÍ POTÍŽEÚzkost, strach. staré, zasuté harampádí minulosti. Pocit ohroženíLáskyplně se chráním harmonickými a klidnými myšlenkami. Minulost je odpuštěna a zapomenuta. Jsem svobodný.
KRČNÍ PÁTEŘOdmítání vidět jiné stránky problému.Pružně a nenuceně beru v úvahu všechny stránky problému. Věci lze vidět nekonečně mnoha způsoby. Jsem v bezpečí
KREVPředstavuje radost volně obíhající v těleDávám a přijímám radost ze života
– POTÍŽEMálo radosti. malá cirkulace myšlenekKolují ve mne radostné myšlenky, nové myšlenky
– KREVNÍ SRAŽENINYZablokovaný průchod radostiProbouzím v sobě nový život
KREVNÍ TLAK– VYSOKÝDlouhodobě nevyřešený problémS radostí se zbavuji minulosti
– NÍZKÝMálo lásky v dětství. Poraženectví. Pocit, že nic nemá cenuJsem ochoten žít ve věčně harmonické přítomnosti. můj život je radost
KRKPrůchod sebevyjádření a tvořivostiOtevírám své srdce. Zpívám o radostech lásky
– POTÍŽENeschopnost. Polykaná zloba. Potlačovaná kreativita.Vyjadřuji se s radostí, svobodně, a tvořivě. Snadno a přirozeně se hlásím o svá práva. Jsem ochoten se změnit

KRVÁCENÍ 
Z těla uniká radost. ZlobaVyváženě dávám a přijímám radost
– Z DÁSNÍMálo radosti v životních rozhodnutí.Věřím že v mém životě vše probíhá správně. Jsem usmířený
– Z NOSUPotřeba upozornit na sebe. Pocit, že si mě nikdo nevšímá. Touha po lásceMám se rád a jsem se sebou spokojený Uznávám svou skutečnou cenu Jsem dokonalý.
KŘEČENapětí. Strach. lpění na někom nebo na něčemJsem uvolněný. Dovoluji, aby se má mysl usmířila.
– V KRAJINĚ BŘIŠNÍStrach. Snaha zastavit běh životaVěřím v běh života. jsem v bezpečí
KŘEČOVÉ ŽÍLYSetrvávání v nepříjemné situaci či postavení. Sklíčenost. pocit přepracovanosti a přetíženostiSpočívám v pravdě. Raduji se z pohybu. Pohybuji se přirozeně a spontánně. mám život rád a raduji se z každého okamžiku
KŘIVICECitová podvýživa. Nedostatek lásky a bezpečí.Jsem v bezpečí. Živí mě láska samotného vesmíru
KŮŽEOchraňuje naší individualitu. Smyslový orgán.Je bezpečné být sám sebou
KYČLENesou tělo v dokonalé rovnováze. Stimulují pohyb vpředRaduji se z každého dne
– POTÍŽEStrach postupovat vpřed na základě důležitých rozhodnutí. BezcílnostJsem v dokonalé rovnováze. v každém věku postupuji snadno a s radostí vpřed
KÝLARoztržky. Napětí, tíha povinnosti a zodpovědnosti.Má mysl je laskavá a harmonická. mám se rád a jsem se sebou spokojený.
LARYNGITIDAMáte takový vztek, že ani nemůžeme mluvit. Strach promluvit nahlas. Odpor vůči autoritám.Mohu svobodně požádat, oč chci. je bezpečné vyjadřovat sebe sama. Jsem usmířený
LEPRANeschopnost jakkoli zvládnout životní zkušenosti. Dlouhodobé přesvědčení, že nejsem dost dobrý a čistýPovznáším se nad všechna omezení. Bůh mne vede a inspiruje.. Láska hojí vše živé.
LEUKÉMIEBrutální ubíjení inspirace. Pocit, že nic nemá cenu.Přenáším se přes minulá omezení do svobodné přítomnosti. Je bezpečné být sám sebou.
LOKETPředstavuje změnu a přijímání nových životních zkušenostíSnadno se přizpůsobuji novým zkušenostem, směrům a změnám.
LUPÉNKAStrach, že mi někdo ublíží. Umrtvování smyslů a ega. Odmítání přijmout zodpovědnost za vlastní cityŽiju proto, abych se radoval ze života. Zasloužím si v životě to nejlepší. Přijímám své dobro. Mám se rád
LUPUSCelková kapitulace. Raději zemřít než se přihlásit o svá práva. Zloba a trest.Spontánně a přirozeně se beru o svá práva. Znám svou sílu. Mám se rád a jsem se sebou spokojený. Jsem svobodný. Jsem v bezpečí.
LYMFATICKÉ POTÍŽEVarování, že mysl potřebuje soustředit na nejzákladnější životní skutečnosti, na lásku a radost.Jsem zcela soustředěný na lásku a radost ze života. Přizpůsobuji se životu. jsem klidný.

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení