26.1.2015 Přátelé,
mám pro Vás další perlu. Budu s Vámi sdílet informaci, která nám přichází skrze krásnou dušičku, které občas posvítím na cestu. V podstatě je zde další důkaz, jak jsme se jako lidstvo potřebovali manipulací a to pod sílou církve desinformovat a to v zásadních situacích, kolik je asi v bibli pravdy?

 Ahoj Leni,
Byla jsem u Tebe 30.12. a do konce roku jsem měla zrušit ortely. Postupovala jsem podle tvé rady a také požádala o pomoc. Upřímně jsem si myslela, že to bude ve stylu energie, kterou bude působit na papírek. Nečekala jsem, že mnou skrz hrudník něco projede. Bylo to jako kdyby někdo proti mně vystřelil něco tenkého, ostrého a projelo to skrz hrudníkem i srdcem. Docela mně to zarazilo. Pak se u mně objevila píchavá bolest v pravém trapézu. Bylo to jako spousta jehliček a samozřejmě se přidal i levý trapéz, ale ten nebyl ta bolestivý. A nakonec se to píchání objevilo v hlavě. Bylo to zajímavé, a jestli se takto ortely u mně uvolňovaly, tak jich zrovna málo nebylo……..Ani nevím kde jsem k nim přišla
Dnes jak jsi na FB psala ať posloucháme svůj vnitřní hlas, tak se chci s Tebou o jeden zážitek podělit a ráda si poslechnu Tvůj názor.
Minulý pátek jsem byla na konferenci. Na jedné přednášce nám byl vyprávěn příběh židovského psychologa, který chtěl před válkou emigrovat. Nakonec zde zůstal kvůli rodičům a k jeho rozhodnutí vedlo – Cti otce svého a matku svou, citace kterou mu nechali rodiče na stole.
Po té se mně ozval v hlavě hlas (spíš křičel) tím se nemyslí fyzické rodiče. To má být Cti otce ,,Boha” svého a matku ,,Zemi” svou.
To nemá sloužit k citovému vydírání, to je překroucené. Po té co mně toto zaznělo v hlavě jsem jen nepřítomně zírala dopředu…….
Tak nevím zda je hlas správně nebo se pokusilo moje ego získat mou pozornost….. Zatím jsem zvyklá, že když požádám anděly o radu, tak přijde, vím, že jsem žádala, takže to očekávám. Ale tohle bylo dost nečekané a zarazilo mně to…..        

24.1.2015


Přátelé, tento obrázek vystihuje jednu velkou pravdu a přišlo mi, abych Vás informovala, že všichni, kdo toto budete číst, máte sundat všechny kříže utrpení, které nosíte v domění, že vás ochraňují na krku a jakékoli kříže pryč z domu, již utrpením svou karmu odčiněnou máte!!!….Já osobně a skupina kterou jsem tehdy vedla( bude to 2 roky), jsem byla vedená právě po velice silném karmickém čištění technikou odpuštění okamžitě sundat zlatý řetízek s křížkem a to jasným silným hlasem ,,SHOĎTE VŠECHNY KŘÍŽE UTRPENÍ!!!!” Já jsem ho dostala darem, první co mi přišlo (přece to je zlato) že když ho nemohu mít já, tak ho někomu věnuji a na to hned zaburácel opět hlas Uriela:,, TY CHCEŠ NA NĚKOHO UVALIT UTRPENÍ?” a následně jsem ho bez milosti zlato nezlato, rozlámala a vrátila Zemi. Byla jsem tenkrát vedená silným hlasem Archanděla Uriela, přeberte si tuto informaci jak chcete, já ji měla předat, tak jsem udělala.

Kříž harmonie a rovnováhy je kříž rovno ramenný, který se užíval před nástupem církve a na něj se nadá nikoho ukřižovat a ani mučit..

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení