Poradna u Andělské paní ve Spiritu

Na vybrané dotazy odpovídá Lenka Mohammadi, Andělská paní (zabývá se výklady karet, čištěním formou SRT, technikou EFT, energetickými masážemi, andělskými terapiemi a léčením, pořádá osobní konzultace, meditace, přednášky a semináře).

Paní Anna S. se ptá: „Četla jsem, že se sice mnozí lidé domnívají, že komunikují s anděly, ale stává se, že se dostávají místo toho do sféry vlivu nižších entit, astrálních parazitů, kteří je pak mohou ovládat. Je nějaký důvod k obavám? Jak poznat, že jde skutečně o andělské bytosti?“

Obavy, strach vibrují na nízké energetické hladině, je to práce ega. Energie kterou nazýváme strach, nám do určité míry život ve fyzickém těle chrání (nelezu do silnice, když jede auto, neudělám krok ze skály, kde je propast a podobně), stejně tak ego, pokud je v harmonii s láskou, je v pořádku, protože to, co nazýváme egem, nás činí zvídavými, díky němu se posunujeme na své cestě. Jako lidské bytosti vnímáme dva základní pocity – LÁSKU a STRACH. Jsme-li ve vibraci strachu, lehce se k nám dostávají temné energie, protože co vyzařujeme, také přitahujeme. Sestavila jsem jednoduchý manuál k tomu, jak se jednoduše za pomocí světelných průvodců (andělů, archandělů) a napojení na Vyšší Já chránit před nízkými energiemi a zároveň se čistit a osvobozovat od minulosti…
Jak na to?
Každé ráno:
Než vstanete z postele, požádejte jednoduše své průvodce o pomoc se vším během celého dne. Tím jim nedáváte hranice v jejich možnosti vám pomoci s každou maličkostí a zároveň držet vás ve stavu vysokých energií, tedy i napojení na Vyšší Já, což je nejpodstatnější pro to, abychom nebyli atakováni temnou energií. Pokud po prožité noci, ale i kdykoli během dne budete unaveni, nejprve přivolejte části duše, které silou myšlenky vaší prožívané v jiném čase uvízly – vyslovte: „Žádám všechny části své duše o okamžité sjednocení. Děkuji.“ Hned po vyřčení pocítíte, jak se vám síla a energie opět vrací, díky částem, které odděleny byly, ale opět se sjednocují.
Každý večer žádejte archanděla Michaela: „Michaeli, volám tě, žádám tě o odstranění všech energetických vláken, která vedou ode mě i ke mně, žádám tě o odstranění veškeré negativní energie, která je ve mně i kolem mě, žádám tě o vyčištění prostoru, ve kterém se nacházím nyní a nacházel/a jsem se za posledních 24 hodin. Děkuji.“ Intuitivně po vyčištění Michaelem se napojte na své Vyšší Já a vyslovte: „Žádám o napojení na své Vyšší Já, žádám mé Vyšší Já o odstranění bloků, překážek a negativních motivací. Děkuji.“ Pokud se do toho dáte, sami uvidíte, jak již zhruba za 3 dny bude vaše žití odlišné.
A jak poznat, že jde skutečně o andělské bytosti?
Opět úplně jednoduše. Bytosti světla ve vás NIKDY nevyvolají obavy a strach, mají obrovskou trpělivost, kterou lidská bytost nezná. I když vás mohou upozorňovat na nějaké nebezpečí, činí tak vždy s láskou. Jsou to bytosti laskavé, nesoudící, veselé. Mají radost z každé vaší komunikace s nimi, protože mohou naplňovat své poslání. Neznamená to, že když je nevidíte, neslyšíte či nevnímáte jakkoli jinak, že s vámi nejsou. Anděl strážný se od vás nehne, je s vámi naprosto všude a další bytosti se u vás střídají dle prožívaných situací, a proto je žádejte, strachy jim odevzdávejte, abyste v lásce na Zemi mohli být a své poslání, které jste si dali, mohli naplnit.

Paní Mirka požádala: „Mohla by mi poradit Andělská paní? Mám kamarádku, která řeší velké rodinné problémy – vztahové. Ráda bych jí pomohla, snažím se jí být oporou, ale jsem z toho už vyčerpaná. Ať dělám, co dělám, žádný efekt to nemá. Co s tím? Lze anděly žádat o pomoc pro druhé, nebo musí požádat každý sám za sebe? A mám jí ještě vůbec pomáhat?“

Základem je přijmutí toho, že prožívám sama sebe, svůj život, a to skrze každou situaci, každý vztah, v každé vteřině mého bytí tady. Proto jsme tu, máme šanci žít další lidský život, abychom se posunuli ke své podstatě, k tomu, kdo opravdu jsme. Duše, světelná (energetická) bytost, do lidského života přichází na další zkušenou. Pokud je zde, v této době, tak především přišla do „velkého očistce“. Naprogramovala si různé překážky, vytvořila různé bloky, aby to neměla z lidského úhlu pohledu do určitého stupně vývoje tak jednoduché, a obzvláště v této inkarnaci si při možnosti výběru vybrala život těžší, protože věděla, že to zvládne. Duše by vám řekla: „Vše, co jsem si naplánovala prožívat, mi umožňují další duše, proto se vše pro mě podstatné odehrává prostřednictvím vztahů, které mi staví zrcadlo, ať se mi to líbí či ne. Co vyzařuji, to přitahuji. S některými jsem si setkání naplánovala, s některými dokonce vyslovila různé sliby, že se s nimi v určité době nebo stadia vývoje sejdu a prožiji určité situace, které mi pomohou se posunout.“ Kam posunout? Někdo řekne vpřed v duchovním rozvoji, já říkám jednoduše k SOBĚ, proto se to děje ve velkém procentu, právě prostřednictvím vztahů. Pojďme se tedy na situaci paní Mirky, a prožilo ji jistě mnoho dalších z nás, podívat z více úhlů pohledu.
Bohužel, v dnešní době ještě řada lidí v prožívaných situacích nedojde k přínosnému závěru z hlediska vlastní duše. Co se děje v energetické rovině mě a druhého, když výsledkem mé snahy pomoci je mé vyčerpání a na straně druhé nevidím žádný přínos a posun mé ,,pomoci“?
To je první indicie k tomu ukončit to! Tedy pokud se stýkám v životě s nějakými lidmi, kterým věnuji spoustu energie, aniž by rostli, a vnímám je spíše jako zátěž, představím si ve své mysli, jak tuto zátěž odkládám. Dále je důležité situaci otočit k sobě! Položím si otázky: Proč toto prožívám? Co mi kamarádka z mého nevědomí zrcadlí? Co mi to má ukázat, přinést, kam mě to má posunout? Když si ke každé situaci položím tyto či podobné otázky, pak teprve dostanu správné odpovědi.
Pojďme se podívat na popis situace, kdy a jak co pojmenováváme:
Mirka: ,,Kamarádka řeší velké rodinné problémy – vztahové.“
Já: ,,Kamarádka prochází velkou zkušeností skrze vztah, který si vytvořila, nebo naplánovala, proto si to potřebuje prožít, odžít.“
Co vlastně Mirka způsobila kamarádce svou „pomocí“? Dávala jí svou přítomností, slovy útěchy energii, která kamarádku na chvíli posílila, ale zároveň i oddálila potřebný pád životní energie kamarádky k tomu, aby prožila, co opravdu potřebuje.
Co může Mirka pro kamarádku udělat, aby jí pomohla? Sama sebe činit šťastnou a spokojenou, protože to, co je uvnitř mě, je kolem mě! Pokud se jí toto bude dařit, přestane si brát zodpovědnost za to, jak funguje život druhých, bude schopna je podporovat svým vnitřním světlem, které jim pomůže v napojení na jejich Vyšší Já v jejich růstu.
Mirka se ještě ptala, zda lze žádat anděly o pomoc pro druhé, nebo musí požádat každý sám za sebe. Můžete žádat anděly, modlit se za druhé, ale nežádejte nikdy o konkrétní formu pomoci a ani o konkrétní výsledek, neboť nevíte, co opravdu duše potřebuje. Ideální je prostě a jednoduše říci: „Žádám anděly (jméno), aby jí se vším co prožívá, pomohli, děkuji.“
A doporučuji, aby paní Mirka své kamarádce řekla, že má sama žádat své anděly o pomoc, protože tím jí dává volbu a možnost rozhodnutí, zda pomoc přijme. Vždy je třeba vše otáčet směrem k sobě, nikomu z nás by se nelíbilo, kdyby nás kdokoli, jakkoli ovlivňoval.
S láskou Andělská paní

Paní Jana T. píše: „Zajímá mne váš názor na to, že můj život posledních dvacet let provázejí dvojky… Rozvod proběhl v roce 1993 (22), nastěhovala jsem se později k novému příteli do domu s číslem popisným 2, oba máme po 2 dětech, po 20 letech jsem se za přítele vdala – bylo to 20. dubna, ale on za 4 měsíce (2×2) zemřel. Jezdím na dialýzu a po 2 letech mi sestřička sdělila, že absolvuji svou 222 dialýzu. A je toho mnohem více… Od 2. 11. věřím že mě chodí zdravit zesnulý manžel – ozve se bezdrátový zvonek, ale za dveřmi nikdo nestojí (mám doma jeho urnu s popelem).“

Na úvod připomínám, že co člověk, to jiný názor. Já jsem si nejprve říkala, že je to dotaz spíše pro numerologa, ale paní Jana chtěla znát názor můj a teď už vím, proč. Jde totiž přes mou osobu sdělení ze zdroje a od jejích průvodců a od manžela. Pojďme k dotazu.
Zásadním faktem je, že čemu věnujeme energii (pozornost), to přitahujeme a zároveň vidíme – vnímáme i v jiném. Po zjištění data narození čtenářky jsem dostala odpověď na životní číslo, které je v tomto případě 3. To bylo první, k čemu jsem byla vedená, protože já sama se od určitého období shledávám s tím, že mě mé životní číslo provází všude tam, kde jsem správně (adresa, data narození lidí, kteří velice ovlivňují můj život atd.), což tedy není případ paní Jany. Z uváděných čísel čtenářky osobně vnímám spíše provázání s číslem 4. Rozvod 22 = 4, ona 2 děti + on 2 děti = 4, úmrtí = 4, 2. 11 = 4…
Co se týče samotné 2 a 20 mám zde sdělení andělů.
Čísla 0 a 2, například 002 nebo 020: Bůh chce, abyste věděla, že na vás nezapomněl ani vás neopustil. Opravdu vás hluboce miluje. Ve skutečnosti připravuje nádhernou novou fázi vašeho života. Promlouvejte k němu často a ucítíte přicházející zázrak. Bůh vám také připomíná důležitost “Božského načasování”. Někdy musejí nejprve nastat vhodné okolnosti, teprve pak je možné dosáhnout vytouženého cíle. Pokud budete pevně trvat na svých myšlenkách a víře, nic vám nemůže zabránit v naplnění vašeho přání.
K číslu 222: Vaše čerstvě zasazené nápady začínají prorůstat do skutečnosti. Nepřestávejte je zalévat a vyživovat, a ony brzy vyrazí na světlo, takže uvidíte důkazy svého zhmotňování. Jinými slovy – nevzdávejte se pouhých pět minut před zázrakem. Brzy se projeví a přesvědčíte se o výsledcích své manifestace, tak jen nepolevujte! Nadále si pěstujte pozitivní myšlenky, používejte afirmace a pokračujte ve vizualizování.
Jsou zde informace od manžela. Ano je stále s ní, a to nejen v urně, ale i jeho duše, protože ho nepropustila. Je ale na čase, aby se odpoutala od minulosti, protože ona nezemřela – žije! A on si přeje, aby ještě žila – a to bez jeho zátěže. Popel z těla má být vrácen Zemi. Vidím nějakou louku, kde má být rozptýlen, a urnu zakopanou u nějakého stromu. První, co paní Janu napadne po přečtení sdělení, je správné místo, nemá to ignorovat. Manžel sděluje, že až přijde čas i její, opět se setkají, ale nyní má ještě žít!

Paní Božena se ptá: „Mohou andělé i trestat? Moje známá mi vytkla, že se zapojuji do sousedských klevet a pomluv (přiznávám, že s některými sousedy nemám dobré vztahy), doslova mi řekla, že mě za to anděl strážný potrestá…“

Anděl strážný a ani žádná jiná bytost světla netrestají! Anděl strážný nás miluje BEZPODMÍNEČNOU LÁSKOU, vždy k nám promlouvá s láskou, a někdy i humorně, protože to nejsou vážné bytosti, jak by mnohý z nás očekával. Jsou veselé, optimistické, pozitivní, k nám, lidským bytostem, z mého úhlu pohledu velice trpělivé. Andělé nás ani nemohou trestat, protože kde není soudu, tam není trestu. To znamená, že nás neposuzují ani neodsuzují, to jsou pouze lidské vlastnosti založené na síle ega. Bytosti světla nás za všech okolností, ať se rozhodneme dělat cokoli, milují takové, jací jsme. Je to z toho důvodu, že oni nás vidí v naší podstatě, kterou jsme, a tou je LÁSKA. Bytosti světla respektují každé naše rozhodnutí i každý náš čin, které se rozhodneme učinit, i když z našeho hlediska (posouzení) nejsou správné, dobré, vhodné, společensky únosné atd… Oni nám naopak, pokud je požádáme (a tím jim dáme svolení k pomoci), pomohou projít zkušenostmi, které si naše duše daly za úkol (karma, programy). A prožíváme tyto zkušenosti hlavně za pomocí vztahů, jež mohou být i sousedské, neexistuje totiž náhoda setkání…

Čtenář Luboš J. z Moravy se ptá: „V poslední době se mi stává, že kouknu na hodinky a mám tam třeba čas 19:19, nebo 11:11 a podobně. Můžete mi říct, jestli to má nějaký hlubší význam nebo smysl?“

Jsou to vzkazy od andělů a já osobně tímto způsobem dostávám informace o tom, že jsem ve stavu harmonie. Informace o číslech a poselstvích je zpracována v knize Léčení s anděly od Doreen Virtue Ph.Dr., kterou doporučuji. Na webových stránkách mám výňatek z této knihy (https://www.andelskapani.cz/index.php/andele-a-duchovni-bytosti/28-andelska-cisla).
Andělské vzkazy často obsahují kombinace dvou nebo více čísel a pod odkazem jsou základní významy trojmístných kombinací dvou čísel. Pokud se ve vašich vzkazech vyskytují tři nebo více čísel, spojte dohromady výklady příslušných číselných kombinací. Když například opakovaně zaznamenáte číselnou řadu 312, použijte výklad číselné kombinace 3 a 1 plus kombinace 1 a 2. Nebo, cítíte-li se k tomu naváděni, můžete čísla sečíst. Všechna další čísla se sčítají tak dlouho, až zůstane jediné číslo. Poté je třeba najít jeho význam v seznamu číselných řad, které obsahují vždy tři stejná čísla.
Andělé nám svá poselství často sdělují prostřednictvím číselných řad. Dělají to dvěma způsoby. Třeba vám jemně zašeptají do ucha, takže zvednete oči právě v čas, abyste zaznamenali čas na hodinách či telefonní číslo na billboardu. Andělé doufají, že si uvědomíte, že stejnou číselnou řadu vidíte už poněkolikáté. Například můžete často vídat čísla 111 a mít pocit, že kdykoliv se podíváte na hodinky, bude na nich 1:11 nebo 11:11. Druhým způsobem, jak andělé ukazují významné číselné řady, jsou fyzické zásahy. Například zařídí, aby před vámi jelo auto se specifickou poznávací značkou, jíž si máte všimnout. Ti, kdo si tento fenomén uvědomují, se stávají odborníky na výklad smyslu různých poznávacích značek.
Nejste-li si jisti, že jste našli význam vzkazu, který se vztahuje na vaši situaci, andělé vám jej osvětlí. Zeptejte se jich: „Co se mi snažíte říci?“ Oni vám s radostí poskytnou další informace, které vám pomohou rozluštit význam číselných poselství.
Konkrétně pro Pana Luboše lze navnímat asi toto: 111 – pečlivě zkoumejte své myšlenky a ujistěte se, že myslíte pouze na to, nač myslet chcete, nikoli na to, co nechcete. Tato číselná řada značí, že se před vámi otevírají nové příležitosti a vaše myšlenky se rekordní rychlostí stávají realitou. Trojčíslí 111 je jako jasné světlo blesku, kterým vás fotograf na okamžik oslní. Značí, že si vesmír právě vyfotografoval vaše myšlenky a teď je vyvolává do hmotné podoby. Těší vás, jaké myšlenky vesmír zachytil? Pokud ne, změňte je. Máte-li problémy se sledováním a ovládáním svých myšlenek, požádejte své anděly, aby vám s tím pomohli.
Čísla 1 a 9 (například 119 nebo 199) – coby důsledek vašich myšlenek se před vámi otevírají nové dveře. Teď máte příležitost pohlédnout svým myšlenkám do tváře a zblízka si prohlédnout své vlastní výtvory. Opusťte vše staré, neboť to bude, v souladu s vašimi touhami, nahrazeno novým.

„Čtenářka Hana B. se ptá: „Jak to je s odpouštěním? Čtu různou ezoterickou literaturu a zajímám se o alternativní způsoby léčení. Jak jsem zjistila, řada našich potíží je psychosmatických a někdy souvisejí s křivdami, příkořím, které se nám dějí. Dost se píše i o tom, že je třeba odpouštět…

Ohledně odpouštění toho bylo sepsáno mraky. Četla jsem i názor: „Žijte tak, ať

nepotřebujete odpouštět“. Ale tak daleko „v čistotě duše“ ještě nejsme. V životech momentálně žitých na Zemi jsme v očistci, a to od všeho pro každého z nás již nepotřebného – dle vývoje duše (karma, programy, bloky, negativní motivace atd.). Je tisíce způsobů, jakými se můžeme již nepotřebného zbavit, ale za poslední dva roky jsem zjistila, že se to mění. Naši průvodci nás vedou k jednoduchosti a posílají nám čím dál jednodušší techniky, abychom svobody duše docílili. Proč jsme vedeni k „ODPUŠTĚNÍ“ a co dokáže? OD-PUŠTĚNÍ lze vyložit jako od-poutání se, prostě jde o to pustit se, osvobodit se z pout, která jsme si kdykoli (nejen v tomto životě) vytvořili, ať vědomě či nevědomě. Jedním z hlavních důvodů toho, proč jsme nyní v tělech, je, abychom se OSVOBODILI. Už jsem se setkala s mnoho dušičkami, které mají velký předpoklad pro žití nyní v poslední inkarnaci (již tělo pro svůj vývoj nebudou potřebovat). Ale již nejde odpouštět druhým dokud neodpustíme sobě, ač ještě před rokem 2010 to fungovalo. Odpustila jsem druhým, požádala za odpuštění a dočistila odpuštěním sobě, někdy jsem žádala i o odpuštění fyzické tělo. Vše probíhalo na karmické úrovni s vyslovením kouzelného slova KDYKOLI, COKOLI. Po roce 2010 se něco změnilo a já žádala o vysvětlení. Proč? Odpověď přišla jako téměř vždy, vlastním prožitkem, o nějž se s vámi podělím.

Začátkem roku 2010 ke mně na konzultaci přišla asi pětatřicetiletá paní Jana. Hned jak se objevila, cítila jsem, že není sama, že s ní přichází nějaká nepřátelská duše. Opatrně jsem jí to sdělila a Jana mi začala popisovat, co ji dostalo do stavu deprese, životního vyhoření, beznaděje, fyzických potíží… „Je to 20 let, co mi zemřela matka a vím, že je stále se mnou. Je to peklo, je i agresivní a já už dál nemůžu, dostala jsem se tak hluboko, že jsem si i zjistila, jakým způsobem a kde lze podstoupit eutanazii, protože jiný způsob sebevraždy nedám. Už nemám sílu žít.“

Vím, že pokud mne někdo vyhledá, mám možnost a sílu mu pomoci. Bylo mi otevřeno vhledem, že po smrti duše matky zůstala, protože v Janě vznikla nejdříve vina, že pro ni mohla udělat více, pak také křivda, že ji matka opustila. Běžně tyto pocity nebrání duši odchodu do světla. Pokud se stane, že duše uvízne, aniž by prošla světlem, potřebuje dále lidskou energii a z těchto duší se stávají tzv. přivtělenci. Pokud jsou s námi delší dobu, přestáváme žít svůj život a jsme ve všech směrech ovlivňováni touto duší. To byl případ Jany. Byla ve svém věku bez manžela, dětí, víceméně přežívala. Bylo třeba obě dvě osvobodit. Vysvětlila jsem Janě, že bude třeba provést rituál odpuštění, že musí mamince vše odpustit, jinak se od ní nebude moci odpoutat. Začala jsem ji technikou provázet, ale co se dělo, jsem ještě nezažila. Duše matky na mě agresivně zaútočila! Dnes tuším, že se to stalo proto, abych se spojila se svými ochránci a bylo mi sděleno, že Jana musí odpustit SOBĚ. Přiskočila jsem k ní, udělala jí ochranu a energeticky ji podpořila v technice sebe-odpuštění, kterou bylo nutné vyslovit několikrát, než jsem pocítila změnu u duše maminky. Tu postupně opouštěla agresivita, začala se prosvětlovat.Od Jany jsem odstoupila a viděla, jak duše předstupuje před Janu (Janě jsem celou dobu popisovala, co vidím a slyším). Vedla jsem Janu, aby vyslovila matce odpuštění. Ta poklekla k jejím nohám a i ona žádala po dceři odpuštění toho, co jí kdy způsobila – plakala. Po uvolnění všech energetických vláken, která mezi nimi byla, aniž bych cokoli dalšího udělala, se spustilo světlo nad duši maminky Jany. Ženy se rozloučily, duše poděkovala i mně, otočila se a ve světle odešla. Janě začala okamžitě stoupat energie, cítila se lépe. Tento příběh jsem sdílela, abyste pochopili důležitost a podstatu toho, proč potřebujeme nejdříve odpustit sobě.

Nyní to vidím logicky, ale byly doby, kdy jsem to brala jako druhořadé, nicméně

podstatné u techniky odpuštění, kterou využíváme k čištění vztahové karmy (příčina – následek prožitků ze všech inkarnací s jinou duší – člověkem). Vyplývá to z toho, že pokud prožiji ve vztahu nějakou situaci (stačí výměna názorů, která končí nesouladem obou stran), já či oba si vytvoříme v sobě vinu či křivdu na nevědomé rovině. Pokud ale už preventivně (a to opravdu doporučuji) odpustím sama sobě všechny viny, křivdy, ublížení na všech rovinách svého bytí, které jsem si (ve vztahu s…, a v situaci …) kdykoli vytvořila, přijala za vlastní, ODPUSTÍM a nedopustím, abych si z té situace a pocitů z ní vzniklých vytvořila negativní energii a uložila ji do některých těl (jemno-hmotných či fyzického), tím pádem se okamžitě čistím z nevědomého vytváření vin a křivd. Výsledek se dostaví při dalším setkání s dotyčnou osobou, do 10minut od provedené techniky. Druhá osoba totiž není nucená zrcadlit křivdy a viny, které byste si vytvořili, pokud byste sebe-odpuštění neudělali.

Technika sebeodpuštění = KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ

PRÁVĚ TEĎ A PRO VŽDY ODPOUŠTÍM SOBĚ, VŠECHNY VINY, KŘIVDY, UBLÍŽENÍ NA VŠECH ROVINÁCH MÉHO BYTÍ, KTERÉ JSEM SI KDYKOLI VYTVOŘIL/A, NEBO PŘIJAL/A ZA VLASTNÍ (situace, vztah). ODPOUŠTÍM SI, ODPOUŠTÍM SI, ODPOUŠTÍM SI.

Přeji nám všem, abychom se úspěšně propracovali do doby, kdy budeme ještě v tělech a nebudeme mít co a komu odpouštět. S láskou nám všem Lenka Mohammadi.

Kontakt: www.andelskapani.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení