Oslovila mě klientka (říkejme jí Alena) žijící v Itálii, zda mám schopnost se spojit z duší zemřelého. Po zjištění, že svolení na spojení dostanu, jsem jí požádala, aby mi uvedla otázky, které chce zemřelému položit. Až po předání sdělení jsem se od Aleny dozvěděla, že ho velice milovala a on jí, ale že jim nebylo umožněno, aby v tomto životě mohli spolu být.

Chci s vámi sdělení (po svolení klientky sdílet) a to proto, že v tomto sdělení je další důkaz, jak je velice důležité, pracovat na zbavování se energetických zátěží minulosti, kterými se svazujeme, že v podstatě proto jsme nyní v tělech, abychom se již naprosto osvobodili, abychom mohli žít už lidství světelné.

Zde již komunikace po napojení(říkejme mu třeba Bert) na duši a jeho sdělení, které je vždy v označeném odstavci.

 • Já jsem byl ten, kdo zahýbal provázky, aby tě Alena požádala o napojení, abych měl možnost předat vzkazy a jsem moc rád, že to vyšlo, protože je to pro mne velice důležité, abych mohl uzavřít pozemskou kapitolu tohoto života.

Alena ti vzkazuje, že tě moc miluje a bojí se, abys na to nezapomněl.

 • Je blázínek pokud si myslí, že jde na lásku kterou je schopná dávat zapomenout. Moje drahá nejde na tvojí lásku zapomenout a děkuji za vše co jsem díky tobě mohl poznat a prožít. Naše láska je věčná, v jednom z mnoha životů jsme si to přislíbili a tak se děje. A to je také ten hlavní důvod, proč se s tebou takto spojuji i když si myslíš, že to bylo na tvůj popud.:-) Přišel jsem zde na to, že je na čase, aby ses z této ,,věčné lásky vyvázala,, Ve chvíli , kdy jsme si ji vyslovili a nebylo to v tomto životě, jsme nebyli schopni prožívat lásku bezpodmínečnou a tímto jsme se jako duše k sobě spoutali a po další inkarnace se postupně vysvobozovali. Lenka Ti pomůže jak se v tomto životě od těchto pout osvobodíš a tím dáš i svobodu mě. Moje milá, ty ještě v tomto životě máš plně prožívat lásku a já budu šťasten, pokud se ti to podaří. Pokud nebudeš něčemu rozumět, respektive chtít přijmout, obrať se opět na Lenku, je to posel Boží a pomůže ti.

Děkuji Berte, bude mi ctí… Alena má otázky …

 • Já vím :-), tak pojďme na to.

Kde teď jsi a jak to tam vypadá?

 • Jsem prakticky všude 🙂 jsem ve stavu světla, které může být v jeden okamžik naprosto všude. Je tady vše obklopeno v bílém světle, které ale nevadí tvému zraku. Tak jak je na Zemi nebe modré, tak zde je pohled do dáli bílo mléčný 🙂 Je sranda to popisovat:-) Je zde klid, komunikace probíhá na rovině telepatie, nemluví se ústy.Tvoříš vše co chceš myšlenkou, to znamená, že to tu vypadá tak jak chci a v jeden okamžik jsem na rozkvetlé louce a v zápětí u horského vodopádu. Prostě krááása 🙂

Jak se cítíš, trápíš se nebo jsi šťastný?

 • Jak se cítím? Je to stav absolutní svobody, tělo je tak omezující… Ve stavu světla není možné být nešťastný, to jsou moje milá pocity lidského bytí. Stav který prožívám teď je stav absolutního bytí. Teď jak skrze Lenčiny oči čtu řádky zpět, napadlo mě, že budeš hodnotit styl řeči, každého slova, který ti nyní dávám, ale moje milá povznes se nad to prosím, již nejsem ten kým jsem byl v tom omezeném těle. Opět jsem u své podstaty u své dokonalosti, kterou Bůh stvořil. Divíš se, že Bůh? 🙂 No není to děda na obláčku, ale je to síla energie, která je opravdu všude a všem a v tom jsme mu bez těla podobni.

Pamatuješ si, co jsi cítil těsně před smrtí?

 • Touto otázkou lze myslet cokoliv, ale vím co myslíš. Už jsem v určitém okamžiku strach necítil. Ještě v těle jsem pocítil obrovský příval energie, která mě uvedla do klidu, který jsem předtím v těle nikdy nezažil, teda zažil, ale v jiných životech pochopitelně, protože ten odchod je v podstatě aspoň u mě stále stejný, ale to si rozpomeneš až v naprostém odhmotnění.

Jsi to Ty, kdo mě chodí navštěvovat?

 • Ano, byl jsem nyní s tebou velice často, ale už se naplnil čas, abys ses opět obrátila ke svému životu a neupínala se ke vzpomínkám, protože tím ti utíká drahocenný čas, který sis zde dala žít. Neznamená to že ti nebudu já po boku, když budeš potřebovat. Budu u každé pro tebe životně důležité situace o to se nenechám ošidit 🙂

Cítíš, když na Tebe myslím a jak se trápím a zlobíš se?

 • Jistě že vím když na mě myslíš, tím mě k sobě přivoláváš a svým trápením připoutáváš. Jistě, že se nezlobím, ale dušinko moje, opravdu je čas, aby ses trápit přestala a k tomu ti pomůže právě odpoutání se a rozvázání všech závazků, které jsme si kdykoliv dali.

Budeme spolu, až zemřu a víš kdy to bude?

 • Ano, sejdeme se až opustíš své tělo, ale tvůj pozemský čas ještě zdaleka nevypršel!!! Ty jsi bytost světla, která ještě nenaplnila co si dala v těle prožít a cílem tvé cesty tady je prožívat svobodu, lásku bez podmínek, tudíž je nutné, aby ses osvobozovala od všeho co sis sebou do tohoto života přinesla z jiných zkušeností, protože už to nepotřebuješ!! Chceš po mě datum tvého odchodu? To si děláš legraci? Jen ty si jsi scénáristou svého života a ty se rozhodneš kdy už je čas se vrátit domů… Když říkám ,,TY,, myslím tu duši kterou jsi, bez ovládání ega. Můj čas vypršel, už jsem v těle prožil co jsem potřeboval, nemohl jsem už s mojí vibrací žít v těle na Zemi, ale ty jsi mnohem zralejší, silnější než já. Nyní se rozhoduje, zda se budu ještě inkarnovat až přijde čas- po mé rekapitulaci všech životů. Je tady tak lehce a veselo, co v tělech málo lidí je schopno prožívat, to jen mistři svého života…

Je něco, co by jsi mi chtěl ještě vzkázat?

 • Miluji Tě, miloval jsem Tě a milovat tě budu, protože jsme spolu prošli mnoha vztahy- byl jsem Ti otcem, partnerem, bratrem, synem, dokonce nás vidím, jako v obrácených pohlavích, ale budu rád, když nás rozvážeš jak již bylo řečeno, abychom mohli prožívat oboustranně lásku bezpodmínečnou. Když mi budeš cokoliv chtít sdělit, projdi do svého srdce a tam se se mnou můžeš kdykoliv setkat, stejně jako další Tvý průvodci slyší každou Tvojí myšlenku, tak i já. Mám jedno přání- prosím žij a to ve spokojenosti a radosti sama se sebou, já to nedokázal naplnit, abych opravdu šťasten byl, ale Ty to dokážeš. Miluji Tě.
 • Tobě Lenko, z celého srdce děkuj za tvé poslání, které je tak povznášející a v této době tak důležité, že si to mnoho lidí ještě ani neuvědomuje. Děkuji a klaním se tvé cestě.

Uf, Aleno to je vše co mi bylo sděleno pro tuto chvíli, doplním Vám v podobě odkazu na můj web k technikám, kterými se lehce jednoduše vyvážete z jakéhokoliv vztahu.

Nejdříve zrušte vše co jste si kdykoliv vyslovili – https://www.andelskapani.cz/index.php/zakladni-kroky-na-duchovni-ceste/31-zruseni-vsech-slibu

Po té technikou odpuštění se vyvažte a dejte svobodu

https://www.andelskapani.cz/index.php/zakladni-kroky-na-duchovni-ceste/33-zakladni-kroky-na-duchovni-cesteodpusteni

A prakticky zde- https://www.andelskapani.cz/index.php/zakladni-kroky-na-duchovni-ceste

najdete vše co vám dále může pomáhat na vaší cestě, abyste se osvobodila od veškeré minulosti a mohla žít ráj na Zemi.

Mějte se krásně a držím palce abyste si naplnila vše co jste si dala.

Andělská paní

Lenka Mohammadi
www.andelskapani.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení