!Léčba rakoviny-přírodní  chemoterapie!

3 díly javorového sirupu nalijete do kastrolku a vložíte do vodní lázně (větší kastrol s vodou) a zahříváte tak, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C. Do horkého sirupu pak vmícháte 1 díl čisté jedlé sody bez jakýchkoli chemických přídavků. Pozor, směs prudce vypění. Míchejte až se soda v sirupu rozpustí.

Při nádorovém onemocnění užívejte první tři dny 5x denně 1 lžičku směsi a další týden pak 3x denně po jedné lžičce. Tato dávka obvykle vystačí k absolutnímu vymizení nádoru. Je možné užívat i preventivně.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Tak jsem se rozhodla jako prevenci tento recept vyzkoušet. Udělala jsem si kůru na sedm dní třikrát denně. Neměla jsem lékařsky potvrzen žádný nález, ale jsem přesvědčená, že kdyby jen tak náhodou 🙂 tak už nic není 🙂 Pokud někdo recept vyzkouší budu ráda, když se podělíte s námi o zkušenosti.

To, v co věříš,

se stane tvými myšlenkami.

Tvé myšlenky

se stanou tvými slovy.

Tvá slova se stanou tvými činy.

Tvé činy se stanou tvými návyky.

Tvé návyky se stanou

tvými hodnotami.

Tvé hodnoty se stanou tvým osudem.

———————————————————————————-

Nešla na chemoterapii. Vyléčilo ji jmelí!

 Měla obrovské štěstí nebo kápla na skutečně účinnou přírodní léčbu rakoviny? Třiapadesátileté Joan van Holsteijnové ze Skotska je to jedno, pro ni je důležité, že se nádorového onemocnění zbavila. Odmítla podstoupit náročnou chemoterapii a zkusila užívat jmelí bílé. A výsledek? „Dnes můžu říct, že za svůj život vděčím jmelí. Jsem tak vděčná a cítím se dobře,“ tvrdí Joan.

„Jsem zpátky v životě díky té rostlině. Nikdy předtím jsem ji v bytě neměla,“ tvrdí pacientka postižená nonhodgkinsovým lymfomem, bolestivým nádorem, který se v jejím těle zvětšil až do rozměrů slepičího vejce. Lékaři jí doporučili okamžitě chemoterapii. „Byla jsem vyděšená, protože vám z toho může být příšerně zle,“ vzpomíná Joan na chvíli, kdy odmítla konvenční léčbu a smířila se s faktem, že možná umře.

Místo injekcí chemoterapie si raději nechala aplikovat injekce léčivých výtažků z jmelí bílého v Birminghamu na klinice Park Attwood. Za šest měsíců se nádor ztratil, po roce a půl zmizel i další nádor. „Obvykle pacienti s rakovinou zkoušejí chemoterapii a až pak jmelí,“ tvrdí Joan.

Sama se zdráhá propagovat jmelí jako zázračný lék. „To ne, ale chci jen, aby ostatní stejně postižení lidé znali všechny alternativy,“ tvrdí matka čtrnáctileté Lisy.

Podle jedné německé studie užívání jmelí jako doprovodná léčba k chemoterapii může prý zvýšit šanci na přežití až o 40 procent.

Přehled komentářů :

(Erika, 2. 4. 2009 21:50)

prosím co znamená ty 3 díly???…kolik je jeden díl??myslí se tím jako jedna ta láhvička toho sirupu??….děkuji za odpověd Erika

Odpovědět

michani sirupu a baking sody (ne prasku do peciva!!!)

(proud, 7. 12. 2010 16:10)

nejsem si jistej,ale myslim,ze se to spoji,i kdyz zustane usazenina,zkusil jste nekdo chut samotny sody a samotnyho sirupu? :-),jsou jiny,ale po smichani je ta chut taky jina,takze selskym rozumem soudim,ze se to pri spravnym postupu slucuje ;-).ve vodni lazni40 az 45 celsia michame pomer smesi 1:3 sody a sirupu 5minut,no da se i experimentovat,ale myslim,ze asi puvodni vyzkousenej navod bude funkcni 🙂

Odpovědět

Pro Markétu

(Andělská paní, 31. 10. 2010 21:35)

Markéto, já osobně když jsem si kůru dělala preventivně po dobu 5 dní, 3krát denně, jsem si směs namíchala v celkovém množství najednou a skladovala jsem ji při denní teplotě…

Odpovědět

všem

(Markéta, 28. 10. 2010 11:26)

Potřebovala bych poradit, jestli někdo z Vás ví, jestli se může javorový sirup se sodou namíchat ve větším množství dopředu (a jak ho v tomto případě skladovat), nebo raději čerstvý pro každé požití? Požít se má za tepla a nebo studený? A jestli už někdo z Vás zjistil, který výrobce dodává čistou jedlou sodu.

Odpovědět

Pro Jiřku

(Andělská paní, 16. 8. 2010 13:10)

Jiřko, moc Ti děkuji za příspěvek, určitě bude mít vliv na vyzkoušení těm, kterým by tak jednoduchá věc mohla zachránit život, pokud ještě nepřišel čas odejít. Děkuji ……..

Odpovědět

všem

(Jiřka, 7. 7. 2010 15:33)

Všechny zdravím, chci jen aby jste všichni věděli, že javorový sirup opravdu zabírá.Moje mamka měla tři velké ložiska( u slinivky, pod žaludkem a pod střevem) lékaři odmítali operaci a chodila jen na chemoterapie.Námýchala jsem jí sirup který týden užívala, nebylo jí vůbec špatně, dokonce se cítila líp.Po čtrnácti dnech jela na Pet vyšetření, na kterém jí zjistili, že nic nemá a je naprosto zdravá.

Odpovědět

spojení

(jindra, 20. 2. 2010 18:17)

Musím se k vám přidat, na netu trávím již dlouhé měsíce a mám přečteno kde co ohledně spojení javorového sirupu a sody. Pokud se to někomu podařilo spojit(mi nikdy), proč se taky nepodělí s ostatními, aby napsal konkrétně, který výrobce dodává čistou sodu. Pokud to někdo učiní, budu mu vděčna.

Odpovědět

Pro Hanku

(andělská paní, 16. 11. 2009 7:52)

Milá Hanko,

I já když ten recept zkoušela měla stále usazenou vrstvu sody. Vždy před použitím jsem směs pořádně promíchala ( hrkala s lahví kde jsem obsah měla ). Já měla více obavy, abych nezahřála směs na vysokou teplotu. Vzhledem k účinkům každé ingredience zvlášť, si myslím, že jen důležité dostat do sebe ve stejný čas sirup se sodou v určeném poměru.

Zatím zde nikdo nenechal info o jasném účinku tohoto receptu, ale pokud se našel někdo, komu to pomohlo tak proč to nezkusit s vírou uzdravení.

Odpovědět

spojení

(Hana 30.10.2009, 30. 10. 2009 22:08)

Několikrát jsemdle návodu vyzkoušela smíchat javorový sirup a sodu.Vždy má tato směs je ale tato směs u dna světlejší,dokonce do dalšího dne se sirup uvolní a jsou z toho 2 zřetelné vrstvy.

O něco lepší tto je když směs míchám ne ve vodní lázni,ale přímo na mírném teple v kastrůlku.Druhý den je to opět dole světlejší,ale po dalším promíchání zůstane směs kompaktní.Nevím tedy jestli se molekuly javorogvého sirupu spojily s molekulami sody.Pokud ne,myslím že je tato směs na léčbu rakoviny neúčinná.Jakou dělám chybu?

Děkuji Hana

Odpovědět

……

(Erika, 7. 4. 2009 19:21)

Děkuji vám za odpověd…myslím,že stojí za to,to vyzkoušet….už mám koupený ten sirup…tak uvidíme!děkuji s pozdravem pěkného dne Erika

Odpovědět

pro Eriku

(andělská paní, 4. 4. 2009 20:00)

Zdravím Eriko,já to chápu tak, že záleží podle toho, jak velké množství si mícháš. Pokud bude sirupu 300ml tak sody 100ml, v každém případě jsou produkty přírodního charakteru a cítím, že pokud to někdo cítí zkusit nemusí mít obavy, že by recept ublížil naopak, jinak by jsi ho na mých www nenašla. Přeji a věřím, že pomůže.

Odpovědět

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení