Původní příčiny nemocí

Když se mi poprvé dostala kniha od L.L.Hay do rukou(a je to téměř 20let) MILUJ SVŮJ ŽIVOT byl to prvotní podnět u mě, ke změně mého myšlení. Louisa mě natolik oslovila a utvrdila, že TATO KNIHA SE MI STALA PRACOVNÍM MANUÁLEM a do dnes ho používám při práci se svými klienty. Jistě je už většině nám známo, že pravé příčiny každé nemoci jsou v psychice, já říkám EMOCE=NEMOCE .

Takže každá potlačená emoce z prožívaných situací v našem životě,  způsobují bloky v našem těle, a to kde blok vznikne je zapřičiněno právě tím, o jakou situaci se jedná. Nové myšlenkové návyky neustálím opakováním uložíte do podvědomí a tím odstraníte původní příčinu problému.

Miluj svůj život   Louise L. Hay

Louise Hay (narodila se v roce 1927) je autorkou opravdu zajímavou a jistě by ji měl znát každý, kdo se o uzdravování pomocí “zázraků” zajímá. Ne že by se jednalo o čarování, ale zamyšlení se nad sebou samým a změna přístupu k životu nemůže být na škodu. Velkou váhu všemu přidává i skutečnost, že Loiuse prošla vším možným a často i nemožným sama a tudíž “ví, o čem mluví”. Když byla Loiuse ještě dítě, rodiče se rozvedli, znásil ji soused, nový tatík ji bil a sexuálně zneužíval. V patnácti letech, se sebevědomím na nule, utekla z domova, živila se jako servírka a – co nevidět se jí narodila holčička. Protože se však o ni nemohla postarat, darovala ji bezdětnému páru. Zmizela pracovat do Chicaga a později do New Yorku, kde její sebevědomí začala zvyšovat práce modelky a sňatek s atraktivním Angličanem, nicméně v po řadě let klidu si našel jinou ženu a Louise se ocitla téměř tam, kde před let – na nulovém bodě seběvědomí.
Celkem omylem se dostala na setkání Církví křesťanského vzdělávání a najednou pocítila potřebu poslouchat, učit se, sledovat. Kurzy v Církvi skončila a přihlásila se na univerzitu v Iowě, začala s léčením a dostala také nápad napsat první knihu – Uzdrav své tělo.
Aby to nebylo tak snadné – dověděla se od lékaře, že má rakovinu. S nevyléčitelnou nemocí se však nesmířila, nenechala nádor odstranit a začala se léčit, tak, jak to učí ostatní – změnou postoje k sobě samé, změnou mentálních návyků a chování. Po půl roce nejrůznějších druhů léčení pro ni měl lékař výbornou zprávu – rakovina je pryč.
Vydání knihy Uzdrav své tělo změnilo opět život Louise naruby. Přicházeli první vlastní pacienti, začala přednášet a celkově se jí dařilo. Navázala znovu kontakt s maminkou a sestrou (a jestli neumřely, mají se dobře dodnes 🙂 ).

Louise Hay vydala od té doby řadu knih, z většiny se okamžitě stal bestseller, překládají se do více než dvaceti jazyků po celém světě. Nejzajímavější z celého díla je seznam nemocí a jich možných psychických příčin, který byl zařazen do několika knih. Časté jsou také detialní návody, jak změnit sebe i svět okolo. Samozřejmě to něco stojí (ztráta součaných přátel, změna práce apod.), ale výsledek je vždy lepší.

Tvé tělo

Phil Bosmans

Tvé tělo – zázračný dar.
Svým tělem tkvíš v současnosti:
Jsi viditelný, Jsi uchopitelný, jsi citlivý.
Očima se můžeš smát i plakat.
Hlavou můžeš myslit,vzpomínat snít.
Ústy můžeš jíst,mluvit a zpívat.
Rukama můžeš hladit, pracovat,psát.
Srdcem můžeš milovat,
Být laskavý a těšit druhé.

Tvé tělo- dům ve kterém bydlíš.
Tvé tělo je tvůj dům zde na zemi,
tvé oči jsou okna do světa.
Nejsi jen tělo, jsi nesmírně víc,
Ale nemůžeš bez něho žít,
musíš o něj pečovat,
ale nehýčkej ho. Tvé tělo – nástroj lásky.
Dobré slovo můžeš pronést jen
proto, že máš ústa.
Laskavé gesto můžeš udělat
proto, že máš ruce.
Láskyplně se dívat
protože máš oči.
Tvé tělo je dobrý pomocník.    

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení