26.8.2015 Rozhovor pro Telebrity…

ANDĚLSKÁ PANÍ – vlastním jménem Lenka Mohammadi, je to duchovní žena pomáhající lidem, dostal jsem s ní sezení jako dárek k narozeninám a od té doby mi navždy zůstala v mé paměti.

1. Jak se Vám aktuálně žije, stále v Praze a vše v pohodě?

Aktuálně se v Praze pohybuji v podstatě pouze pracovně, a to intenzivně 2-3 dny v týdnu, kde provozuji ve studiu Angel poradenství v rámci osobních konzultací a pravidelně v úterý večer skupinové terapie. Jinak mě to od loňského roku opět vede být blíže přírodě, a protože pracuji s lidmi i na dálku, tak využívám této možnosti, kdy jsem více na chalupě, kde mám vše co potřebuji já, ale i pro práci na dálku. Zároveň mám zde i klid pro psaní knihy, kterou jsem začala psát v květnu letošního roku.

2. Jak pokračuje Váš zájem o duchovno, samostudium nebo navštěvujete nějaké kurzy?

Můj zájem o duchovno pokračuje od roku 2011 v podstatě v profesionální formě, kdy od této doby se mé poslání stalo zaměstnáním a věnuji se už výhradně práci s lidmi a pro lidi. V roce 2000 jsem na sobě začala intenzivně pracovat formou reiki terapií a mnoho jiných, kdy jsem po dobu dvou let na sobě následně pracovala pod vedením právě mého mistra reiki a tím se mi zároveň otevřelo naplňování cesty mého poslání zde na Zemi, v té době jsem už souběžně byla vedená pomáhat na základě vlastních zkušeností dalším lidem, takže s lidmi touto formou pracuji téměř 15 let. Co se týče kurzů, v podstatě jsem byla zasvěcená pouze do reiki a práci s tachionovou energií a to z toho důvodu, že jsem potřebovala informace, co se se mnou děje, co se stalo, od chvíle, kdy jsem zaregistrovala, že na co sáhnu, to léčím. Tím, jak jsem se postupně zbavovala těžké energie ze zátěží minulosti – křivd, vin atd. Tak se mi automaticky začala rozvíjet mimosmyslová vnímání – jasnoslyšení, jasnovědění, jasnovidění. Proto mi také v určité chvíli byla poslána na pomoc ještě jedna dušička, která mi pomohla přijmout, že nejsem blázen, že to co slyším není výplod mé fantazie, ale duše zemřelých, které potřebují pomoc, ale i průvodci světla, které nám pomáhají – říkáme jim andělé, archandělé. Jinak mi vše přicházelo samo a potvrzení, informace jsem čerpala většinou z knih, které ke mně v té době přicházely.

3. Co si myslíte, že je smyslem života, proč tady jako lidstvo jsme?

Řeknu to velice jednoduše. Lidstvo je na Zemi proto, že duše (vaše podstata bez těla) byly zařazené do ,,projektu člověk“. Smyslem toho je, aby duše v průběhu všech inkarnací (vstupů do fyzického těla – život, je jich statisíce) měla možnost zažít vše, být vším a to na základě prožitků všech možných zkušeností od utrpení až po stav bezpodmínečné lásky.

4. Zatím to vypadá, že je na světě hodně zla, násilí, soupeří se o moc a peníze, jaký je Váš recept na klid a mír a spokojený život?

Tady jako odpověď použiji citaci, protože jednodušeji a přesněji nejde odpovědět:

K tomu, aby byl mír na světě, je třeba, aby národy žily v míru.
K tomu, aby byl mír mezi národy, nesmí se pozvednout jedno město proti druhému.
K tomu, aby byl mír ve městech, musejí se dorozumět sousedé.
K tomu, aby byl mír mezi sousedy, je nutné, aby rodina žila v souladu.
K tomu, aby byl mír doma, je třeba nalézt jej ve vlastním srdci…

•Lao-c-Čína, 6stol. př.n.l. (citováno podle P. Coelha)

5. Někteří nedokážou žít bez lží a přetvářky, jaký je Váš názor, proč se to děje?

Nosíme masky a lžeme do doby, kdy něco skrýváme, co je naší součástí ať vědomě či nevědomě. V úplné podstatě je to práce ega, která vytváří strach, že mě nebudou mít rádi. Strach, že mě nebudou mít rádi máme do doby, kdy nemáme rádi sami sebe a tím budeme stále pod vlivem ega. Sami sebe nemáme rádi, protože místo lásky, jsme nádoby plné strachů z předchozích zkušeností ať z tohoto života, či jiného. Všechny zkušenosti zažíváme proto, abychom mohli naplnit ,,projekt člověk“. Takže nic není ,,špatně“ a vše má důležitý význam, který najdete pouze pod vhledem duchovním. Omezeným lidským úhlem pohledu, dnes již nedostanete odpovědi v pravdě a příčinu toho, proč žiji, co žiji.

6. Vím, že se to nedá krátce a jednoduše říci, ale doporučte nám, jak má mít člověk sám sebe rád?

Mít sám sebe opravdu rád, člověk nebude schopen do té doby, dokud nepřijme i TEMNOU stránku v sobě. Co tím je myšleno temná stránka? Ta naše část, která je ovládaná egem, ta která někdy v minulosti, možná i dnes – lže, soudí, podvádí.. dělala vše za co se dnes stydíme, viníme, že jsme někdy udělali, možná i stále děláme a tak jsme to v nás zametli pod pomyslný koberec, aby to nikdo neviděl. Proč je to nutné přijmout? Protože je to součást procesu, učení na cestě v našich momentálních inkarnacích a právě proto PŘIJMĚME, že je i temná stránka naší součástí a bude do té doby, do kdy budeme vlastnit ego a ego budeme vlastnit do konce života, jak kdo velké je individuální dle síly lásky v nás, která dokáže kočírovat hladinu ega. Proč potřebujeme v tuto chvíli ego? Díky egu, jsme schopní dalšího vývoje, protože je zvídavé, ego je potvůrka, které nás na jednu stranu vede, abychom šli dál v životě, ale na druhou stranu, nám háže klacky pod nohy tím, že každou změnou v nás vyvolává strach z neznáma. Přijměte tedy vše, co jste kdy udělali bez energie lásky, poté si vše odpusťte a věřte, že bude čím dál méně a méně takových situací, protože tímto způsobem se budete dostávat blíže a blíže ke své podstatě – lásce…

JEN TO CO JSME SCHOPNI DÁVAT SOBĚ , JSME SCHOPNI DÁVAT OSTATNÍM!!!!

Co neznamená ,,mít rád sebe”
– považovat se za toho nejlepšího, nejkrásnějšího, nejchytřejšího nebo nejšikovnějšího…
– chovat se nadřazeně nebo podhodnocovat druhé
– chtít být středem všeho dění
– nevidět své chyby a jakoukoliv kritiku od druhých brát jako útok na vlastní osobu
– využívat druhých k vlastnímu prospěchu v jakékoliv formě – materiální, citové, duchovní
– vytváření image bohatství, shromažďování nejkvalitnějšího z kvalitního a vysoké nároky jako takové.

Všechny výše uvedené vlastnosti jsou projevem naší malé sebedůvěry, která je příčinou toho, že ve skutečnosti nemáme rádi sami sebe.

Co znamená ,,mít se rád”
– ano jsem krásný, chytrý, šikovný…
– přijímat sám sebe pozitivně a bezvýhradně takového, jaký jsem, se svými specifiky, chybami a nedostatky
– mít sám pro sebe pochopení a dobrý pocit ze sebepřijetí
– chovat se sám k sobě jako ke svému nejlepšímu příteli
– umět si odpouštět (na všech úrovních )
– když cítím říci slovo ,,NE” tak ho vyslovit bez pocitu viny

www.andelskapani.cz

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení