Rozhovor s Andělskou paní o andělských kartách a budoucnosti

Paní Lenka “Andělská paní” denně motivuje obrovské množství lidí pomoci andělských karet a pozitivních myšlenek. Určitě ji všichni znáte z Facebooku a jste jejími sledovateli. Mnoho let dělá výklady budoucnosti, různé terapie, léčitelství, čištění a komunikuje na dálku. Dovolila mi nahlédnout do jejího soukromí a zodpověděla mi pár otázek, o které se s vámi ráda dnes podělím.

 

Řekněte nám prosím na začátek o sobě pár slov. Jaká jste bytost? 

Jaká jsem bytost? Záleží na úhlu pohledu. Z pohledu duchovního, jsem bytost světla v lidském těle, která má na Zemi poslání šířit pravdu a takto mi to kdysi přišlo: Já jsem Světlo, já jsem Láska, já jsem Mír… Přišel jsem od otce Boha, proto se mezi Vámi nacházím. Přišel jsem Vám zvěstovat, jak naučit se milovat. Milovat se Boží láskou, přestat žít na očích s páskou. Jsem zvěstovatel pravdy Boží…Můj úkol od Boha jednoduchý jest, naučit pravdu žít a žít svou čest. Jednoduchý úkol zdá se být pohledem od Boha, z lidského úhlu pohledu, je velký jako stodola… Já světlonoš Vhisyell.

Z lidského úhlu pohledu jsem v ženském těle ženou, která prošla lidskou zkušeností rolí dcery, partnerky- manželky, matky, babičky a díky všem zkušenostem ze všech rolí prožitých, jsem dnes tím, kým jsem. Více snad jednou v knize…

Přibližte nám prosím svůj běžný pracovní den, jak vypadá práce kartářky v praxi? A jaký význam mají pro Vás andělské karty?

Jak bylo zmíněno výše, nejsem a ani nechci, abych byla prezentována jako kartářka, i když mnoho lidí se ke mně dostane třeba právě cestou, přes týdenní terapeutické výklady karet. Jsem světlonoš, který má schopnost díky lidskému tělu, být lidským duším prostředníkem informací, které každou duši, která mi je poslána má pomoci projít transformací ke svobodě duše (hodně jednoduše řečeno). Forem, jak toho docílit je mnoho. Může to být formou osobních konzultací a následných terapií, nebo formou skupinových setkání, skupinových terapií a sdílení, které pořádám 20 let. 

Pracovní den je velice individuální, který je podřízen potřebám lidí, kteří mě kontaktují. Každé ráno již 5 let zahajuji den procházkou s mojí pudlí slečnou. Od dopoledne mám vypsané termíny na konzultace, s přestávkou na oběd a odpolední procházky(venčení). Pokud mám ,,volno”, pracuji na webových stránkách, facebookové stránce, emailu, organizování pořádaných skupinových setkání.

Andělské karty používám při osobních konzultacích pro potvrzení a rozšíření sdělení, které mi přichází formou jasnovědění a jasnoslyšení, stejně tak při práci se skupinami.

Máte nějaké koníčky mimo Vašeho poslání? Jak trávíte víkendy a osobní volno?

Jsem velice všestranná, a to do všech směrů. Jsem hodně spojená se Zemí, takže procházky v přírodě i díky mé psí pudlí parťačce jsou dennodenním programem. Víkendy, pokud nemám pracovní se skupinou, trávím od jara do podzimu na chalupě u lesa. Ze sportu ráda lyžuji, plavu, bruslím a cvičení s vlastním tělem i ve fitku mi také není cizí. Ráda si zatančím, zazpívám, zahraji na kytaru, maluji. Jsem tvořivá, a to i třeba v kuchyni. Vše se odvíjí dle nálady a momentálních potřeb a možností. Jsem dcera, matka i babička, tak do osobního volna zahrnuji rodinu, jak to jde.

Jaké starosti a otázky řešíte při výkladech nejvíce?

Ke mně se dostávají lidé, kteří jsou již otevřeni vědomému žití. To znamená, že již prožili tolik zkušeností, které je posunuli v duchovním vývoji duše tak dalece, že informacím které jim skrze mě jdou rozumí a praktické rady uchopí a praktikují. Mnoho takových osobní transformaci prožívají prostřednictvím vztahů- rozchod, smrt, nemoc.

Proč je tento rok 2020 takový, jaký je? (Váš názor) 

Každý jedinec prožívá v každém okamžiku z pohledu od sebe ven tak a to, jak a co prožívá uvnitř sebe. Proto každý okamžik, každý jedinec prožívá individuálně. Ale zároveň každý z nás jsme článkem jednoho celku, který nazýváme kolektivní vědomí a nevědomí. 

Globální pohled na tento rok, nám všem ukazuje, zrcadlí, v jaké fázi jsme jako celek. Jak zatíženi minulostí duše na Zemi ještě jsou a tím si ještě svobodu duše brání žít, díky iluzím, které si vytvořili, že pravdou a podstatou jejich existence stále je. Toto vše v sobě jedinec má změnit, pak zákonodárce společenství, volnost a svobodu nebude potřeba prostřednictvím iluze viru plenit.

Proč se někteří lidé bojí nahlédnout do budoucnosti a výklady karet řadí k černé magii?

Na to je jednoduchá odpověď. Všeho čeho se bojíme venku, je součástí nás samotných ( není vyřešeno z minulých prožitků). Takže pokud by to bylo tak jak se ptáte, byl by to člověk, který sám by v ten okamžik, byl třeba i z minulého života pod vlivem, a to jakkoliv obětí, či oběti vytvářel formou černé magie a temných energií.

S jakou energii většinou pracujete? A jak se čistíte  od špatných lidí?

Pracuji s energií lásky, často napojená na zdrojovou energii s podporou světelných pomocníků, takže vždy individuální pro danou situaci a jednotlivce. Neexistuje špatný člověk, ale člověk zatížen svými vlastními stíny strachů, které se lehce pak nabalí negativní energií z kolektivního vědomí. Čistit se potřebuje úplně každý, ne jen já. Ti, co pracují jakýmkoliv způsobem pro druhé lidi (třeba prodavačka), protože každý je součástí kolektivního vědomí. Proto má být způsob očisty jednoduchý, ale vědomí a v mých doporučeních je očista v prvé řadě s žádostí k Archandělu Michaelovi, dále v napojení na Vyšší Já a velice často prostřednictvím živlů jako je voda a oheň.

Těšíte se na Vánoce? Budou na sněhu?

 Žiji v přítomnosti, tudíž se těším z každého dne, který tu mám možnost být. 

Svátky vánoční jsou pro mě o užívání atmosféry, kdy si vždy byli lidé malinko blíž. Kdy si vzájemně přejeme:,, šťastné a veselé” a já mám tu čest si Štědrého dne a večera užívat v kruhu rodiny mého syna při pohledu na vnučky očekávající Ježíška, což je veliké bohatství. 

Otázka, zda budou Vánoce na sněhu je zavádějící (nejsem rosnička), ale kde je otázka, je i odpověď, ne všude sníh pravděpodobně bude, takže bude záležet, kde se budete pohybovat, na Českých horách něco málo nasněží. Ale jde mi, že díky omezení leteckého provozu, by mohlo být letos sněhu více než roky zpět.

Máte nějaké andělské poselství pro lidi? Něco jako vzkaz.

,,Něco jako vzkaz” lidé dostávají skrze mě každý týden ve výkladech pro jednotlivá znamení, kde mám vždy na začátku stopáž ,,pro všechny”. V týdnu 19-26.11.20 šlo velice silné poselství a doporučuji ho shlédnout každému.

Ale abyste neřekli, že vás v rámci tohoto rozhovoru odbývám, vytáhla jsem 3 karty, které říkají úžasné povzbudivé poselství:

1/Nacházíte se na konci jednoho životního cyklu. Zavolejte své anděly, ať vás povzbudí a vedou další kroky. Čeká na vás štěstí.

2/ Pokračujte vpřed, očekávejte zázračné řešení.

3/Neztrácejte víru a naději, protože na obzoru se objevuje něco pozitivního a nového, co však zatím nevidíte.

Paní Lenko, moc děkuji za krásný rozhovor a poselství pro lidi. Přeji Vám krásné dny a kouzelné prožití letošních svátků ve zdraví a v kruhu svých nejbližších. 

https://www.zenysro.cz/blogy/zenske-kruhy-a-spiritualita/rozhovor-s-andelskou-pani-o-andelskych-kartach-a-budoucnosti

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení