Pleja Světlo Krystal
Energie vesmíru
O letním slunovratu 21.6. 2015 přijde na Zemi další silná vlna světelných energií, proudící z galaktického centrálního zdroje. A jak to energeticky ustát, zvládnout, je – žít v přítomnosti, toho co se skutečně děje. S vírou v dobro – být dobrem, konat dobro. Cítit svým otevřeným srdcem a vnášet lásku, ať se děje, co se děje. Na negativní, špatné zprávy, lidi, nereagovat ve stejné vibraci. Utvářet svět Jednoty, posilovat energie skutečnosti. Lidé s vibračně navýšeným vědomím budou připraveni toto silné Světlo z vesmíru, energeticky pojmout.
Energie skutečnosti.
S energiemi to pro nás bude pořádný “mazec”, taková silnější sprcha Světla nás čeká. O co jsou energie silnější, o to více pociťujeme transformační změny na sobě. Naše fyzické tělo dostává pořádně zabrat, a tak již několik dní můžete opět cítit velkou únavu, ospalost, nesoustředěnost, bolesti kloubů, svalů, páteře, hlavy, chce se vám více spát, můžete mít problémy s pamětí, s krátkodobou, ale především s dlouhodobou, která se váže k minulosti. Těžko se rozpomínáte na staré, bolestné, nepříjemné prožitky a když už nějaká ta bolest vyplave na povrch, jeví se vám jako váš sen, který se vám jen zdál, a ve skutečnosti jste nic z toho neprožili. A to je v pořádku, vše probíhá jak má, mění se a vibračně posouvá výš. To, co pro vás bylo skutečné, je teď vašim snem a co bylo vašim snem toho, co se vám zdálo, je teď pro vás skutečné. Mažou se vám staré programy (Matrix) a najíždíte na nové. Proto buďte na tyto silné energie Světla připraveni a mohli je energeticky pojmout. Ti citlivější mohli u sebe zaznamenat velké výkyvy nálad, především v emocionální rovině, ale také i vibrační pády a vzestupy, které nám ukazují, co děláme správně a co ne.
Energie srdce
Soucítění (srdce) s druhými je to, co lidi teď spojuje, sjednocuje. A tak i naše smutky, trápení, vylézají napovrch, a proto se teď můžete cítit hodně, hodně smutní, ze světa, který se vám projektuje… utrpení lidí a také i zvířat, zasaženi katastrofami, válkami, bídou, nemocemi a krutě zabíjeni. Soucítíte s nimi, ale sami nemůžete zasáhnout, nijak pomoci, trápí vás to. Projevil se ve vás soucit (srdce) nejen k lidem, zvířecím tvorům, ale k celé přírodě, která patří k matce Zemi. A když se na to podíváte z vyšší úrovně, uvědomíte si, kolik láskyplného ve vás je, skutečné (boží) lásky. Vaše srdce je tak otevřené pro další otevřená srdce. V této nízké hustotě k nám nepřichází nic náhodné, neboť nás má něčemu naučit, posunout dál. Vše je se vším energeticky propojené a není tedy ani náhodné. Realita se nám jeví kolikrát dost krutá, ale abychom ji změnili a
nezůstávali v realitě, která nám nevyhovuje, měli bychom najít řešení toho, co změnit lze a energeticky na to dosáhneme.
Energie potravy.
Jednou jíte více, jindy zase málo, záleží, jak si to s jídlem rozvrhnete. Kdo není vegetarián, zaznamenal, že maso (nízká vibrace, pokud není dohoda mezi Dušemi, kdy Duše vtělená do zvířete dobrovolně poslouží jako potrava) už pojídá s nechutí. To znamená, že vaše vědomí se vibračně navyšuje a přijímání nízkovibrační potravy dělá vašemu tělu problémy. Co se týče konzumace jídla, jezte hodně ovoce, zeleninu, plody země, které jsou vibračně výše nežli maso a potraviny, které obsahují umělé přísady. Při jídle je dobré potravu vždy pořádně rozkousat a během jídla zásadně nepít. Vodu pijte před jídlem, aby žaludek potravu dobře zpracoval neředěnými žaludečními šťávami.
Energie vody.
Někteří už hůře snáší zvýšené venkovní teploty a v takových chvílích je voda opravdovým balzámem. Nejen uhasí žízeň, ale i zvlaží tělo. Jednoduše řečeno, dodá nám energií. Ale pocit velké žízně můžete mít, i když zrovna není vedro. Transformace je v plném proudu energií Světla a určitý dopad to na naše fyzické tělo má. Samozřejmě, že pro náš organismus je k pití nejvhodnější čistá, pitná voda, ale jistě se nebudeme vyhýbat bylinkovým čajům, ovocným šťávám, toho, co je spojené s přírodou. Pijte dostatečné množství čisté vody (denně 1 litr nejméně) která energeticky pročišťuje. Nepijte kupovanou balenou, pokud to je možné, raději ze studánek, nejlépe těch horských, jinak tu doma z kohoutku. Ale jak už víme… i z toho kohoutku je někde problém ji pít, jelikož je hygienicky nevyhovující. Ano, pokud to jde, buďte s vodou v častém kontaktu, pomáhá nás energeticky pročišťovat. Ale tady také platí jedno základní pravidlo, řízené vyšším vesmírným zákonem o přitažlivosti, kdy jsou energie ve vibrační shodě, “Jen čistému vše čisté ” takže, čí úmysly jsou nečisté, není ve svém srdci, vesmír mu čistotu nepředá, protože není ve vibrační shodě. I voda má svou informační paměť. Možná pro někoho nepředstavitelné, že to tak funguje, ale bez lásky k sebe samému a také i bližnímu to v této nízké hustotě ani jinak fungovat nemůže.Také hodně odpočívejte, pokud to jde, s dostatečným spánkem a věnovat se i sebe samému, své Duši – meditovat, relaxovat při nějaké příjemné hudbě anebo ven do přírody, poslechnout ptačí zpěv, nádherné vyšší zvukové frekvence, které vás vibračně správně naladí.
S láskyplností Emotikona heart PLEJA
Pleja Světlo Krystal – Transformace Tady a Teď
Zdroj:http://tredoxe.blog.cz/


Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení