Zrušení všech slibů, programů :

Jednoduchá technika, která Vám opravdu velice pomůže na Vaší duchovní cestě, a jedna z dalších věcí, které nejde přeskočit a zapadá do mozaiky naší očisty a léčení. Je nejvyšší čas zbavit se – vyvázat se ze všech slibů, jaké jsme kdy v minulých inkarnacích dali. Ale ne jenom v předchozích životech, ale dali jsme si různé dohody a smlouvy s temnými entitami, aby nám v určité úrovni našeho vývoje zabraňovali v postupu našeho vývoje. Možná jsme kdysi dávno složili slib chudoby, který nám nyní v tomto životě brání v tom, abychom zažívali hojnost a nepropadali se do existenčních problémů, možná jsme slíbili věrnost až za hrob určitému člověku, či skupině, a tento slib nám brání, abychom prožívali harmonii v současných vztazích. Nechte se sami vést intuicí a při napojení na své Vyšší Já zjistěte jaké sliby potřebujete zrušit.

 Úplňkový den je na tento rituálek jako stvořený, ale není nutný-jakýkoli den je vhodný.

 Postup rušení:

1. JÁ JSEM TA MOCNÁ PŘÍTOMNOST BOŽÍ VE MNĚ A SVOJÍ ZDROJOVOU ENERGIÍ MĚNÍM VEŠKERÉ ZÁVAZKY NELÁSKY, KTERÉ MÁM VŮČI TEMNÝM ENTITÁM, KTERÉ JSOU TEĎ V MÉM BYTÍ V CELÉM ROZSAHU A TRANSFORMUJI JE NA LÁSKU PRÁVĚ TEĎ.

7x nádech, výdech( doporučuji nyní každý den po delší dobu- dle intuice, tímto se vyvazujete ze smluv, které jste si dali s temnými entitami, aby Vám bránily v očistě)

2.,,Právě teď a pro vždy, ruším všechny programy včetně všech programů pojistných, které by mi bránily, zrušit všechny sliby, zákazy a vše co jsem kdykoli, komukoli vyslovil a tím se zavázal, ruším vše co již není v souladu s mojí duší. Ruším, ruším, ruším…”

7x nádech, výdech( doporučuji nyní každý den po delší dobu- dle intuice, pojistné programy- s temnými entitami)

3. “RUŠÍM PRÁVĚ TEĎ A PRO VŽDY, VŠECHNY PŘÍSLIBY, KTERÝMI JSEM SE KDYKOLI MINULOSTI KOMUKOLIV, VČETNĚ MNĚ SAMÉ/MU ZAVÁZAL(A), A KTERÉ JSEM DAL(A), AŤ TO BYL SLIB CUDNOSTI, SLIB NEKONEČNÉ VĚRNOSTI A ZASLÍBENÍ JEDINÉ PARTNEROVI ČI SKUPINĚ, A RUŠÍM SLIB CHUDOBY, NEBOŤ JSEM SI VĚDOM, ŽE TOMTO VTĚLENÍ UŽ TENTO SLIB NEPOTŘEBUJI. DÁVÁM SVOBODU A VOLNOST SOBĚ I VŠEM OSTATNÍM, NECHŤ MOHOU VŠICHNI V MÍRU NAPLŇOVAT SVĚTLEM ŽIVOT SVŮJ I ŽIVOTY DRUHÝCH. RUŠÍM VŠE, CO JSEM KDYKOLIV, KOMUKOLIV, VČETNĚ MĚ SAMÉMU VYSLOVIL A CO JIŽ NENÍ V SOULADU S MOJÍ DUŠÍ A STÁLE MNE ZATĚŽUJE…RUŠÍM, RUŠÍM, RUŠÍM. DĚKUJI.”

7x nádech, výdec ( doporučuji nyní každý den po delší dobu )

4.,,Právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který byl na mne kdykoliv uvalen, právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který jsem kdykoliv uvalila směrem ke komukoliv.”

7x nádech, výdech.( doporučuji nyní každý den po delší dobu 

Toto rušení umocníte rituálem za úplňku, kdy vše sepíšete na papír, necháte skrze dlaně nasměrované na popsaný papír z těla odvést všechny energie, všeho vyřčeného a přijatého ke všem situacím a ve všech vztazích, ze všech úrovní vašeho bytí….

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení