ÚPLNĚK……


V den, kdy je měsíc v úplňku, je příhodné zbavovat se všeho, co vnímáme v našich životech jako zatěžující. Na papírek napište tužkou vše čeho se potřebujete zbavit, co vnímáte jako nefunkční, zatěžující ( strachy z …, sliby, prokletí…a pod.) Pak zapalte bílou svíci a s tichou prosbou o pomoc a žádostí k ohni o odstranění, nad ní svůj papírek spalte. Popel dejte Zemi či vodě s žádostí o přijetí a proměnu v lásku a poděkujte.

Technika níže je ideální právě v čase úplňku- vypište, spalte…

Zrušení všech slibů, programů…
Jednoduchá technika, která Vám opravdu velice pomůže na Vaší duchovní cestě, a jedna z dalších věcí, které nejde přeskočit a zapadá do mozaiky naší očisty a léčení.

Je nejvyšší čas zbavit se – vyvázat se ze všech slibů, jaké jsme kdy v minulých inkarnacích dali. Ale ne jenom v předchozích životech, ale dali jsme si různé dohody a smlouvy s temnými entitami, aby nám v určité úrovni našeho vývoje zabraňovali v postupu našeho vývoje. Možná jsme kdysi dávno složili slib chudoby, který nám nyní v tomto životě brání v tom, abychom zažívali hojnost a nepropadali se do existenčních problémů; Anebo jsme slíbili věrnost až za hrob určitému člověku anebo skupině, a tento slib brání, abychom prožívali harmonii v současných vztazích. Nechte se sami vést intuicí a při napojení na své Vyšší Já zjistěte jaké sliby zrušit potřebujete.
Úplňkový den je na tento rituálek jako stvořený, ale není nutný-jakýkoli den je vhodný.

Postup rušení:

1.

JÁ JSEM TA MOCNÁ PŘÍTOMNOST BOŽÍ VE MNĚ A SVOJÍ ZDROJOVOU ENERGIÍ MĚNÍM VEŠKERÉ ZÁVAZKY NELÁSKY, KTERÉ MÁM VŮČI TEMNÝM ENTITÁM, KTERÉ JSOU TEĎ V MÉM BYTÍ V CELÉM ROZSAHU TRANSFORMUJI NA LÁSKU PRÁVĚ TEĎ…7x nádech, výdech

( doporučuji nyní každý den po delší dobu- dle intuice, tímto se vyvazujete ze smluv, které jste si dali s temnými entitami, aby Vám bránily v očistě)

2.

,,Právě teď a pro vždy, ruším všechny programy včetně všech programů pojistných, které by mi bránily, zrušit všechny sliby, zákazy a vše co jsem kdykoli, komukoli vyslovila a tím se zavázala, ruším vše co již není v souladu s mojí duší. Ruším, ruším, ruším…”7x nádech, výdech

( doporučuji nyní každý den po delší dobu- dle intuice, pojistné programy- s temnými entitami)

3.

“RUŠÍM PRÁVĚ TEĎ A PRO VŽDY, VŠECHNY PŘÍSLIBY, KTERÝMI JSEM SE KDYKOLIV V MINULOSTI KOMUKOLIV, VČETNĚ MĚ SAMÉ/MU ZAVÁZAL(A), A KTERÉ JSEM DAL(A), AŤ UŽ TO BYL SLIB CUDNOSTI, SLIB NEKONEČNÉ VĚRNOSTI A ZASLÍBENí JEDINÉMU PARTNEROVI ČI SKUPINĚ, A RUŠÍM SLIB CHUDOBY, NEBOŤ JSEM SI VĚDOM(A), ŽE V TOMTO VTĚLENÍ UŽ NEPOTŘEBUJI. DÁVÁM SVOBODU A VOLNOST SOBĚ I VŠEM OSTATNÍM, NECHŤ MOHOU VŠICHNI V MÍRU NAPLŇOVAT SVĚTLEM ŽIVOT SVŮJ I ŽIVOTY DRUHÝCH. RUŠÍM VŠE, CO JSEM KDYKOLIV, KOMUKOLIV, VČETNĚ MĚ SAMÉ VYSLOVILA A CO JIŽ NENÍ V SOULADU S MOJÍ DUŠÍ A STÁLE MNE ZATĚŽUJE…RUŠÍM, RUŠÍM, RUŠÍM. DĚKUJI.” 7x nádech, výdech

( doporučuji nyní každý den po delší dobu )

4.

 ,,Právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který byl na mne kdykoliv uvalen, právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který jsem kdykoliv uvalila směrem ke komukoliv.” 7x nádech, výdech.

( doporučuji nyní každý den po delší dobu )

Toto rušení umocníte rituálem za úplňku, kdy vše sepíšete na papír, necháte skrze dlaně nasměrované na popsaný papír z těla odvést všechny energie, všeho vyřčeného a přijatého ke všem situacím a ve všech vztazích, ze všech úrovní vašeho bytí….

Možnost sdílení, kopírování v nezměněném textu a s aktivnív odkazem https://www.andelskapani.cz/

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení