Vánoce a Andělé 

      

Vánoce jsou v křesťanské tradici oslavou narození Ježíše Krista. Oslava tohoto narození je dosvědčena poprvé v Římě kolem roku 336.

Pokud jste někdy byli v kostele, víte, že jsou všude znázorňovány malby a sochy Andělů a Archandělů- velice často Gabriel, Michael. Málo lidí v dnešní době věří, že andělské světelné bytosti existují, je to logické, protože je vnímáme pouze v našem období života, kdy jsme nevinní a nezatíženi negativními energiemi emocionálních bloků, které si střádáme z prožitků a tím si vytváříme závoj zapomnění v tyto jemnohmotné bytosti.

Jedno z mých poslání jako ,, Andělská paní ,, je rozšiřovat opět z podvědomí do vědomí lidských bytostí existenci bytostí Andělských.

Protože na Zemi procházíme opravdu všichni změnami ( zaměstnání, vztahy, bydliště, myšlení, ale už už tělelesnými),  jsme prostě vedeni k činům, abychom začali konečně žít v ,,lásce,,

Působí zde světelné bytosti v tak velkém množství, jak nikdy v minulosti. Každá změna v nás vyvolává ,,strach,, Odevzdejte všechny omezující strachy, které jste si vytvořili z domněnek a přijali za vlastní právě Andělům, dovolte jim, aby Vám pomohli. Opravdu čekají jen na Vaše svolení, tím, že je požádáte. Pak se Vám postupně každý den začne proměňovat v jeden velký zázrak a v období vánoc se stává opravdu hodně zázraků.

Lidé očekávají, že na sebe budou hodnější, že si možná i ledasco odpustí. Co ale předchází tomuto období? Co pro nás většinu znamenají vánoce v dnešní době? Jak je prožíváme? Položte sami sobě tyto otázky.

Vzhledem k tomu, že jsem byla vyzvaná na toto téma napsat článek, tak se najednou v mém okolí začali vyskytovat hlášky typu :,,Víte co je na vánocích nejhezčí? Když skončí; Ach jo, vánoce na krku a nemám jediný dárek a ani na něj; Už mě je z toho sladkého na nic a ještě nemám upečené vše.,, Tak toto, jsem slyšela za poslední čtyři dny a říkám si ,,to je opravdu špatně,,

Vytváříme si myšlenkami takové situace, které nás vedou do prožitků, z kterých vznikají stavy tísně, deprese a to je důvod, proč se těšíme až ,,TO,, skončí, a prakticky velice často, ne jen v této době předvánoční. A tímto naším přístupem a smyšlením, se připravujeme opravdu o hodně krásného, to co nám uniká v přítomném okamžiku. Máme tendenci se soustředit pod vlivem strachu na to, co v jádru nechceme, ale konečně všichni přijměme, že myšlenka má dnes tak velkou sílu, kterou zhmotňujeme a následně prožíváme jak hozením bumerangem, ale o tom až třeba v dalším článku…

K tomu, aby byl mír na světě, je třeba, aby národy žily v míru.
K tomu, aby byl mír mezi národy, nesmí se pozvednout jedno město proti druhému.
K tomu, aby byl mír ve městech, musejí se dorozumět sousedé.
K tomu, aby byl mír mezi sousedy, je nutné, aby rodina žila v souladu.K tomu, aby byl mír doma, je třeba nalézt jej ve vlastním srdci..

Lao-c-Čína, 6stol. př.n.l.( citováno podle P. Coelha)

Přeji nám Všem, abychom ve svých vlastních srdcích mír našli, a tento stav míru si udržovali, po zbytek svého bytí v našich životech, ne jen o vánocích…

S láskou Andělská Paní

www.andelskapani.cz

 Zdroj obrázku


Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení