Každý čin se vrátí k tomu, kdo jej vykonal. Podle zákona karmy se každý čin vrací k místu svého vzniku. Škola života tak působí automaticky. Člověk zkušenosti sbírá pomocí chyb, které dělá. Tak se jeho vědomí učí, aby rozumělo příčině a následku v souvislosti s vlastními činy a skutky. Když spácháte čin a potom si uvědomíte, že jste někomu ublížili, ať už patří do rostlinné, živočišné nebo lidské říše, uvědomíte si, že váš čin byl špatný a z hloubky svého srdce si přejete, aby jste ho už nikdy neudělali, potom bylo dosaženo účelu poučení. Už nikdy tento čin nebudete opakovat.

Když způsobím bolest, potká mne bolest. Když způsobím radost, potká mne radost. Čím víc rozumím této zákonitosti, tím rychleji se mi vrátí následek – čím méně mu rozumím, tím delší čas je mi dán, abych si důsledky uvědomil. Tak se karma může přenášet do dalších životů, když nejsme schopni poruzumět tomu co jsme způsobili a co se mi vrací. Pokud tomu rozumíme, jsme schopni v průběhu jednoho života svoji karmu očistit a odejít ze světa bez zátěže.

Všechno co uděláme je karmický čin. Jsou to takové plusy a mínusy, které se navzájem ruší a do další inkarnace si neseme jen to, co jsme v té současné nedokázali vyrušit – nepochopili jsme co a proč se stalo právě mně.

To je karma jednotlivce. Někdy mluvíme o karmě rodiny, národa, civilizace…. Není to nic jiného, než seskupení lidí s podobným stupněm poznání, které pro svůj další vývoj potřebují podobné karmické zkušenosti a prožívají je společně.

Reinkarnace je způsob, jak dosáhnou pochopení zákona karmy, jak se vyvíjet k vyššímu vědomí. Že reinkarnace existuje jsem si ověřila v regresi, kterou jsem sama podstoupila, ale zároveň již v dnešní době u mě probíhají běžně obrazy situací z jiných inkarnací klientů při terapii, aby klient měl možnost pochopit, proč právě prožívá co prožívá.

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení