VY TO DOKÁŽETE TAKY! Jeden úryvek z knihy ZÁZRAKY MODERNÍCH DNŮ, Louise L. Hay

            Každý den s sebou přináší nekonečné možnosti transformace. I tak se zdá, že mnozí z nás nejsou schopni nebo ochotni ustoupit od svých starých návyků, i když ustrnuli ve vzorcích chování a myšlení, které jim způsobují bolest. Někteří z nás se bojí opustit něco, co je zaběhnuté, nehledě na to, jak bolestné to je. Nebo jsme natolik zaneprázdnění snahou přežít každý den, že si ani neuvědomujeme, že existuje nějaký jiný způsob.

         S každou novou myšlenkou, která nás napadne, dostáváme možnost se změnit, protože každá nová myšlenka je možností. Můžeme si vybrat myšlenku, která podporuje negativitu, nebo si můžeme vybrat myšlenku založenou na lásce. Utváření nového báječného života začíná tím, že přijmeme skutečnost, že už jsme báječní a že si nezasloužíme nic jiného než dobro.

Jak jsem změnila svůj osud

Irina, holistická poradkyně, Austrálie

         Narodila jsem se v roce 1970 v Rusku. Když mi bylo 18 let, vdala jsem se. Když mi bylo 20, emigrovala jsem s manželem a malou dcerkou do Izraele. V roce 1994 jsem váhavě souhlasila, že emigrujeme ještě jednou, tentokrát do Austrálie.

         Manžel mě psychicky i fyzicky týral a já jsem se začala cítit osamělá a deprimovaná. V době, kdy jsem si na pravé paži našla melanom, mě můj manžel opustil kvůli ženě, o které jsem si myslela, že je moje kamarádka. Stala jsem se svobodnou matkou v nové zemi. Téměř jsem nemluvila anglicky, neměla jsem kde bydlet, neměla jsem žádné peníze a neměla jsem tam žádné příbuzné ani přátele. Vše, co jsem měla, byla moje šestiletá dcera.

         Ve věku dvaceti osmi let mi bylo diagnostikováno sedm maligních nádorů v plicích a v páteři. Bylo mi řečeno, že mi zbývá pět až osm měsíců života a že moje šance na přežití je jedna ku deseti tisícům. Našla jsem ruské vydání knihy Louise Hay Miluj svůj život a ta mi pomohla změnit můj osud. Proč bych zrovna já nemohla být tím jedním člověkem z deseti tisíc, říkala jsem si. Chtěla jsem se uzdravit a Louise mě naučila jak.

         První, co jsem udělala, bylo, že jsem začala pracovat na odpuštění svému bývalému manželovi a oproštění se od vší té bolesti, kterou mi kdy způsobil. Také jsem své křehké tělo začala vyživovat (tak, jak to dělala sama Louise) kvalitní stravou, sebeláskou, meditacemi, modlitbami, afirmacemi a radostnými aktivitami se svou dcerou. Nakonec nádory zmizely a já jsem si sehanala tolik Louisiných knih, kolik jsem jen mohla.

         Vnitřní moudrost mi poskytla náhled na to, proč se mi tohle všechno stalo. Dopisy Louise mi pomohly cítit se milována. Myšlenky srdce mi poskytly každodenní motivaci a Síla ženy mě inspirovala k tomu, abych se stala pozitivní a asertivní ženou s možností sama se rozhodovat. A tato afirmace mě přivedla znovu k životu a ukázala mi cestu k úsxpěchu: Všechno je v pořádku. Všechno funguje pro mé největší dobro. Z této situace vzejde jen dobro. Jsem v bezpečí!

         Louise se stala mou opravdovou životní inspirací. Naučila jsem se důvěřovat životu a život se o mě začal starat. Jen rok po tom, co jsem četla Miluj svůj život, jsem potkala pákistánského muslima a zamilovala se do něj (i když jsem židovka!). Stal se z něj můj duchovní partner a nejlepší přítel. Teď už jsme svoji devět let a i přes rady lékařů jsem porodila další dceru. A právě tito lékaři nedokážou vysvětlit mé zázračné uzdravení. Ale já vím, že když člověk věří, je možné cokoli!

         Jsem za rakovinu vděčná, protože mi změnila život k lepšímu, a jsem vděčná i Louise, která se stala mou největší učitelkou. Naučila mě, jak změnit své myšlenky a přesvědčení a také jak mít ráda sama sebe. Dnes je ze mě holistická poradkyně, která pomáhá ostatním přeměnit své bolestné zkušenosti v sílu, a tato práce je mou obrovskou vášní. „Dokážete to,“ říkám jim. „Louise Hay to dokázala, já jsem to dokázala, a vy to dokážete taky!“

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení