Co se děje když opustíme tělo….

Tento zvukový záznam byl pořízen 13.12.2014 na víkendovém setkání na Hedeči.

Na základě dění na posledním letošním víkendovém skupinovém setkání mého a dalších dušiček na Hedeči, kde byli vysloveny mimo jiné, otázky a následně odpovědi na téma ,,Co se děje s duší, když opustí tělo”, jsem byla vedená udělat zvukový záznam, protože odpovědi jsem dostávala z nejvyššího zdroje- od Boha. Tak, jak jsem dříve komunikovala ohledně svých vlastních situací s anděly a duchovními průvodci, tak od letošního léta mi nechodí odpovědi přes prostředníky, ale přímo ze zdroje nejvyššího světla.
Samozřejmě, že mi chvíli trvalo, abych i toto, jako jiné situace přijala, ale přijala a pomohla mi v tom i vzpomínka cca 2 roky z hovoru s manželem, který se mě zeptal, proč žádám andělé a ne přímo Boha. Dnes vím proč tomu tak bylo. Nebyla jsem připravená. Bylo to z důvodu karmy ze životů, kterými jsem byla ovlivňovaná církví a to v životech žitých jako oběť, až po životy, kdy jsem oběti vytvářela.
Po této očistě, jsem opět mohla postupně začít důvěřovat a přijímat Boha. Také dnes vím, že tohoto stavu se málokdo dožije, pokud stále potřebuje nadvládu nad sebou prostřednictvím církve, které v podstatě od Boha odvádí. Nekritizuji- jen konstatuji to, co jsme si jako duše postavili prožívat, abychom se opět k Bohu mohli přiblížit. Kdyby mi toto někdo tvrdil před 7 lety, měla bych ho za blázna, fanatika atd. Vše co prožívám nyní, mám ovlivněno také tím, že jsem v tomto těle právě těch 7 let, kdy před tím tělo využívala duše jiná. Dnes vím, že jsem jedna z mnoha, která se do těla vrátila po velice dlouhé době, abych v této době mohla pomoci žijícím v těle osvětlovat jejich bytí a cestu, kterou jít.

Zvukový záznam si poslechněte zde.

Share

Odběr novinek

Přihlaste se k andělskému newsletteru a budou Vám na e-mail chodit novinky od Andělské paní.

Andělské produkty

Přihlášení