Načítám Akce

« Všechny Akce

Webinář

2. října 19:0021:00

Srdečně zvu dne 2.10.24 v 19h na 2 hodinový webinář, který proběhne  na skype.

Odkaz do skypové místnosti Vám bude zaslaný v den konání nejpozději do 12h na Váš e-mail, abyste měli dostatek prostoru vstoupit do místnosti a nerušit pozdním příchodem sladěné energie účastníků.
Pokud by se stalo, že by vám odkaz do 14h nepřišel( možná jste nezadali var.s., nebo emailovou adresu, platba byla přehlédnuta) a vy jste zaplatili, kontaktujte na email rezervace@andelskapani.cz s kopií platby a to nejpozději do 16h !!!.
Pokud si děláte nový účet na skype prosím, abyste v nastavení uvedli své jméno, popř. tak učinili, pokud nemáte u stávající aplikace. Pod jménem host, již nebude přístup umožněn.

Možnost stažení aplikace zde: https://www.skype.com/cs/features/group-video-chat/

Videohovor budu zahajovat já v 18:50!!! S možností připojení max. do 19:05h, kdy bude webinář zahájen a další možnost připojení bude zamítnuta, protože se skupina bude energeticky propojovat a očišťovat hned v zahájení a další rušivé negativní energie pozdních příchozích už nebudu respektovat!!!! Děkuji za pochopení.

Budete mít možnost si i vy zapnout kameru, abych vás viděla, huráááá:-)

Pro kvalitu zvuku je VELICE DŮLEŽITÉ, ABYSTE MĚLI VYPNUTÝ MIKROFON!!! (škrtnutý symbol mikrofonu) BUDU HO MÍT ZAPNUTÝ POUZE JÁ. Kdo nemá zkušenost s touto aplikací, či není technicky zdatný, prosím zajistěte si dopředu, že budete připojeni v hovoru pod jménem, které si zadáte v nastavení. Je důležité se přes odkaz připojit do místnosti pouze jednou a následně se připojit pouze k probíhajícímu hovoru!! Na skype je také chatový prostor pro psaní, ale budeme mít zde možnost v případě potřeby vašeho sdílení slovem, že i vy můžete hovořit online.

Nyní se dostáváme do doby, kdy se filtruje a odděluje vše, co a kde se nežije opravdově. Už nejde žít ,,aha” momenty, ale vše co k nám přichází, je pro nás a my to vše co víme, máme začít žít. A právě i tato naše nadcházejí setkání nám v tom budou nápomocna, abychom to krok po kroku uváděli do našich životů.

Proč webináře? Aby větší počet lidí měl v tuto klíčovou dobu možnost získávat aktuální informace a především, doposud byla součástí těchto setkání nějaká terapie, která byla a vždy bude aktuální pouze pro zúčastněné tvořené aktuální energií, která je součástí zúčastněných.

Pojďme společně pod sílou skupiny měnit ve svobodu vše, co by doposud bylo v disharmonii v nitru každého s nás a tím bránilo prožívat ve vnějším světě, tudíž v realitě každého, to po čem opravdu toužíme, bez vlivu, negativních energií vlastních, či rodové temné stránky, infikováni vnějšími vlivy, a jiných překážek.

Vy co mě znáte, víte, že u mých setkání nenajdete téma, protože vše co se v daném čase odehrává, je pouze výtvorem energie zúčastněných.

Pro ty, co mě neznáte 🙂 doporučuji v případě zájmu o účast, abyste se vzdali jakýchkoliv očekávání a vyslali pouze myšlenku:,, Žádám, aby se dělo to, co je v souladu s mojí duší”.

V rámci našeho společného času může probíhat opravdu cokoliv, ale je mi jasné už teď, že to co se bude dít, bude vždy souviset s daným časem, tudíž aktuální informace formou sdílení, prostor pro odpovědi na vaše otázky, terapie,aj.

Webinář bude bez záznamu, proto doporučuji v den konání si skutečně udělat čas sami pro sebe. Pokud se nepřipojíte v den konání, nebude později možné nárokovat jakýkoli záznam či vrácení platby.

Cena: 222,-kč/ 10 Euro

Rezervaci si zajistíte platbou na účet: 670100-2209950014/6210,var.s. 02102024, do zprávy emailovou adresu

  • Číslo účtu IBAN

    CZ40 6210 6701 0022 0995 0014
  • BIC kód

    BREXCZPPXXX

Podrobnosti

Datum:
2. října
Čas:
19:00 až 21:00