Načítám Akce

« Všechny Akce

Webinář

8. prosince 19:0021:00

222 Kč

Srdečně zvu dne 8.12. v 19h na 2 hodinový webinář, který proběhne  na skype.

Možnost stažení aplikace zde:

https://www.skype.com/cs/features/group-video-chat/

Po špatných zkušeností s kanálem youtube, jsem se rozhodla další webináře provozovat na skype, kde má možnost prostřednictvím videohovoru být připojeno až 100 lidí. Mám zde velice dobré zkušenosti ze seminářů pro ženy. Jediné co potřebujete pro připojení instalovat skype program a založit si tam účet.

Videohovor budu zahajovat já v 18:50!!!

Budete mít možnost si i vy zapnout kameru, abych vás viděla, huráááá:-)

Pro kvalitu zvuku je VELICE DŮLEŽITÉ, ABYSTE MĚLI VYPNUTÝ MIKROFON!!! (škrtnutý symbol mikrofonu) BUDU HO MÍT ZAPNUTÝ POUZE JÁ. Kdo nemá zkušenost s touto aplikací, či není technicky zdatný, prosím zajistěte si dopředu, že budete připojeni v hovoru pod jménem, které si zadáte v nastavení. Je důležité se přes odkaz připojit do místnosti pouze jednou a následně se připojit pouze k probíhajícímu hovoru!! Na skype je také chatový prostor pro psaní, ale budeme mít zde možnost v případě potřeby vašeho sdílení slovem, že i vy můžete hovořit online.

Byla jsem navedena, abych prostřednictvím online světa byla blíže těm, kteří se už rozhodli žít v napojení na vlastní podstatu- Já jsem láska.

Nyní se dostáváme do doby, kdy se filtruje a odděluje vše, co a kde se nežije opravdově. Už nejde žít ,,aha” momenty, ale vše co k nám přichází, je pro nás a my to vše co víme, máme začít žít. A právě i tato naše nadcházejí setkání nám v tom budou nápomocna, abychom to krok po kroku uváděli do našich životů.

Proč webináře? Aby větší počet lidí měl v tuto klíčovou dobu možnost získávat aktuální informace a především vnímám, že součástí těchto, setkání tímto způsobem, bude nějaká terapie, která bude vždy aktuální pouze pro zúčastněné tvořené aktuální energií, která je součástí zúčastněných.

Pojďme společně pod sílou skupiny měnit ve svobodu vše, co by doposud bylo v disharmonii v nitru každého s nás a tím bránilo prožívat ve vnějším světě, tudíž v realitě každého, to po čem opravdu toužíme, bez vlivu, negativních energií vlastních, či rodové temné stránky, infikováni vnějšími vlivy, a jiných překážek.

Vy co mě znáte, víte, že u mých setkání nenajdete téma, protože vše co se v daném čase odehrává, je pouze výtvorem energie zúčastněných.

Pro ty, co mě neznáte 🙂 doporučuji v případě zájmu o účast, abyste se vzdali jakýchkoliv očekávání a vyslali pouze myšlenku:,, Žádám, aby se dělo to, co je v souladu s mojí duší”.

V rámci našeho společného času může probíhat opravdu cokoliv, ale je mi jasné už teď, že to co se bude dít, bude vždy souviset s daným časem, tudíž aktuální informace formou sdílení, prostor pro odpovědi na vaše otázky, terapie,aj.

Odkaz do skypové místnosti Vám bude zaslaný v den konání nejpozději do 12h na Váš e-mail, abyste měli dostatek prostoru vstoupit do místnosti.

Pokud si děláte nový účet na skype prosím, abyste v nastavení uvedli své jméno, popř. tak učinili, pokud nemáte u stávající aplikace.

Pokud by se stalo, že by vám odkaz do 14h nepřišel( možná jste nezadali var.s., nebo emailovou adresu) a vy jste zaplatili, kontaktujte na email rezervace@andelskapani.cz s kopií platby a to nejpozději do 16h !!!.

Webinář bude bez záznamu, proto doporučuji v den konání si skutečně udělat čas sami pro sebe. Pokud se nepřipojíte v den konání, nebude později možné nárokovat jakýkoli záznam či vrácení platby.

Cena: 222,-kč/ Platba v Eur dle aktuálního kurzu

Rezervaci si zajistíte platbou na účet: 670100-2209950014/6210,var.s. 08122022, do zprávy emailovou adresu

  • Číslo účtu IBAN

    CZ40 6210 6701 0022 0995 0014
  • BIC kód

    BREXCZPPXXX

Podrobnosti

Datum:
8. prosince
Čas:
19:00 až 21:00
Cena:
222 Kč